Utopenec TV | crowdfunding kampaň

Utopenec TV

BAM. Je to tady. Konečně na zasmrádlý český televizní dvorek přichází pořádná televize.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Bohužel jsme z představovacího videa museli vystřihnout pasáž s Megan Fox. Přišla nějaká nenamalovaná nebo co a vedle našeho pana ředitele Ondřeje Hruška působila velice necharismatickým dojmem. Nakonec jsme ji radši strčili pod stůl.

Toto je samozřejmě testovací projekt na ostrém provozu. Nicméně slibujeme, že pokud peníze skutečne vybereme, tak Utopenec TV opravdu spustíme. Nebude to sice na satelitu nebo v DVB-T, ale spustíme to na Internetu na jeden celý měsíc a odměny naplníme. Před mnoha lety fungovala Cheese TV (web kamera namířená na zrající cihlu goudy). My budeme ještě nudnější.

Veskere finance, ktere budou vybrany nad castku 10 000 Kc budou venovany na charitu. Verim, ze nam nam nejakou dobrou doporucite. 

Vzkazy, ktere chcete publikovat piste do komentaru pod projekt. Pokud si cenu koupite tak prave tento vzkaz budeme vysilat v primem prenosu Utopenec TV. Co publikovat nebudeme jsou rasistické, politicke uražky a promo ruznych religioznich týmů. Pokud jste nevyboureni tak bezte na novinky.cz. V případě, ze projekt ziska penize a vy ho podporite zakoupenim odmeny se vzkazem a budete pozadovat prave nejaky takovy plk, tak verte, ze nic publikovat nebudeme a penize vam zpatky taky nevratime jako dan za to, ze jste blb. Stezovat si muzete jit na novinky.cz

Utopenec TV splňuje veškeré regule evropské unie o vysílaní původní sračkoidní evropské tvorby. Špekáčky jsou 100% polské a ocet 100% litevský. Původ cibule se nepodařilo prokázat. 

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 643 Kč (6 %)
  • 6 %
  • 10 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

startovac - obrázek
  • projekt od startovac
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

49 Kč

Děkovný e-mail od ředitele Ondřeje Hruška

Náš pan ředitel Ondřej Hruško osobně nadiktuje znění e-mailové zprávy své sličné sekretářce. Poté po ni opraví gramatické chyby a osobně stiskne tlačítko SEND (Ondřej mluví plynně 12 jazyky)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
199 Kč

Certifikát investora

Certifikát s vaším jménem potvrzující, že jste stál u zrodu nejúspěšnější televizní stanice ve střední Evropě.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
299 Kč

Reklamní vzkaz (6 hodin)

Umístěni vašeho reklamního vzkazu do živého vysílání (na 6 hodin). Emailem dostanete dopředu vědět, kdy váš vzkaz odvysíláme. Vzkazy, které chcete publikovat pište do komentářů pod projekt. Pokud si odměnu koupíte tak právě tento vzkaz budeme vysílat v přímem přenosu Utopenec TV. Co publikovat nebudeme jsou rasistické, politické urážky a promo různých religiozních týmů. + cena za 199 CZ

Počet dostupných odměn: 40/40

Nelze podpořit
499 Kč

Snědení obsahu televize

Slavnostní snědení televizního obsahu ve velíně televize v Praze. Cibule bude servírována osobně naším ředitelem Ondřejem Hruškem. Společné foto s ředitelem a celým štábem. + cena za 199 Kč

Počet dostupných odměn: 15/15

Nelze podpořit