Celovečerní film Untitled Project - crowfunding kampaň

Celovečerní film Untitled Project

Untitled Project je český celovečerní film natočen nezavislými filmaři. Myšlenkou tohoto filmu je zachycení děje formou z očí postav.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Roku 2002 byla založena malá amatérská spol. Mirax Movies pomocí které, byly uskutečněny prvotní nápady a hlavně možnost si vyzkoušet kameru, režii a střih. Byla to také první zkušenost s amatérským herectvím. V roce 2006 byla založena firma Mirax Studio,  která se dodnes zabývá realizací audiovizuální tvorby formou zakázek.

Obraz4.jpg

Kdo jsme?

Prioritou našeho týmu, bylo vždy mít možnost natočit celovečerní film, který by měl opravdu velkou diváckou oblíbenost.

V roce 2010  byla zahájena práce na filmu Untitled Project.  Od té doby se podařilo získat pozitivní ohlasy v mediích, více zde: www.untitledproject.cz/ohlasy.

Současně byl natočen krátkometrážní film PROJECT v délce 18 min., který sloužil jako odkaz na celovečerní film Untitled Project. A to hlavně z důvodu, že se tým Mirax Studia do té doby zabýval tvorbou převážně krátkometrážních snímků.

Krátkometrážní film Project byl odeslán na prestižní filmový festival PAF PRAHA. Získal první místo v hrané kategorii a právě to byl hlavní důvod přesvědčit se o tom , že krátkometrážní verze byla divácky úspěšná. Následně byla tato krátkometrážní verze sloučena do celovečerního filmu Untitled Project.

V současné době co se týče kamery jsou práce hotovy. Je také kompletně ucelená kostra filmu a to formou střihu v nelineární střižně.

Obraz1.jpg

Náš cíl?

Naším cílem je pomoci Startovače získat finanční příspěvek 10.000 Kč pro dokončení celovečerního filmu Untitled Project.

Hlavním důvodem financování je potřeba zpracovat grafickou stránku filmu  tak, aby měl  konečný snímek  mnohem lepší úroveň a kvalitu. Grafickým zpracováním je myšleno doplnit celkový střih vizuálními efekty.

Pokud by se podařilo vybrat částku nad 10 000 Kč,  sloužil by tento rozdíl na propagaci našeho celovečerního filmu Untitled Project.

Po celkovém dokončení filmu je naplánována předpremiéra, na kterou budou pozváni naši výjimeční sponzoři, kteří se stanou součástí prvotního veřejného promítání filmu Untitled Project.

Po skončení promítání snímku se bude film zhodnocovat formou ankety a případně se udělají drobné úpravy tak, aby byla kvalita filmu podpořena názorem nezávislého publika.

Obraz2.jpg

Zde můžete shlédnout krátká videa, které prezentují možnosti vizuálních efektů. Jedná se o práce grafika, se kterým bychom chtěli spolupracovat za předpokladu, že kampaň dopadne úspěšně.
Odkaz: https://vimeo.com/user8226213/videos

Financování celovečerního filmu

Za 10.000,- Kč  uskutečníme grafické zpracování filmu. V případě většího finančního výnosu, bude tento rozdíl investován do mediální propagace filmu (plakáty, pronájem kina, reklama v mediích atd.) Chceme dát příležitost lidem zasadit se o to, že nám pomocí spolupráce pomohou dokončit náš celovečerní film Untitled Project.

Tato spolupráce spočívá i v tom, že každý kdo bude mít zájem náš film podpořit nezůstane neodměněn. A to jak formou oficiálního poděkování, tak i možností získat věcné předměty s tématikou filmu, nebo oficiálního sponzoringu.

Náš celovečerní film Untitled Project, jsme rozdělili do několika financovaných skupin. 

  1. 10.000 Kč - grafické zpracování /vizuální efekty, limitovaná distribuce na DVD a Blu-ray
  2. 20.000 Kč - bod 1 + natisknutí plakátů + masová distribuce na DVD a Blu-ray
  3. 30.000 Kč - bod 2 + výroba oficiálních reklamních fotografií + barevné obaly pro DVD a Blu-ray
  4. 40.000 Kč - bod 3 + výroba reklamních triček, čepic a fotografií
  5. 50.000 Kč - bod 4 + zlepšení webového portálu a oslovení reklamních medií (radio, noviny a atd.)
  6. a více se použije do další možné propagace

Pokud jste dočetli projekt až do těchto míst, moc děkujeme za váš čas, který jste strávili u tohoto textu a videa. Prosím zvažte podporu našeho filmu - www.untitledproject.cz

Projekt můžete podpořit jakoukoliv částkou, nebo si vybrat některou z odměn. V případě, že se nepodaří vybrat cílovou částku 10 000,- do předem stanovené lhůty 60 dnů, tak se poskytnuté příspěvky vrací zpět "startérům" tzn. lidem, kteří příspěvky poskytli.

Děkujeme

Ukázky náší filmové tvorby: http://vimeo.com/user515430/videos

Co si o tomto projektu myslíte?