Únikovka s nádechem erotiky - crowfunding kampaň

Únikovka s nádechem erotiky

Naše první herní místnost se setkala s velkým úspěchem a proto pro vás tvoříme druhou! Odhalte upíří choutky. Lační po krvi nebo něčem úplně jiném?

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 

Proč druhá místnost?

Náš projekt je založen na radosti a prožitcích hráčů, kterým naháníme husí kůži, zaváříme mozkovny, ale někdy je dokonce i rozesmíváme. Čím více emocí, tím větší smysl nám naše podnikání dává. A protože mnoho z těch, kteří k nám přišli odehrát první hru, se dožadovalo další, rozhodly jsme se, že do toho šlápnem.

Čím se lišíme?

Prostory jsou unikátní tím, že působí opravdu autenticky. Žádné zbytečné rekvizity a kudrlinky, ale reálný sklep s reálnou hrobkou. Dovolím si tvrdit, že se můžeme pyšnit jednou z her s největším počtem úkolů pro hráče. A hra (brzy snad hry) je laděna do upíří tematiky jako jediná v Praze! Druhá místnost, na kterou bychom potřebovaly finanční injekci, bude příběhem spojena s tou první. S tím rozdílem, že bude mít navrch ještě erotický nádech. To v Praze už teprve není. Chcete se přece dozvědět něco o tajných upířích praktikách, ne?!
A chlubit se právem můžeme i tím, že do toho jdeme naplno a srdcem. Stačí si přečíst recenze a přestanou vám v hlavě lítat otazníky.

 

Martina malá.jpg

 

Co to je "Úniková hra"? 

V podstatě je to prostor, který se na první pohled zdá být celkem nenápadný, ale při bližším ohledání zjistíte, že skrývá spoustu tajemství, hádanek a rébusů, které na sebe navazují a vy je musíte dešifrovat. Vaším úkolem je dostat se ven v časovém limitu (obvykle 60 minut) za pomoci logiky a vzájemné spolupráce. Ke každé dobré hře se pojí poutavý příběh, kterým vás room master (průvodce) vtáhne před samotnou hrou do děje. Hrát únikovky chodí  kamarádi, rodiny, kolegové (nejen na teambuilding), ale také jsme už měly v místnosti zapíječky se svobodou a randíčka. Naše první  místnost funguje od března roku 2016 a je tematicky zaměřena lehce upírsky. Z reakcí skupinek, kterých nyní čítame na 600 je vidno, že se lidem toto téma a naše pojetí hry líbí.

 

Místnost I.jpg

Místnost II.jpg

 

Proč Startovač?
Financování zvládneme částečně z vlastních prostředků, ale abychom udržely naši nastavenou laťku a stavba netrvala příliš dlouho, potřebujeme vaši pomoc. Maximum výstavby se snažíme dělat samy, vybrané prostředky ze Startovače však chceme použít na nezbytné práce profesionálních patinérů, kovářů, truhlářů, elektrikářů a dalších mistrů svých řemesel. Další peníze budou potřeba na techniku a elektroniku (kamery, vysílačky, zámky).
A co si budeme nalhávat, startovač je další adrenalin - pro nás i pro vás, vo tom žádná! :)

Časový horizont:
Výstavba první místnosti + její testování nám zabrala 10 měsíců. Věříme, že jsme se poučily z chyb při stavbě naší prvotiny a vzhledem k tomu, že se na hře dá pracovat i při plném provozu, jsme schopné zahájit ostrý provoz do léta 2017. Sledujte Startovač, v průběhu projektu dodáme fotografie rozestavěné místnosti.

Odměny:
Z odměn si můžete vybrat hru, která je spuštěna již od března 2016 nebo si počkat na tu nově připravovanou. Nechceme pro vás tisknout trička nebo propisky. Cílíme na to, aby lidé věci prožívali, proto nám můžete také dělat společnost při práci a přesvěčit se, že šmírování není nic jednoduchého. Můžete si však ošem počíhat v soukromí na svého miláčka v sexy krajce přes obličej. Další bonus je šance být beta testerem. Znám jen málo lidí, kteří měli možnost být při zrodu nové únikovky. Takových skupinek je obvykle kolem 10ti na místnost a většinou se zvou ti nejlepší hráči - troufnete si? Ale samozřejmě ani originální lebka, kterou vyrobíme jen pro vás z našeho unikátního odlitku či pohlednice upíra či upírky není k zahození!

Závěrem:
Pokud máte pocit, že projekt není šitý vám na míru, ale také není marný, zkuste ho sdílet s přáteli, třeba se k vám jako bumerang vrátí pozvání do jejich týmu. Taková malá odměna za dobrý nápad. Sdílení je totiž ta nejmenší možná věc, kterou pro nás můžete udělat, ale v našich očích to bude obrovská podpora.
Moc rády si s vámi vyměníme pár slov ať už tady na konverzaci, e-mailu nebo FB chatu. Pokud vás zajímají názory hráčů, kteří u nás již byli, mrkněte na náš
FB profil: https://www.facebook.com/chesskeyroom/?fref=ts
nebo
Tripadvisor: https://www.tripadvisor.cz/Attraction_Review-g274707-d10172422-Reviews-Chess_KEY_Room-Prague_Bohemia.html


Velké díky patří Klárce a Jéňovi za pomoc při realizaci. Bez jejich talentu a šikovných rukou by naše hra nebyla tak autentická a přesvědčivá.
Díky Tomášům za legendární vrátka a akutní opravy, bez kterých bychom jen těžko fungovaly.
Díky našim klientům, které hra baví a dávají nám skvělé zpětné reakce. O nich to je a pro ně to děláme.
A v neposlední řadě díky vám, Startérům, kterým jsme stály za to, prokousat se ve čtení až sem.

Věříme, že se s vámi uvidíme, ať už projekt na Startovači dopadne jakkoli. My to nevzdáme!
Zdraví Lucie a Kamila

www.chesskeyroom.com

Foto odměn zde:

Dárkový poukaz:

chkr voucher malý VZOR.jpg

Krajka, která navnadí či rozesměje:

17807136_10155188121728236_976118715_n.jpg

Lebka o velikosti dlaně:

Lebky - menší.jpg

Pohlednice:

Pohlednice Mirek II.jpg  Pohlednice Jana upravený 90.jpg

Pohlednice Mirek.jpg

Pohlednice Terka.jpg

Pohlednice Sandra upravená.jpg

Pohlednice Lucka.jpg

Šmírování aneb staň se room masterem:

šmírování II menší II.jpg

šmírování menší I.jpg

 

Hodnocení našich hráčů: 

Hodnocení koláž.jpg

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?