Startovač - financování projektů

Úniková hra Železná opona - crowfunding kampaň

Novinky - Úniková hra Železná opona

Zahraj si videohru naživo! Uteč z výslechové místnosti v alternativní realitě, kde komunisté stále železnou rukou vládnou Československu.

Hry & Apps
UFFF! 135 startérů, 163% a 106 177 Kč. Děkujeme!

Právě natíráme bar, v pátek zahajujeme na ostro provoz a do té doby vám vytuníme rezervační systém, kam startéři mohou zadat promo kód, co jim pošleme, a zabookovat si svou hru za odměnu. Ještě jednou moc díky, další měsíc, dva se bude dát trochu dýchat. :)


Těšíme se na vás, brzy se ukažte!

Boys ze Železné opony

FUNDED! Děkujeme!

No tak to je síla! FUNDED! Děkujeme! Obrázek

Díky vám všem jsme včera výrazně překročili magickou hranici 100% v naší kampani na Startovači. Za jediný den jsme vybrali více než za uplynulých 25 dnů dohromady. Je to něco absolutně neuvěřitelného. Děkujeme! Za necelých pět dní už nestihneme dát pořádný flexigoal, nicméně přesně tolik dnů ještě trvá možnost objednat si vstup do Opony se slevou, ať už pro skupinu nebo pár, nebo další z řady odměn. Peníze, jimiž jsme překročili nebo přeskočíme potřebný target, použijeme na zvelebování baru nebo výrobu brandovaného pivního speciálu "Železná opona"!

Hned, jak bude hotovo a dotestováno, spustíme updatovaný web s kalendářem, kde si budete moci vyznačit své termíny. A budeme mít první měsíc otevřeno prakticky nonstop :-)

 

Ptáte se na ask.fm/IronCurtainCZ, proč chystáme v našich prostorech bar. Zde je unavená, ale upřímná odpověď! A teď nás omluvte, jdeme instalovat rekvizity a testovat puzzly..

Díky všem, co jste nás zatím podpořili! Díky vám, jsme skoro v půlce! Zároveň jsme však i v půlce kampaně a ještě zdaleka nemáme vyhráno... Pokud můžete, moc vás prosíme o pomoc se sdílením opony mezi dělný lid. Zaslouží si víno a hry!