Usmívej se víc - crowfunding kampaň

Usmívej se víc

Usmívej se víc je kniha o pozitivním ovlivňování společenské nálady. Ukazuje, jak denně přinášet více úsměvů a radosti do života svého i lidí kolem.

Knihy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Expresní novinka: 28.7. - dosažení 100 %

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Usmívej se víc je kniha o prožívání a rozdávání radosti díky pozitivnímu působení na své okolí. Prostřednictvím inspirativních zážitků a praktických cvičení nám ukazuje, jak od umění drobné konverzace v obchodě nebo na pracovišti přejít až ke schopnosti navazování vztahů s lidmi z jiných kultur a krajů.

Smyslem Usmívej se víc je pozitivně ovlivňovat společenskou náladu a díky lepším vztahům přinášet úsměv na tváře nás všech. 

Představme si, co kdybychom se my, kterým je myšlenka Usmívej se víc blízká, rozhodli knihu podpořit, vydat ji v co největším nákladu a její odkaz šířit dál? Co kdybychom dali pozitivní změně šanci?

Pokud se o Usmívej se víc chceme dozvědět více, můžeme si přečíst ukázku anebo si rovnou poslechnout nahrávku o náhodném setkání s největším českým mořeplavcem.

Textová ukázka (2.kapitola z knihy)
http://tinyurl.com/ptomyhb

Zvuková ukázka (setkání s největším českým mořeplavce)
https://soundcloud.com/ivan-burda/usmivej-se-vic-zvukova-ukazka

Knihu Usmívej se víc jsem začal psát v létě 2014 poté, co jsem se po třech rocích vrátil ze zahraničí. Všiml jsem si totiž, že bychom se u nás mohli více smát, více se o sebe zajímat, být k sobě na veřejnosti přátelštější. Protože mám naši zemi rád, přemýšlel jsem, jak bychom mohli žít ve společnosti, kde odemčený dům, nezamknuté kolo nebo odložená taška budou nikoliv známkou lehkomyslnosti, ale důkazem morální vyspělosti nás všech.

Uvědomil jsem si, že aby změna přišla rychleji a byla viditelnější, podaří se nám to, pokud spojíme síly.

Pokud víme o místě, kde se pohybují lidé, které by Usmívej se víc mohlo oslovit, na odkazu níže si můžeme stáhnout leták/plakát, vytisknout ho a povědomí o knize tak šířit dál.

http://tinyurl.com/oh8cubr

resized-smile.jpg

Vybrané peníze poslouží na:

-vytisknutí nejméně 150 ks knihy v měkké vazbě
-vytisknutí 10 ks knihy v pevné vazbě
-typografická úprava
-jazyková korektura
-provize pro Startovač

Pozn.:

-Výrobu knihy zajistí http://www.librix.eu/cz

-Celkový počet výtisků závisí na míře podpory, kterou knize projevíme. Svůj výtisk obdrží každý z nás.
-Zbylé peníze použiji na šíření myšlenky Usmívej se víc a rozvoj webu www.usmivejsevic.cz, který bude spuštěný po skončení kampaně zde na Startovači

 

Formát knihy:

A5, 200 stran, 3 strany barevných fotografií

pic2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odměny

-osobní předání knihy je možné v Praze a Uherském Hradišti
-doručení poštou v ČR a na Slovensku
-knihy budou připraveny na konci srpna
-místo ke společnému setkání u večeře domluvíme individuálně
-osobní poděkování a uvedení Vašeho jména v knize je doborovolné. Pokud chcete zůstat anonymní, rád Vám vyjdu vstříc. Stačí, když mi napíšete na burda.ivan@gmail.com 

Děkuji za pomoc všem, kteří myšlenky knihy Usmívej se víc pomohli, pomáhají a pomohou šířit. Děkuji Vám za důvěru a přeji krásný den.

Ivan Burda

 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?