Trilogie rock/dance na desce 2020 Electric Lady - crowfunding kampaň

Trilogie rock/dance na desce 2020 Electric Lady

První česko-anglický multimediální umělecký hudební autorský projekt kytaristky a zpěvačky Electric Lady na nové chytlavé vlně pop /rock /dance music.

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Svět už není co býval, kam až to všchno povede?  Je možné, se civilizace řítí do propasti, planeta je nemocná, cítíš to? Přijde někdy změna?

Kdo ji povede, kdo ji začne?

 

          

 

≤≤≤≤≤    ELECTRIC LADY VE STYLU POP - ROCK - DANCE    ≤≤≤≤≤≤≤

VÝPRAVNÁ HUDEBNÍ MULTI-MEDIÁLNÍ TRILOGIE K NOVÉ DESCE 2020

 

ÚVOD -  ČECHY - NADŠENÍ A SPOLUPRÁCE S ANGLIČANY.

Ahoj, jsem Electric Lady přišla jsem s netradiční hudební vizí, kterou jsem u nás v ČR ještě u nikoho nezaznamenala. A tak je, jak to bývá... ten první to má asi vždy nejtěžší, aby vůbec obhájil, nápad, se kterým přichází, a musí přesvědčit lidi k tomu, aby mu věřili nebo aspoň věnovali pozornost. Zkusím vysvětlit co se děje, a když se Vám projekt zalíbí, budu vděčná za Vaši podporu. Na rok 2020 chystám novou desku ve zbrusu novém stylu i zvuku, připravuji k ní výpravnou trilogii klipů a skladeb o apokalypse světa, které se hned ze začátku dostalo pozornosti z Anglie, a to od Nigela Lowise, anglického producenta který spolupracoval například se Stevie Wonderem, Celine Dione, a má za sebou přes 14 milionů prodaných hudebních kompilací, .... s touto trilogií a deskou mám veliké vize, o kterých bych teď neměla mluvit, ale ten, kdo mě aspoň nějak zná určitě ví,že ty záměry vedou za hranice. Pokud chcete vidět něco neskutečného živě na českých rockových pódiích, podpořte tento projekt :)

#

 

PRŮKOPNÍCI HUDEBNÍ ROCK-EVOLUCE 2020

Jak už jsem zmínila, trilogie klipů a písní Electric Lady bude součástí desky, kde se na hudbě i filmu se budou podílet desítky lidí celosvětově z různých uměleckých odvětví. Deska Electric Lady 2020 se bude dotýkat aktuální světové tématiky, tak trochu katastrofické a ekologické, však ožehavé téma zpracované do kytarovo tanečních balad je to, co na české scéně chybí.

Electric Lady na této desce odhalí svůj nový styl a zvuk, který piluje jen s těmi nejlepšími pro fanoušky, kteří fandí stále dobré poctivé muzice.

Pomozte k čisté a poctivé hudební revoluci právě teď a dopřejte snům plnit se

#

ZA PENÍZE Z KAMPANĚ ZAPLATÍME...

produkční práci - team lidí, pronájem greenscreenového studia, postprodukci - pronájmy potřebných prostor a techniky, kamery, kostýmy, make-up stylisty, choreografa, tanečníky, speciální efekty, kulisy, pronajmeme si celý team studia Ealinu v Praze v čele s Pavlem Andělem, pronájem zvukového studia, honoráře umělců a práci režisérů, kameramanů, grafiků, ad...

#

MÁME PRO VÁS ODMĚNY ZA VAŠE PŘÍSPĚVKY:

 

REKVIZITA Z KLIPU "PRODUCER" 2018 ZLATÁ DESKA

 

TRIKO BÍLÉ Č. 1

TRIKO ČERNÉ VS. ZLATÉ Č. 2

TRIKO S OBRÁZKEM Č. 3

PLACKY A PLAKÁTY ELECTRIC LADY

---------------------------------------------------------------

> VÍCE O ELECTRIC LADY NA PROFILECH ELECTRIC LADY >

Facebook          Youtube        WEB

---------------------------------------------------------------

 

PAMATUJETE?

ÚSPĚŠNÁ KAMPAŇ ZE STARTOVAČE

Youtube - klip PRODUCER z desky Wicked (dnes má singl přes 300 tisíc zhlédnutí na youtube a za sebou několik úspěšných vysílání po evropských, ba i ruských rádiích, dokonce poslký magazín Gitarzysta ohodnotil skladbu jako povedený rockový singl a umístil Electric Lady na titulní stranu magazínu) 

EP WICKED 2018

 

TITULKY ČASOPISŮ S ELECTRIC LADY, polský a český hudební magazín

 

KAPELA ELECTRIC LADY

Lukáš Tričler (bicí),  Tereza Rays (kytara,zpěv),  Marek Cába (baskytara)

 

NĚCO Z HISTORIE:

 

ELECTRIC LADY V USA ( 2014 ) natáčení desky v Texasu

ELECTRIC LADY V RUSKU ( 2018 ) Russian Music Box

ELECTRIC LADY Z KONCERTŮ:

ELECTRIC LADY JAKO HOST:

 

Co si o tomto projektu myslíte?