Startovač - financování projektů

Tygr jesenický - crowfunding kampaň

Novinky - Tygr jesenický

Pomozte nám v našem Faunaparku v Horní Lipové vybudovat výběh pro mládě tygra ussurijského, aby se i u nás v Jeseníkách cítil jako na Sibiři.

Ostatní
Díky vašim příspěvkům se blížíme polovině vybrané částky. Blížíme se polovině! Obrázek

Děkujeme všem, kteří chápou důležitost ochrany vzácných druhů a přispívají na výstavbu výběhu pro tygra Diega. Určitě si ještě vzpomenete na někoho, komu jste o tomto projektu neřekli. Moc nám pomůže sdílení a další šíření. Tak na nás prosím myslete i v těchto horkých dnech. Za odměnu posíláme aktuální video s Diegem.

20%! Děkujeme!

Dnes ráno jsme přesáhli hranici 20%! 20%! Děkujeme! Obrázek

Máme vybráno přes 40.000 Kč, děkujeme, opravdu moc děkujeme všem, kteří jste se rozhodli pomoci s výstavbou výběhu pro tygra Diega.
Nyní od Vás budeme potřebovat ještě větší pomoc - dejte prosím vědět svým kamarádům a známým o našem projektu. Pokud se nevybere celá částka, tedy 200.000 Kč, budeme všechny vybrané peníze muset vrátit. A to by byla velká škoda.

A nezapomeňte, již tuto sobotu křest Diega s Ondřejem Bankem, přímo u nás ve Faunaparku!

Máme 10%!

Máme vybráno 20.400 Kč, podpořte nás prosím, ať dosáhneme na 200.000! Máme 10%! Obrázek

Milí moji startéři!

Děkuji tímto všem odvážlivcům, kteří mi přispěli na výběh v úplných začátcích - vaše podpora je pro mě velmi důležitá. Můj páníček byl ty první 3 dny hrozně nervózní, chvílemi vrčel víc než já. Na Startovač se díval víc než na mě, ale o to větší radost měl z každého Vašeho příspěvku.

Tak na nás prosím myslete a pokud máte nějakého kamaráda, který by se mnou chtěl jít na procházku nebo se třeba vyfotit, pošlete ho sem, na Startovač. Moc mi tím pomůžete.

Jdu najít nějakou louži, abych se trochu osvěžil, mějte se jako já,

Váš tygr Diego, Faunapark

13332778_1057233304338842_3717417512008322741_n.jpg