Únikovka s nádechem erotiky | crowdfunding kampaň

Únikovka s nádechem erotiky

Naše první herní místnost se setkala s velkým úspěchem a proto pro vás tvoříme druhou! Odhalte upíří choutky. Lační po krvi nebo něčem úplně jiném?

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 

Proč druhá místnost?

Náš projekt je založen na radosti a prožitcích hráčů, kterým naháníme husí kůži, zaváříme mozkovny, ale někdy je dokonce i rozesmíváme. Čím více emocí, tím větší smysl nám naše podnikání dává. A protože mnoho z těch, kteří k nám přišli odehrát první hru, se dožadovalo další, rozhodly jsme se, že do toho šlápnem.

Čím se lišíme?

Prostory jsou unikátní tím, že působí opravdu autenticky. Žádné zbytečné rekvizity a kudrlinky, ale reálný sklep s reálnou hrobkou. Dovolím si tvrdit, že se můžeme pyšnit jednou z her s největším počtem úkolů pro hráče. A hra (brzy snad hry) je laděna do upíří tematiky jako jediná v Praze! Druhá místnost, na kterou bychom potřebovaly finanční injekci, bude příběhem spojena s tou první. S tím rozdílem, že bude mít navrch ještě erotický nádech. To v Praze už teprve není. Chcete se přece dozvědět něco o tajných upířích praktikách, ne?!
A chlubit se právem můžeme i tím, že do toho jdeme naplno a srdcem. Stačí si přečíst recenze a přestanou vám v hlavě lítat otazníky.

 

Martina malá.jpg

 

Co to je "Úniková hra"? 

V podstatě je to prostor, který se na první pohled zdá být celkem nenápadný, ale při bližším ohledání zjistíte, že skrývá spoustu tajemství, hádanek a rébusů, které na sebe navazují a vy je musíte dešifrovat. Vaším úkolem je dostat se ven v časovém limitu (obvykle 60 minut) za pomoci logiky a vzájemné spolupráce. Ke každé dobré hře se pojí poutavý příběh, kterým vás room master (průvodce) vtáhne před samotnou hrou do děje. Hrát únikovky chodí  kamarádi, rodiny, kolegové (nejen na teambuilding), ale také jsme už měly v místnosti zapíječky se svobodou a randíčka. Naše první  místnost funguje od března roku 2016 a je tematicky zaměřena lehce upírsky. Z reakcí skupinek, kterých nyní čítame na 600 je vidno, že se lidem toto téma a naše pojetí hry líbí.

 

Místnost I.jpg

Místnost II.jpg

 

Proč Startovač?
Financování zvládneme částečně z vlastních prostředků, ale abychom udržely naši nastavenou laťku a stavba netrvala příliš dlouho, potřebujeme vaši pomoc. Maximum výstavby se snažíme dělat samy, vybrané prostředky ze Startovače však chceme použít na nezbytné práce profesionálních patinérů, kovářů, truhlářů, elektrikářů a dalších mistrů svých řemesel. Další peníze budou potřeba na techniku a elektroniku (kamery, vysílačky, zámky).
A co si budeme nalhávat, startovač je další adrenalin - pro nás i pro vás, vo tom žádná! :)

Časový horizont:
Výstavba první místnosti + její testování nám zabrala 10 měsíců. Věříme, že jsme se poučily z chyb při stavbě naší prvotiny a vzhledem k tomu, že se na hře dá pracovat i při plném provozu, jsme schopné zahájit ostrý provoz do léta 2017. Sledujte Startovač, v průběhu projektu dodáme fotografie rozestavěné místnosti.

Odměny:
Z odměn si můžete vybrat hru, která je spuštěna již od března 2016 nebo si počkat na tu nově připravovanou. Nechceme pro vás tisknout trička nebo propisky. Cílíme na to, aby lidé věci prožívali, proto nám můžete také dělat společnost při práci a přesvěčit se, že šmírování není nic jednoduchého. Můžete si však ošem počíhat v soukromí na svého miláčka v sexy krajce přes obličej. Další bonus je šance být beta testerem. Znám jen málo lidí, kteří měli možnost být při zrodu nové únikovky. Takových skupinek je obvykle kolem 10ti na místnost a většinou se zvou ti nejlepší hráči - troufnete si? Ale samozřejmě ani originální lebka, kterou vyrobíme jen pro vás z našeho unikátního odlitku či pohlednice upíra či upírky není k zahození!

Závěrem:
Pokud máte pocit, že projekt není šitý vám na míru, ale také není marný, zkuste ho sdílet s přáteli, třeba se k vám jako bumerang vrátí pozvání do jejich týmu. Taková malá odměna za dobrý nápad. Sdílení je totiž ta nejmenší možná věc, kterou pro nás můžete udělat, ale v našich očích to bude obrovská podpora.
Moc rády si s vámi vyměníme pár slov ať už tady na konverzaci, e-mailu nebo FB chatu. Pokud vás zajímají názory hráčů, kteří u nás již byli, mrkněte na náš
FB profil: https://www.facebook.com/chesskeyroom/?fref=ts
nebo
Tripadvisor: https://www.tripadvisor.cz/Attraction_Review-g274707-d10172422-Reviews-Chess_KEY_Room-Prague_Bohemia.html


Velké díky patří Klárce a Jéňovi za pomoc při realizaci. Bez jejich talentu a šikovných rukou by naše hra nebyla tak autentická a přesvědčivá.
Díky Tomášům za legendární vrátka a akutní opravy, bez kterých bychom jen těžko fungovaly.
Díky našim klientům, které hra baví a dávají nám skvělé zpětné reakce. O nich to je a pro ně to děláme.
A v neposlední řadě díky vám, Startérům, kterým jsme stály za to, prokousat se ve čtení až sem.

Věříme, že se s vámi uvidíme, ať už projekt na Startovači dopadne jakkoli. My to nevzdáme!
Zdraví Lucie a Kamila

www.chesskeyroom.com

Foto odměn zde:

Dárkový poukaz:

chkr voucher malý VZOR.jpg

Krajka, která navnadí či rozesměje:

17807136_10155188121728236_976118715_n.jpg

Lebka o velikosti dlaně:

Lebky - menší.jpg

Pohlednice:

Pohlednice Mirek II.jpg  Pohlednice Jana upravený 90.jpg

Pohlednice Mirek.jpg

Pohlednice Terka.jpg

Pohlednice Sandra upravená.jpg

Pohlednice Lucka.jpg

Šmírování aneb staň se room masterem:

šmírování II menší II.jpg

šmírování menší I.jpg

 

Hodnocení našich hráčů: 

Hodnocení koláž.jpg

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 10 050 Kč (12 %)
  • 12 %
  • 80 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Chess KEY Room - obrázek
  • projekt od Chess KEY Room
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

150 Kč

Dobrý pocit a soutěž

Chcete mít prostě dobrý pocit? Přispějte jen tak a díky vašemu lehčímu kontu nám usnadníte výstavbu druhé komnaty, na kterou se všichni tak těšíme. A abychom toto poděkování udělaly zajímavější, vybereme jednoho z vás, kterému věnujeme VOUCHER na jednu z našich her.
Děkujeme!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
200 Kč

Upíří pohlednice

Jako symbolické poděkování pro vás máme pohlednici s upíří tematikou, kterou zašleme na vámi uvedenou adresu spolu s poděkováním či vámi zvoleným vzkazem. Vyberte si svého favorita.
Posíláme své díky!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
250 Kč

Svůdná krajka

Svádějte svého miláčka zahalená v sexy krajce. Jestli pak vystrčíte drápky ... to už je na vás.
Děkujeme za příspěvek a přejeme nezapomenutelné zážitky.

Počet dostupných odměn: 19/20

Nelze podpořit
400 Kč

Lebka z upířího doupěte

Jako speciální poděkování pro vás vyrobíme lebku o velikosti dlaně, která visí nad hlavním vchodem do upíří hrobky.
Děkujeme!

Počet dostupných odměn: 18/20

Nelze podpořit
700 Kč

Staňte se room masterem

7 statečných pustíme šmírovat hráče spolu s room masterem. Okusíte si zákulisní práci vámi vybrané únikové hry se vším všudy (příprava + úklid) a v případě zájmu vás necháme uvést skupinku svých přátel, včetně vysvětlení pravidel a napovídání v nouzi přes vysílačku. Vše vám vysvětlíme a naučíme.

Počet dostupných odměn: 5/7

Nelze podpořit
900 Kč

NOVÁ hra pro ty NEJRYCHLEJŠÍ

Buďte mezi prvními, kdo si zahrají dokončenou hru za zvýhodněnou cenu. Budete nejrychlejší i v případě unikání?
Pokud ještě nemáte zkušenost s únikovkama, musíme vás varovat: Tato zábava je opravdu návyková!
Děkujeme

Odměna vyprodána: 0/5

Nelze podpořit
1 000 Kč

Upíří únikovka

Potrénujte si mozkovny na naší první hře, která vás navnadí na tu nově připravovanou. Za zvýhodněnou cenu uděláte radost vy nám a my vám. Možnost vystavní dárkového voucheru je samozřejmostí.
Tiscíceré díky!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 100 Kč

Doupě neřesti

Zahrajte si novou hru, kterou pracovně nazýváme "Doupě neřesti". Okusíte upíří erotické praktiky na vlastní kůži. Těšíte se? Díky, my se na vás těšíme. A moc!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 500 Kč

Hodnost beta testera

Je nám ctí, když nás někdo pozve na testování nové místnosti. Je to opravdu vyjímečný pocit. Vy ho neznáte? Tak to je ale velká škoda. Beta tester je člověk, který ozkouší místnost před ostrým provozem. Obvykle hra trvá déle než je stanovený limit. Remcat a komentovat nedostatky, na kterých je třeba zapracovat, vám jistě spraví náladu. A my vám za to ještě poděkujeme.
A děkujeme i za váš příspěvek.

Počet dostupných odměn: 4/5

Nelze podpořit
1 600 Kč

2 hry podle vlastního výběru

Jedna hra za 800kč? Tak VÝHODNĚJI už to nejde! Co víc si přát? . Vyzkoušet si můžete obě hry, které nabízíme nebo raději chcete 2 vouchery na stejnou hru? Rozhodnutí je na vás.
Děkujeme a budeme se na vás těšit dvojnásobně.

Počet dostupných odměn: 8/8

Nelze podpořit
2 000 Kč

HH - tedy hra + hospoda

Zahrajte si hru dle vlastního výběru a pojďte s námi vše probrat do restauračního zařízení v blízkém okolí hry. Povíme vám, kolik za celým projektem stojí práce, jaké jsou naše denní pracovní peripetie, atd...
Děkujeme a těšíme se na vás!

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit
3 600 Kč

Teambuildingový souboj

Chcete vidět vašeho šéfa, jak se potí při řešení šifer? Vyzvěte ho s kolegy k teambuildingu. Sestavte 2 týmy a přijďte si to k nám rozdat. Buď můžete hrát proti sobě 2 různé hry současně nebo přijďte postupně odehrát tu první.
Zařídíme 2 lahve vína a malé občerstvení.
Jako bonus budeme držet palce tomu týmu, ve kterém budete právě vy!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
5 000 Kč

Staňte se upírem

Bavte se nad myšlenkovými pochody hráčů při hře a setrvejte ve svém úkrytu až do posledního momentu, než vás v hrobce sami objeví při honbě za klíčem.
Možná je svou přítomností vyděsíte k smrti.
Díky moc!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit