Ulster GP aneb cesta za velkou louži | crowdfunding kampaň

Ulster GP aneb cesta za velkou louži

Chcete vidět Ričiho a Jokera na nejrychlejším přírodním okruhu světa? Potřebujeme k tomu trochu štěstíčka a hromadu zlaťáčků... :)

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

V loňském roce už byl start na UGP www.ulstergrandprix.net velmi blízko, poslané přihlášky, potvrzený start, domluvený tým a doprava, ale bohužel z důvodu tragické události jednoho z členů týmu a neočekávaných finančních nákladů bylo rozhodnuto celou výpravu zrušit. Letos již nechceme tuto šanci propásnout, chceme ukázat, že nejsme žádné ořezávátka ani ve světě a tak trochu na počest se poprat o co nejlepší umístění na této oblíbené trati našeho zesnulého kamaráda.

Chcete vidět Ričiho a Jokera na nejrychlejším přírodním okruhu světa? Potřebujeme k tomu trochu štěstíčka a hromadu zlaťáčků. Zkoušíme oslovit fanoušky a lidi, které baví motocyklové závody a chtějí nám pomoct. Riči má pro sezónu 2017 nachystaný nový stroj Yamaha R6R 2015 a Joker přezbrojil na Yamahu R1 2015.

14040196_1803731553206366_1950478707413039360_n.jpg

14800250_1527180103978461_539635855_o.jpg

Co jsou přírodní okruhy?

Spoustu fanoušků zná závody motocyklů, ať silniční, plochá dráha, enduro, cross, ale přírodní okruhy moc v povědomí nejsou. Jede se na stejných silničních strojích jako závody na dromech. Jezdci jsou rozděleni do kategorií dle kubatur a jede se většinou někde ve městě. V sobotu se trať uzavře, jsou postaveny bezpečnostní opatření, balíky a sítě, aby trať byla zabezpečená, diváci mají svůj vyhrazený prostor a mohou z bezprostřední blízkosti sledovat závody. Je to hodně podobné rally. Diváci se také dostanou k jezdcům do depa a na autogramiády, kde si mohou stroje prohlédnout a prohodit s jezdci pár slov.

Kdo jsme a co chceme?

Richard RiČi Sedlák #96 a Jiří JOKER Petrla #27

Oba jezdíme závody na přírodních tratích v rámci ČR a SK. Začátky obou byly na dromech, volné jízdy, vytrvalostní závody, přebor ČR až po Alpe Adria. Věděli jsme ale, že dromy pro nás nejsou a tak jsme zkusili „přírodu“. Od té doby už to jde jen a jen z kopce a každý rok přidáváme další závody a posouváme svoje hranice dál a dál, někdy až do lesa. Takže pro rok 2017 se chceme přesunout až za louži a postavit se na start nejrychlejšího přírodního závodu na světě Ulster Grand Prix v Severním Irsku, který se bude konat 6.-12.8. 2017. RiČi ve třídě supersport a JOKER ve třídě superbike a porovnat svoje schopnosti s nejlepšími na světě! Budeme se snažit živě vysílat, dávat informace ze závodů a zákulisí, trošku rozproudit atmosféru v depu, postovat fotky a výsledky.

Můžete nás taky potkat jako instruktory u www.silnicnimotorky.cz a www.okruhari.cz , kteří budou spolu se slovenským portálem www.moto-cup.sk i našimi mediálními partnery. Partneři, kteří do toho jdou s náma jsou: MOTOZEM, MOTO-PNEU, DAFITMOTORACING, FREE-MOTO, Yamaha PEMM Brno, FORD AUTO-IN, FUTURES CONTPRODUCT, AM-TRADE, Milan Svoboda - nerez výroba, Yamaha Boskovice, Kola Koblížek, Říha Group, OMB, Duchna Foto, Generali, Čmelda tým a mraky fandů!!!! :)

14368679_1818182688427919_7384249646677919315_n.jpg

14787623_1527180037311801_1861165276_o.jpg

Na co zlaťáčky půjdou?

Částka bude použita na pokrytí celého podniku UGP. Další část financí bude od sponzorů, protože příprava celého týmu, motocyklů a zázemí na tento závod je finančně velmi náročná. S sebou budeme mít i zkušené mechaniky z MTR Company, Mario Ryšavého a Tomáše Horutu.

Děkujeme!!!!

Odměny:

 

polstar1.png

snek_high.jpg

 

tricka_ulster_bez barvy.jpg

hrnek.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 32 700 Kč (21 %)
  • 21 %
  • 149 627 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

RiČi96 - obrázek
  • projekt od RiČi96
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Samolepka Ričiho a Jokera

Dostaneš fanouškovskou samolepku na vytunění čehokoliv, co tě napadne, auto, lžička, ovladač na telku, mýdlo, okno, hajzl prkýnko :D

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
200 Kč

Kamínek z UGP

Popelka dostala oříšky, ty budeš mít kamínek. Jen bacha, nepotáhneme balvany jak ze Stonehenge. Takže pěkná památka z opravdového UGP. Průběh sbírání bude samozřejmě natočený. 

Počet dostupných odměn: 60/60

Nelze podpořit
300 Kč

Pohled z Ulsteru

Originální a autentická pohlednice z Irska s originálním věnováním právě pro Vás?? Fajn, není problém! Pošleme :)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
350 Kč

Hrníček s fotkou

Chcete mít své jezdce vždy po ruce? Nemáte z čeho pít kafe a žádný běžně dostupný hrníček se Vám nelíbí? Náš bude a každý nápoj z něj bude chutnat fantasticky! :D
Foto v článku.

Počet dostupných odměn: 46/50

Nelze podpořit
500 Kč

Pozdrav ve videu z UGP

Pokud se na UGP dostaneme, naše kamery budou pořád natáčet a natáčet, takže tě pěkně online pozdravíme a zamáváme, i pusu pošleme! :)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
600 Kč

Polštář s potiskem

Budíte se ze spaní a máte problémy s krční páteří? Ideální dárek pro vás. Nejenom, že je pěkný... Tohle je kombinace kosmodisku, masážního polštářku, ultrazvukového odpuzovače strašidel. S tímhle usnete i ve stoje!
Foto v článku.

Počet dostupných odměn: 30/30

Nelze podpořit
700 Kč

Tričko lYmYted edYtYon

Spácháme limitovanou edici triček pro naše fandy a podporovatele, kteří nás na UGP chtějí vidět.
Ladíme design - foto brzy v článku.

Počet dostupných odměn: 93/100

Nelze podpořit
1 000 Kč

DVD z celé naší výpravy

Materiálu bude rozhodně dost a kromě ofiko sestřihu, který pak bude na netu, bude mraky nepublikovatelného materiálu, který obdržíš právě ty! Podmínka je 18+!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 500 Kč

Prohlídka trati

Vybereš si libovolný závod v ČR, který pojedeme. Na skůtru, autem nebo pěšky s tebou projedeme trať a dostaneš odborný výklad, jak od kastelána na zámku!

Počet dostupných odměn: 3/4

Nelze podpořit
2 000 Kč

Navštiv s námi libovolný závod v ČR

Budeš s námi a týmem na libovolném závodu v ČR, kterého se budeme účastnit, dostaneš se i na startovní rošt a zažiješ na vlastní kůži jaké to je!

Počet dostupných odměn: 2/4

Nelze podpořit
2 500 Kč

Tvé jméno na našem těle

Odměna pro opravdové fandy a zvrhlíky! Řekneš jméno a místo, kam si ho máme napsat. Takto popsaní pojedeme závod, takže budeš při tom pekle s námi! Vše bude potom na fotce a případně i na tom nepublikovatelném DVD!

Počet dostupných odměn: 39/40

Nelze podpořit
3 000 Kč

Požádáme za tebe tvého přítele, přítelkyni o ruku

Nemáš odvahu a přesto chceš svatbu? Nevíš jak na to? Není problém, ve videu za tebe požádáme o ruku. Stačí pár informací, pohlaví a jméno (případně se poté můžeme svatby i zúčastnit, když budeme zvaní).

Počet dostupných odměn: 4/4

Nelze podpořit
4 000 Kč

HARD PARTY po závodě

Když vše dobře dopadne a úspěšně se zdraví vrátíme domů, rozhodně bude co slavit, pokud chceš být součástí brutální párty plné alkoholu, který budeme konzumovat v bazénu, grilovaného masa a holek nahoře bez, dostaneš VIP pozvánku!

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit
5 000 Kč

Reklama na motorce

Chceš svoji reklamu vidět na fotkách ze závodů? Hračka! Stačí poslat logo nebo svůj čmáranec, uděláme z toho samolepku a seš vylepenej!

Počet dostupných odměn: 14/15

Nelze podpořit
10 000 Kč

Kus podepsané kapotáže

No, k tomu doufáme nedojde, že by se z kapot udělala trsátka, ale stát se může vše. Takže ať rozmlácenou nebo zánovní část kapoty si budeš moct doma s našimi podpisy vystavit!

Počet dostupných odměn: 8/8

Nelze podpořit