Týden v džungli - crowfunding kampaň

Týden v džungli

Zbrusu nová sbírka básní, kterou si autor nadělil ke kulatým narozeninám. Vtipné, poučné i jedovaté zamyšlení nad životem lidí…

Knihy
Týden v džungli

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Sbírka volně navazuje na předchozí úspěšnou „Diagnózu: Člověk“. Je členěna do sedmi dnů týdne, které strávil symbolický mimozemšťan v džungli naší civilizace. Jeho pozorování lidí v každodenním životě je pak ztvárněno v podobě jednotlivých básní. Proto jsou různé – humorné i vážné, kratší i delší, poučné i velmi uvolněné.
Nová sbírka Týden v džungli, kterou vydávám vlastním nákladem, je právě připravována do tisku. Bude mít formát 125 x 125 mm a přibližně 90 stran. 

Autor o sobě
Max Boban je pseudonym. V běžném životě vystupuji pod civilním jménem Tomáš Hájek. Psaní veršů je pro mě zábavou i relaxací. Kdysi jsem psal básně na internetu, ale pak jsem pochopil, že jako dárek je vhodnější papírová kniha. Můj okruh čtenářů a čtenářek se stále rozšiřuje a jsem za to rád. 

O čem to bude?
Sbírka Týden v džungli je o lidech, jejich problémech, pocitech a neřestech. Je také o současné technologické době se všemi klady i zápory. Jako člověk, který již něco zažil, se snažím o nadhled a vtipný tón. Protože jsem narozený ve znamení štíra, nechybí i určitá dávka jedovatosti a sarkasmu. I to k životu patří. 
Jedna čtenářka ze západních Čech mi nedávno napsala: „Já čtu většinou jen prózu. Z veršů jsem mívala ráda Erbena a Wolkera. Teď k nim přidám Vás.“
Děkuji... Nemohu se srovnávat s velikány české poezie. Ale potěšilo mě to. Doufám, že nová básnická sbírka potěší i vás!

Krátká ukázka (báseň Teorie bouřkové relativity)
Když se srazí těžké mraky
Lítaj´ blesky, duní hrom
Nehledejte jako úkryt
Velký osamělý strom

Když se srazí charaktery
Blesky, hromy máme zas
Být pak kdesi sám pod stromem
Je skvěle strávený čas


Týden a bonusy
Týden v džungli přináší několik perel a hitů, například básně: Kdybych byl koberec, Televizní vývoj, Pokažený gastronomický zážitek nebo Miláčku, děkuji.
Překvapení však na vás čeká i v podobě bonusů, kde najdete úplně nový písňový text nebo báseň psanou na prvním stupni základní školy. Máte se nač těšit!

Když si stále myslíte
Že vám všechno projde
Já mlčím a neříkám nic
Však na má slova dojde

Proč mě podpořit?
1. Pomůžete veršovaným životním moudrostem dostat se mezi lidi.
2. Obohatíte své znalosti literatury.
3. Získáte životně důležité informace.
4. Odhalíte duši jiného člověka.
5. Budete mít dobrý pocit v předvánoční době.

Děkuji předem za vaši podporu.
S úctou
Max

Co si o tomto projektu myslíte?