UMĚNÍ A DOBRŮTKY | crowdfunding kampaň

UMĚNÍ A DOBRŮTKY

Podpoř více než desítky let pilovanou chuť v originálním spojení s uměleckou, filmovou, multimediální a grafickou tvorbou.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Jsme tvůrčí skupinka nadšenců, která chce spojit umění s požitkem chutí zdravých dobrůtek. Chuť a umění. Umělecký přednes. To je oč tu běží.

01.jpg

 

Multisensualita u nás hraje velikou roli. Elizebet působí na všechny smysly. Projev chuti se mísí s uměleckým podáním.

 

02.jpg

Co konkrétně pro nás znamená umělecké podání?

Jednotné spojení fotografie, obrazu, designu, packingu, chuti, myšlenky, vztahů, videí, multimédií, vůně, dekorace... Toto spojení "maličkostí" tvoří jeden originální celek, který může na člověka zapůsobit tak silně, že to v něm vyvolá pocit štěstí a radosti. 

Umění zapůsobit. 

 

3.jpg 

2.jpg 

1.jpg

 

Někdo si může říci, že dobroty peče milóny lidí, ale my jsme rozhodnuti, že i nazvdory tomu jsme schopni vymyslet a vytvořit něco originálního. Ve výsledku nám nejde jen o dorty. Jde o celkový pocit, dojem, impresi.

 

Celá kampaň, scénáře, fotografie, videa a dobrůtky pochází z vlastní umělecké tvorby. 

 

4.jpg

5.jpg

 

Proč potřebujeme vybrat peníze?

Pro zahájení výroby potřebujeme vybavit a zrekonstruovat první funkční výrobnu, a proto se právě obracíme na Vás. Budeme rádi za jakýkoliv příspěvek, ale již teď víme, že celková částka 200 000,- určitě nebude stačit na kompletní výbavu a rekonstrukci prostor, ale budeme schopni vytvořit alespoň základní zázemí schopné produkce.

05.jpg

04.jpg

 

 

 

Odměny

00000001.jpg

0000002.jpg

Fotografie dalších odměn budeme průběžně přidávat a aktualizovat.

 

Odměny za nižší částky jsou spíše symbolické, jinak bychom se k cílové částce ani nepřiblížili. 

Bylo obtížné vložit dortíky do odměn, tak jsme uvedli naši další variantu dobrůtek - perníčků (zachycených na fotografiích výše). 

Jelikož ještě nelze napéct 100kg dobrůtek na odměny bez výrobny, museli jsme gramáže rozpočítat mezi všechny odměny, jde tedy spíše o jakési ochutnávky.

U dobrůtkových odměn, krom Dezignéra dobrůtek, jsme museli zvolit osobní výdej v Praze, Brně, Ostravě a non - stop odběr na Frýdecko-Místecku, protože by vznikly opravdu obrovské náklady na logistiku.

Na dny, kdy budou moci startéři osobně odebírat své odměny konkrétně v Praze, Brně a Ostravě včas upozorníme!

 

06.jpg

Pokud naplno souzníte s uměním a dobrůtkama, tak nás podpořte a vyberte si jednu z odměn, sdílejte a rozšiřujte dál.

Ať už podpoříte finančním obnosem, sdílením na sítích či zmínkou svým kamarádům a známým, moc moc Vám všem za Vaši přízeň děkujeme!

Eliška Stašová

Dominik Vrobel

Lukáš Staš

 

 

Mám dotaz. Kde se mohu na něco zeptat?

Můžete psát rovnou pod příspěvek. Máme i FacebookInstagram nebo email: info@elizebet.com

#artdobrutky

 

0004.jpg

 

 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 8 790 Kč (4 %)
  • 4 %
  • 200 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Elizebet - obrázek
  • projekt od Elizebet
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

200 Kč

Tapetkář

Líbí se mi Váš projekt, podpořím umění i dobrůtky a ještě za to dostanu umělecké elektronické poděkování a originální námi focenou dobrůtkovou tapetu ve vysokým rozlišením pro svůj smartphone či laptop z virtuální databanky tapet Elizebet.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
250 Kč

Srdcař

Umění dobrůtek je cool. Podpořím dvě sta páděm a obdržím originální umělecký děkovný dopis s ručně kreslenou dobrůtkou a věnováním.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
350 Kč

Labužník

Na umění dobrůtek přispěju tři sta páďo a dostanu 120g uměleckých dobrůtek s osobním odběrem na určených místech v Praze, Brně a Ostravě + non-stop odběr na Frýdecko-Místecku.

Počet dostupných odměn: 37/40

Nelze podpořit
350 Kč

ARTužník

Na umění dobrůtek přispěju tři sta páďo a dostanu originální ručně malovaný obrázek s vintage Elizebet tématikou.

Počet dostupných odměn: 34/35

Nelze podpořit
450 Kč

Umělecká žena v domácnosti

Přidám ruku k dílu a od Elizebet obdržím praktickou zástěru s logem. Nemine mě i umělecký děkovný dopis.

Počet dostupných odměn: 33/35

Nelze podpořit
550 Kč

Hipster Styler

Projekt se mi líbí, proto podpořím a doma uvítám plátěnou tašku z kvalitního materiálu přes rameno s mottem nebo logem Elizebet. Umělecké věnování je samozřejmostí.

Počet dostupných odměn: 79/80

Nelze podpořit
600 Kč

Minimalista

Mám rád minimalismus, proto podpořím šestičentem a obdržím ručně vytvořené plátno s logem Elizebet.

Počet dostupných odměn: 15/15

Nelze podpořit
680 Kč

Minimalista mlsálek

Mám rád dobůtky a minimalismus, proto podpořím a obdržím 120g dobrůtek a ještě ručně vytvořené plátno s logem Elizebet. Osobním odběr na určených místech v Praze, Brně a Ostravě + non-stop odběr na Frýdecko-Místecku.

Počet dostupných odměn: 39/40

Nelze podpořit
1 500 Kč

Pablo Dobrotto

Originální kresba karikatury podle mé fotografie od tvůrčího teamu Elizebet a umělecký dopis s poděkováním navrch.

Počet dostupných odměn: 2/3

Nelze podpořit
2 500 Kč

Dezignér dobrůtek

Umění mám rád, ale spíše si smlsnu na dobrůtce. Budu se těšit na originální dřevěnou krabičku Elizebet naplněnou dobrůtkama - přibližně 180g - a nemine mě i umělecké poděkování.

Počet dostupných odměn: 24/25

Nelze podpořit
3 200 Kč

ARTdobrůtkář

Miluju umění a dobrůtky, a proto si nechám ručně namalovat obraz do rámu od uměleckého teamu Elizebet a k tomu přiletí ještě 120g dobrůtek navrch s odesláním po ČR zdarma.

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
3 500 Kč

Leonardo DoBrůtko

Série tří podepsaných foteček v rámečcích z vlastní produkce Elizebet ve vintage stylu spolu s plátěnou taškou a k tomu ještě zástěra pro svou umělkyni v kuchyni s originálním uměleckým děkovným dopisem a speciálním poděkováním na našich stránkách.

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit
3 900 Kč

FOTOman a FOTOžena

Přiletí umělecké fotoplátno - fotografie z Elizebet fotodatabanky s napnutím na rám. Umělecký děkovný dopis je samozřejmostí.

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit
4 700 Kč

ARTman

Beru vše! Ručně malovaný obraz s rámečkem, plátěná taška s logem či mottem, umělecký děkovný dopis, série tří fotografií z naší produkce s věnováním, zástěra a speciální poděkování na našich stránkách navrch.

Počet dostupných odměn: 8/8

Nelze podpořit
7 500 Kč

Nadšenec

Jsem nadšenec do umění dobrůtek a dobrou kávičkou také nepohrdnu. Proto podpořím a budu se těšit na příjemné odpoledne strávené s nadšenci z Elizebet a možností celodenní ochutnávky dobrůtek s uměleckým prožitkem a dobrou kávičkou. Samozřejmostí je i speciální poděkování na našich stránkách. Bonus! - fotka s Elizebet teamem a věnováním přímo na místě.

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit
10 000 Kč

ARToholik

Jako správný ARToholik se obklopím úžasným uměleckým prostředím Elizebet. Můžu se zúčastnit natáčení, fotografování, malování, přípravy uměleckých dobrot a našich dalších aktivit. Můj obývák, pracovnu, kancelář zároveň zkrášlí monumentální umělecká malba od Elizebet s věnováním. Samozřejmostí je i speciální poděkování na našich stránkách. Celodenní ochutnávka dobrůtek a příjemně strávené odpoledne mě taky nemine.

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit
35 000 Kč

King of Dobrůtky

Král dobrůtek si odnese ručně malovaný obraz s rámečkem, plátěnou taška s logem či mottem, umělecký děkovný dopis, sérii tří fotografií z naší produkce s věnováním, zástěru a speciální poděkování na našich stránkách navrch. Samozřejmostí je příjemné odpoledne strávené s nadšenci z Elizebet a možností celodenní ochutnávky dobrůtek, uměleckým prožitkem a dobrou kávičkou. A pamatuji na to, že jsem v budoucích výdejničkách vždy vítán, o dobrůtku nebudu mít nouzi a můj portrét se srdečným poděkováním bude vždy vidět!

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit