Usmívej se víc - crowfunding kampaň

Novinky - Usmívej se víc

Usmívej se víc je kniha o pozitivním ovlivňování společenské nálady. Ukazuje, jak denně přinášet více úsměvů a radosti do života svého i lidí kolem.

Knihy
Když přemýšlím nad známými spisovatelskými dvojicemi, které tvořili bratři, přichází mi na mysl bratři Čapkové, Grimmové nebo Strugačtí. Nyní, půl roku po mně, chystá k vydání knihu můj brácha Štěpán... Bratři spisovatelé - Štěpán Burda:  Fantasy román Holka Obrázek

Pěkný dobrý den,

Když přemýšlím nad známými spisovatelskými dvojicemi, které tvořili bratři, přichází mi na mysl bratři Čapkové, Grimmové nebo Strugačtí.

Pamatujete, jak jste loni na podzim společně se mnou vydali knihu Usmívej se víc? Nyní knihu vydává můj bratr Štěpán. Před pár dny jsem jeho román Holka dočetl, a je to přesně kniha, u které si člověk o půlnoci říká: "Ještě začátek další kapitoly a už opravdu zhasnu."

Pokud máte chuť přečíst si poutavý, chytrý příběh plný napětí a inspirace, anebo byste ho někomu rádi darovali, můžete Štěpánovu knihu podpořit na Startovači a pomoct jejímu vydání.

Podívejte se, jak Štěpán píše. Na jeho stránkách věnovaných novému žánru Jiná fantasy si můžete stáhnout buď přímo ukázku z Holky, anebo si přečíst povídku První krok. S jejím hrdinou, chlapcem, který překonal strach, aby šel za svým snem, se dokonce setkáme i přímo v připravovaném románu.

Mějte se krásně a užívejte jaro!

Ivan

 

... Usmívej se víc - Hodnocení knihy Obrázek

Ahoj přátelé, kamarádi, čtenáři knihy Usmívej se víc!

Od chvíle, kdy jsme se zde poprvé sešli na Startovači, uběhlo už tři čtvrtě roku. Do dnešního dne je mezi námi všemi 260 ks knihy. Jestli jste knihu Vy nebo někdo z Vašich blízkých četli, najděte si, prosím, 1 minutu na její ohodnocení (žádná registrace netřeba).

Zajímá mě, jak na Vás kniha zapůsobila, protože se chystám navázat spolupráci s vydavatelstvím a dostat ji na pulty knihkupectví. Děkuji a přeji Vám pěkný den.

Hodnotící formulář najdete na tomto odkazu:
http://usmivejsevic.cz/hodnoceni/

...

Krásný dobrý den,

Těší mě, že právě dnes, necelé dva měsíce poté, co jsem spustil představení knihy Usmívej se víc na Startovači, mohu přinést tuto zprávu. Povedlo se překonat všechny zkoušky, které se cestou objevily, a konečně oznamuji, že kniha dorazila z tiskárny. Vypadá ve všech ohledech tak, jak jsem si ji vysnil, dokonce mé představy i překonává, a tak jsem rád, že je přesně v takové kvalitě, jakou si za svoji podporu zasloužíte. Ještě jednou děkuji, kdo knihu podpořili, kdo informace o ní sdíleli a kdo vyznávají myšlenku, kterou Usmívej se víc představuje.

S plným nadšením se pouštím do podepisování, věnování a předávání. Ano, velký moment je tady a mám z něj obrovskou radost!

Těm z nás, kdo si knihu objednali poštou, začnu zásilky rozesílat v průběhu nastávajícího týdne. Pokud jste si vybrali osobní předání, budu se ozývat, abychom se domluvili, kdy, kde a jak.

V současné době ještě připravuji blog Usmívej se víc, a tak se brzy můžeme těšit na její oficiální představení. Čekají nás hodnocení zajímavých knih, sdílení silných okamžiků z mezilidských setkání a další.

Budu rád, když se o své první dojmy z knihy podělíme na: www.facebook.com/usmivejsevic

Přeji nám všem krásný víkend a samé pozitivní zážitky.

Ivan

 

hotovo1.jpg

hotovo2.jpg