Startovač - financování projektů

Únikovka s nádechem erotiky - crowfunding kampaň

Novinky - Únikovka s nádechem erotiky

Naše první herní místnost se setkala s velkým úspěchem a proto pro vás tvoříme druhou! Odhalte upíří choutky. Lační po krvi nebo něčem úplně jiném?

Ostatní

Zazvonil zvonec....

Poděkování

Milí startéři, za pár hodin končí naše kampaň, díky které jsme doufaly, že získáme finanční výpomoc pro výstavbu nové místnosti.
Už je asi nad slunce jasné, že vytyčené mety nedosáhneme, leda by se stal zázrak. jen vám chceme říct, že my se tak snadno nevzdáme, ba naopak. Vynaložíme veškeré úsilí, pojedeme na 150%, abychom našeho snu dosáhly a vy si mohli přijít v létě zahrát slibovanou netradiční únikovou hru.
Tímto děkujeme všem přispěvatelům za podporu. I když své zakoupené odměny nebuou moci využít, u srdce nás hřeje už jen ten pocit, že za námi někdo stojí, věří nám a nebojí se to dát veřejně najevo. Zachovejte nám prosím přízeň, sledujte náš FB a třeba se ke zvoleným odměnám dostane jinou cestou. Můžete se těšit na průběžné novinky, akce, soutěže a ankety, kde budete získávat odlitky lebek, sexy škrabošky, pozdravy do schránek nebo zvýhodněné vstupy. Co bysme s tím taky jinak dělaly, že jo.
Děkujeme!
Lucka a Kamila

Rády bychom se vám pochlubily. Mrkněte, jaké časopisy o nás píší. Teď abychom byly pořád ve sklepě a pracovaly na nové hře, když všude číhají paparazzi... Je nás vidět + nová odměna Obrázek

Stejně tak, jako naši práci bereme s úsměvem, tak i focení jsme si užily. Tímto děkujeme skvělému týmu, který pracoval za lahev kvalitního českého rumu, 2 lahve vína a pár domácích chlebíčků. Jak vidíte - i s málem se dá dostat do světa.
A na oslavu vydání mého třicetiletého těla v prestižním pánském časopise pro vás máme novou odměnu: 2 vstupy za 800kč pro 8 nejrychlejších z vás.
Podpořte nás, děkujeme.

30. 4 . - Filipojakubská noc - důležitý milník pro Chess KEY Room. Víte proč? Hezké čarodějné odpoledne, milí Startéři! Obrázek

K dnešnímu dni (30. 4.), který pro nás znamená opravdu důležité výročí, jsme si pro vás připravily krátké video. Pokud vás nenapadá, proč právě toto datum, bedlivě sledujte naše přípěvky nebo si přijťe zahrát a dozvíte se to. Ale věříme, že bedlivému pozorovateli správná odpověď neunikne.
Touto cestou chceme poděkovat především všem dosavadním přispěvatelům, ale i těm, kteří náš odkaz sdíleli.
Mějte krásný večer. Nechť dobro zvítězí nad zlem a bestie temnot shoří na hranici v dnešní magické noci.
Lucie a Kamila