Startovač - financování projektů

Trilogie rock/dance na desce 2020 Electric Lady - crowfunding kampaň

Podpořit - Trilogie rock/dance na desce 2020 Electric Lady

První česko-anglický multimediální umělecký hudební autorský projekt kytaristky a zpěvačky Electric Lady na nové chytlavé vlně pop /rock /dance music.

Hudba

Upozornění: Zde můžete projekt podpořit Vámi zvolenou částkou, aniž byste po autorovi požadovali odměnu.
V případě, že máte zájem o odměnu, tak si ji, prosím, vyberte ze seznamu níže a stikněte u ní tlačítko Podpořit projekt.

Uživatel & příspěvek (User & contribution)
Výběr platební metody (Payment options)
Upřesnění odměny (Reward specification)

Upozornění/Notice: Pokud projekt nedosáhne v termínu cílové částky, bude Vám příspěvek vrácen v PLNÉ VÝŠI.
If the campaign does not reach its funding goal you get all your money back.

Odměny (Rewards)

200 Kč digitální download alba, jednoduše podpořte

za tuto podporu Vám pošleme album digitálně, staňte se fanouškem Electric Lady na Facebooku a sledujte, co je nového.

Počet dostupných odměn: 197/200

Podpořit projekt

350 Kč cool golden brýle PRODUCERA - rekvizita z klipu

Chceš bejt machr jako producent z našeho klipu, chceš lovit holky (nebo kluky) na svůj look ?! Pořiď si tenhle raritní extra kus - super cool zlaté brýle, a buď k sežrání, k tomu dostaneš i golden echtovní dolar producenta z klipu PRODUCER, mimo to i download alba digitálně, abys nebečel :)

Počet dostupných odměn: 1/1

Podpořit projekt

400 Kč digitálně album + VIP vstup na koncert + ČOROMORO

Staňte se fanouškem Electric Lady, sledujte co je nového buďte součástí naší komunity na facebooku. Budete se dozvídat o všech nových akcích, jako jsou koncerty, vystoupení v televizi či v rádiu, či turné po zahraničí nebo Čechách. Za tuto podporu dostanete album v digitální podobě, a VIP vstupu na jeden náš koncert a čoromoro pozvání na drink :))))

Počet dostupných odměn: 997/1000

Podpořit projekt

500 Kč download CD + CD Wicked + 2 VIP vstupy SUPERČORO

Za tuto podporu dostanete desku Wicked s úspěšným singlem Producer, digitální download alba s trilogií a 2 vstupy na koncert Electric Lady. A až se sejdeme na živém koncertě, zapaříme :)

Počet dostupných odměn: 99/100

Podpořit projekt

590 Kč Poslední kus hudebního magazínu Muzikus 2014

Electric Lady na titulce . Už existuje jediný kus časopis Muzikus z roku 2014 s velkým článkem o Tereze po návratu z USA k jejímu debutovému albu Electrical, získej opravdu poslední vydání, které ještě existuje! Časopis dostaneš s podpisem Electric Lady ;)

Počet dostupných odměn: 1/1

Podpořit projekt

820 Kč Fanouškovský komplet č. 1

Digitální download alba s trilogií, CD s podpisem, placku, 2 VIP vstupy na koncert Electric Lady, pozvání na akci a do backstage, afterpárty s kapelou.

Počet dostupných odměn: 200/200

Podpořit projekt

1 200 Kč zlatá deska - rekvizita z klipu PRODUCER

chceš získat unikátní rekvizitu z klipu Producer a chlubit se, že máš jediný kus na světě? Můžeš si právě jednu raritní pořídit a pak si jí klidně vydražit :)

Počet dostupných odměn: 1/1

Podpořit projekt

1 690 Kč Bomba fanouškovský komplet č. 2

Digitální download všech alb Electric Lady od počátku, tj. od r. 2013 do současnosti včetně nového alba s trilogií. CD s podpisy od celé kapely, Placky. Sexy plakát s podpisem a triko podle svého výběru a vstupy na 3 naše akce jako VIP vstup do backstage i na afterparty.

Počet dostupných odměn: 99/100

Podpořit projekt

2 490 Kč Super sexy bomba fanouškovský komplet č. 3.

Digitální download veškerých alb včetně trilogie a nového CD, CD s podpisy kapely, placku, triko Electric Lady s novým designem dle vlastního výběru, oba plakáty - černý a bílý s podpisem, 4 VIP vstupy na koncerty, propojení sítí a vzájemná podpora, pozvání na pivo a podpis třeba i na čelo :)

Počet dostupných odměn: 200/200

Podpořit projekt

2 800 Kč lekce zpěvu a kytary s Electric Lady

Tereza: Poskytnu 4 lekce zpěvu anebo kytary, tomu, kdo bude mít zájem dozvědět se o mém způsobu tvorby. Ať už pěvecky, hráčsky nebo skladatelsky.

Počet dostupných odměn: 3/3

Podpořit projekt

3 800 Kč Propojení se přes sociální sítě s Electric Lady

Chceš podporovat svůj příspěvek a propojit se na mediálních sítích s Electric Lady? Staň se partnerem v určitém rozsahu a součástí našich sociálních sítí.

Počet dostupných odměn: 10/10

Podpořit projekt

5 000 Kč večeře s Electric Lady

Electric Lady s tebou půjde na večeři nebo oběd, přinese ti dárek, a vyslechne si Tvůj příběh. Chceš se dozvědět něco o světě rockového showbyznysu za oponou, nebo se chceš jen zeptat, jednoduše jaký je oblíbený Terezin film? Dej si bene s Terezou :)

Počet dostupných odměn: 5/5

Podpořit projekt

6 900 Kč (25ks) CD Wicked (1bedna) Electric Lady

za tuto podporu získáte CD Electric Lady, můžete je legálně distribuovat.

Počet dostupných odměn: 2/2

Podpořit projekt

10 000 Kč VIP vstupy na celý rok, CD Wicked, Electrical, ...

Jako doměnu za tuto podporu Vám nabízíme vstupy na všechny naše akce v průběhu roku 2020, dostanete od nás všechny desky s podpisem od r. 2013 do posud, zapaspartovaný plakát s poděkováním, plakáty, placky, tričko, a další, staň se našim BOŽO fanouškem a dostaneš od nás krásný dárek.

Počet dostupných odměn: 10/10

Podpořit projekt

20 000 Kč staňte se součástí Electric Lady

Pokud máte zájem spolupracovat v užším uměleckém či obchodním vztahu s Electric Lady a využít potenciálu cestování po Evropě a šíření hudby, staňte se součástí kapely Electric Lady a teamu.

Počet dostupných odměn: 4/4

Podpořit projekt

25 000 Kč koncert Electric Lady

pozvěte si kapelu Electric Lady, za tuto odměnu vystoupíme na akci s hodinovým programem, na festivalu nebo v koncertním sále v rámci vaší akce.

Počet dostupných odměn: 100/100

Podpořit projekt

45 000 Kč Soukromá akce s Electric Lady

Máte zájem o firemní akci, soukromý večírek, svatbu, Silvestr nebo narozeniny s účinkováním Electric Lady, který bude nabušen rockovým drivem a show? Chcete mít zábavu určenou jenom pro Vás na celý večer? Objednejte si unikátní vystoupení s celou kapelou a programem plným akce a zábavy a rovnou můžete podpořit tento projekt.

Počet dostupných odměn: 10/10

Podpořit projekt

150 000 Kč částečný partner

Pokud přispějete 150 tis, stanete se částečným partnerem tohoto projektu, nabízíme PR spojené s kampaní, propojení s hudbou na světové úrovni, nabízíme naše sociální sítě a další...

Počet dostupných odměn: 2/2

Podpořit projekt

300 000 Kč Výhradní partnerství s Electric Lady k nové desce

Staňte se výhradním partnerem projektu, Vaše jméno či značka bude navždy s projektem propojena, včetně tiskovek a perfektního PR nejen v České Republice!

Počet dostupných odměn: 1/1

Podpořit projekt