První album Tygroo - crowfunding kampaň

První album Tygroo

V zimě se nám podařilo nahrát docela dost naší hudby. A dokonce ve studiu! Pomozte nám to nyní dotáhnout až do podoby prvního alba!

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

DĚKUJEME HROZNĚ MOC, ODMĚNY VÁS NEMINOU!

Nicméně nepřestávejte přispívat, zbylé peníze použijeme na opravu naší staré dodávky, a tím si zajistíme potřebnou mobilitu..bez ní bychom k vám sotva ještě někdy přijeli zahrát.

Pokud se dostaneme na 30 tisíc, slibujeme, že v dohledné době natočíme další skvělý klip, a to na píseň "I am the owner" z našeho nového alba.

Pokud se dostaneme nad 35 tisíc, nahrajeme také nový singl, skladbu "Chupa Chups", která je tak nová, že ani není na cd.

Předem moc děkujeme!

Je to trouba uplně plná tlustýho zvuku, mastnota teče po bradě, jen na to člověk pomyslí a pekáč je tak připálenej, že už ho nikdy nikdo neumyje. A ta vůně, ta vůně se line celým bytem a z okna na dvůr, kde stoupá až ke střechám, na kterých teď pobíhaj hladem pološílený kočky, vráží do sebe hlavami a slintají do okapů. Dokonce i holubi se z toho pokáleli. Už zase. Nojo, pečeme album. Pomozte nám ho dopéct. A servírovat. Za tepla. Mňam!

Zde malý zlehka připečený předkrm z chystaného alba.

Ale teď k věci. Z vybraných peněz zaplatíme nahrávání ve studiu (zpětně, jelikož už je to nahrané), mastering, vylisování CD, obal CD, a pokud náhodou vybereme víc, než o kolik Vás žádáme (což by bylo skvělé!), tak alespoň částečně uhradíme generální opravu naší stařičké kapelní dodávky, která momentálně dokuckala a nejezdí, protože má chudinka porouchaný motor. 

A ještě trocha motivace. Proč si zasloužíme Vaši podporu? Protože se snažíme dělat originální, objevnou a zajímavou muziku, co nejzábavnější pro nás i pro Vás. Protože naše hudba pozvedá tělo i ducha do závratných výšin, aby je pak zas po třech piruetách ve stavu beztíže mohla nemilosrdně nechat  padnout až do nejtěmnějších hlubin. Hudba je naše láska i řemeslo, které děláme poctivě a s chutí, protože jinak to ani neumíme. A v Čechách (zatím) není kapela, která by zněla jako my. Pomozte nám tedy jít ještě dál, výš, hlouběji, usilovněji, lépe. Podpořte nás a my se Vám za to odvděčíme poctivou muzikantskou prací.

 

Křest CD se uskuteční ve VILE Štvanice 16.6. ve 21:30.

Co si o tomto projektu myslíte?