Tvůj kamarád z Grónska:  ANGATAR! | crowdfunding kampaň

Novinky - Tvůj kamarád z Grónska: ANGATAR!

Angatar je náš kamarád z Grónska. Umí postavit iglú a jezdit v kajaku! Musíme vám ho představit! Máme na to deset písní . Syrových a něžných...

Hudba

06. prosinec 2017

A je to...

Za pár hodin končí naše kampaň! Angatar vystartoval a vy jste jeho startéři!

Vážení přátelé, děkujeme Vám za velkou podporu a důvěru. Naše kampaň se podařila. A Ondřej Ježek je zdráv! A Filip Nebřenský nám zítra nahraje do jedné písně flétničku. No, není život krásný? Za pár dnů jsme u Vás, Angatar, pár tuleňů a my! Ahoj a děkujeme! Eva, Vanda, Marcela a Michal

01. prosinec 2017

Štěstí, zdraví!

Ať je Ondra Ježek brzy zdráv, ať může Angatar ze srdce rád v rádju hrát, hujajá!
Štěstí, zdraví! Obrázek

Vážení přátelé, tak situace by mohla zdát napjatá, pět dní a deset procent do konce kampaně, Ondřej Ježek nemocen, tudíž hudba nikde, ale já s písničkou jdu jako ptáček! Díky vám! Všechno dobře dopadne* srdečně zdravím ze zasněženého Veselí...tam v peřinách severních, kde místo trávy roste sníh...e

Praha je plná hvězd!
Plujeme s Angatarem z Prahy Obrázek

Vážení startéři, děkuju a zdravím Vás, vrátili jsme se z Prahy, ve studiu to bylo podezřele rychlé. Přivezla jsem si jednu maličkou historku...

Prahá je plná hvězd! Na vlastní oči jsem to viděla:)

Opravdu se to stalo. Včera. Mich říkal, že mám vystoupit o zastávku jinde, tak jsem pro jistotu dvě přejela a pak se ztratila v moc pěkné teda pražské čtvrti, Jerys spal, Teo s dědou na Pavlovi v divadle, dobrý. Ale mám starou nokii, deset minut do začátku, nikde nikdo, koho bych se zeptala - až - no jo, támhle nějaký pán - drží v ruce kytku, zvoní - nemá na mě čas, baví se s paní, která mu přišla otevřít - z domu vyšel ještě jeden pán, zas jiný, takový vyšší - ale nezná to tu - prý ať se zeptám paní domu - tak se ptám - prosím Vás, můžu se zeptat - nevíte náhodou, kde je ulice Nad nebo pod hradním vodojemem - PANÍ JANŽUROVÁ? - Počkejte, dojdu pro mapu. - Co? Paní Janžurová mi jde pro mapu? Abych našla Ježka a Angatara? No fakt. Moc krásný, děkuju, zas´ někdy přijedu do Prahy.

  • Splněno 85 169 Kč (106 %)
  • 106 %
  • 80 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 113 Startérů

Autor projektu

Eva Kratochvílová - obrázek
  • projekt od Eva Kratochvílová
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

250 Kč

CD ANGATAR

To je teda napínavé! Narodí se CD ANGATAR, nebo nenarodí? A to ještě tento rok, do Vánoc? To jsem teda na trní, jestli si ho za pár týdnů pochováte, poslechnete, to jsem teda na trní, jestli si ho tady a teď vyberete!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
255 Kč

ANGATAR MP3 plus PLAKÁT

A jestli doma nemáte přehrávač na cdčka, vyberte si tuto variantu, pošleme Vám hudbu mailem a plakát poštou:)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
350 Kč

CD ANGATAR plus KŘEST plus Angatarův NANUK

Jestlipak máte rádi nanuky? Bio ró bez řepného cukru nebo raději starou dobrou Algidu? A víte, co znamená NANUK pro Eskymáka? No právě. Tak se zakousněte!
Každý kous-ek stojí za to a moc nám pomůže. Když se to podaří, tak ty písně vydáme a pokřtíme. A vy budete u toho!
Dobrou chuť!

Počet dostupných odměn: 38/50

Nelze podpořit
350 Kč

CD ANGATAR plus 15% sleva DLOUHÁ PUNČOCHA

Chtěli byste si Stinglův příběh taky přečíst, což? Tak zamiřte do Dlouhé punčochy! Knihkupectví, které nabízí DOBRÉ KNIHY PRO DĚTI, vzniklo v těsném sousedství našeho malého Inuity. O to nechcete přijít!

Počet dostupných odměn: 5/15

Nelze podpořit
500 Kč

CD ANGATAR plus CD KRÁLOVNIČKY plus DIGI RELEASE

Angatar v zimě, Královničky na jaře, brácha a jeho starší ségra, narodili se v jedné dílně, oficiálně jí říkáme tv ORBA. Zpívají v ní matky s dětmi v náručí. Příležitostně v kapuci. Zpívejte s námi!
Pošleme se vám i v empétrojkách!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
600 Kč

CD ANGATAR plus CD kapely BOMBARĎÁK Píp

Odměna pro ty, kteří ještě doma nemají žlutého Bombarďáka, a tak to sfouknou spolu s novorozeným ANGATAREM! Tomu teda říkám rodinný balíček...

Počet dostupných odměn: 5/10

Nelze podpořit
600 Kč

CD ANGATAR plus CD kapely BOMBARĎÁK 3Fo3

U nás doma nezpívají jen matky, u nás doma zpívají i fotři! Hele!

Počet dostupných odměn: 4/10

Nelze podpořit
1 000 Kč

CD ANGATAR CD KRÁLOVNIČKY CD PÍP CD 3FO3

Tak když si objednáte tuto odměnu, tak budeme v balíku všichni! Eva, Vanda, Marcela z Angatara, Michal, Filip, Jirka, Matěj, Johy z Bombarďáka, Zuzka, Bára, Lucka, Bětka, Viki, Iva, Maru i Martina z Královniček!

Počet dostupných odměn: 6/10

Nelze podpořit
1 200 Kč

Pětikusovka cédéček ANGATAR plus DIGI RELEASE

Pro maminku, pro tatínka, do auta a do zásoby... pět kusů CD ANGATAR a digi release, to znamená, že Vám pošleme i hudbu v mp3.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 000 Kč

CD ANGATAR plus WORKSHOP

Pokud potřebujete pošťouchnout, abyste se pořádně rozezpívali, pořiďte si tuto odměnu. Eva za váma přijede a dvě hodiny si s váma bude zpívat.
Můžete si z toho udělat teambuilding nebo přípravu na domácí vánoční koncert. Může to být vaše sólo nebo první zkouška nové kapely.
K tomu CD ANGATAR.

Počet dostupných odměn: 2/3

Nelze podpořit
3 000 Kč

CD ANGATAR plus PŘEDSTAVENÍ

Je to tak! Angatara zpíváme i naživo, takže koncert, a k tomu máme polárně jemnou scéničku, takže DIVADLO! Když nám dáte na benzín, přijedeme vám zahrát klidně až na kraj světa.

Počet dostupných odměn: 1/5

Nelze podpořit