Učíme děti chovat se správně ke psům. - crowfunding kampaň

Učíme děti chovat se správně ke psům.

Podpořte tisk stávajících a vznik nových interaktivních pomůcek pro zodpovědnější přístup dětí ke psům.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

S Vaší podporou můžou vzniknout další pracovní sešity a můžeme vytvořit nové edukační listy. Pomocí interaktivních obrázků a velkého živého psa se snažím dětem vysvětlit zásady správného chování ke zvířatům, aby nedocházelo k nechtěným úrazům. Po konzultacích s pedagogy, vlastní praxe canisterapeuta a na základě veřejně dostupných materiálů jsme vytvořili edukační sešit. Ten zanechávám ve školkách a školách, podle kterého mohou učitelky dále s dětmi pracovat. Pro lepší dětskou představivost máme "Psí semafor", který je nám nápomocen dětem vysvětlit situace kdy stát, nepřibližovat se k psovi - kdy být obezřetný - a kdy se bezpečně potkat se psem.

Rozšiřujeme se v regionu a spolupracujeme s dalšími dvěma canisterapeutickými týmy. Rádi bychom oslovili i další canisterapeuty, případně výchovně vzdělávací pracovníky aby se Psí semafor dostal do podvědomí a stal se pro ně symbolem správného chování ke psům.

Spoustu dalších informací je na našich www stránkách nebo FB.

 

Takto probíhá výuka u předškoláků, takm kde není interaktivní tabule a hodinu musíme přizpůsobit pozornosti dětí. Na řadu přijdou naučné hry, kdy děti rozvíjení hrubou a jemnou motoriku a nabyté znalosti okamžitě praktikují v přítomnosti Anči i Belly (pes).

Rozvíjení jemné motoriky skrz kreslení.

Všechny děti znají pravidla semaforu. Teď je jen spojit se základy zodpovědného přístupu ke psům.

Hrníček pro naše dárce. Arnicanis - Pomáhat má smysl

 

Co si o tomto projektu myslíte?