Tribellis, škola nejen pro vaše břicha - crowfunding kampaň

Tribellis, škola nejen pro vaše břicha

Podpořte vznik specializované taneční školy v Praze poskytující komplexní vzdělávání v oblasti břišních tanců a vychovávající Tanečnice a Tanečníky.

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Podílejte se spolu s námi na vybudování nové tanečně-vzdělávací instituce. Mým cílem je vybudovat v Praze specializovanou školu, která bude poskytovat komplexní vzdělávání pro všechny břišní tanečnice i tanečníky (ano, máme i jednoho skvělého tanečníka a lektora :)).

A také bude sloužit jako nezbytné zázemí pro všechny studenty a studentky - prostor umožňující jejich růst a rozvoj, poskytující místo pro trénink, nezbytné informace pro studium. Prostor, který bude náš - prostě vše pod jednou střechou.

hafla.jpg

Na co budu přispívat?

Především na vybudování kvalitního zázemí nezbytného pro výuku. Po dlouhém hledání se mi v  Praze podařilo najít prostory ladící k celkové představě taneční školy Tribellis, bez rekonstrukce to však nepůjde. Jedná se hlavně o vybudování tanečního sálu, který bude potřeba vybavit speciální podlahou vhodnou pro tanec, zrcadlovou stěnou, kvalitní hudební aparaturou a dalšími pomůckami.

 

train.jpg

Není to moc? 200 000 Kč mi přijde jako přehnaná částka.

Je to právě naopak. Částka odpovídá ceně za vybudování kvalitní odpružené dřevěné podlahy, která je jedním z nejlepších řešení nejen pro tanec, ale i další sportovní aktivity. Díky svému konstrukčnímu řešení snese vysokou zátěž a zároveň také tlumí nárazy vznikající v průběhu pohybu a tím šetří klouby a pomáhá prodlužovat zdraví tanečníků. Část projektu financuji s pomocí svých nejbližších sama, ale celková částka je bohužel mimo naše možnosti.

19667918_1811445868871720_327440075320773411_o.jpg

Lekcí břišních tanců je všude spousta, proč zakládat další?

Cílem naší školy není jen poskytovat další lekce břišních tanců. K rozmanité škále břišních tanců přistupujeme stejně, jako se přistupuje k jiným formám tanečního umění, a podle toho je chceme také prezentovat a vyučovat. Základem výuky jsou samozřejmě hodiny zaměřené čistě na techniku břišních tanců. Tyto hodiny však budou doplňovat nejrůznější stylizace jako jsou American Tribal Style, tribal fusion a další. Kromě toho výuku doplňují tanečně-pohybové lekce - balet, jazz, moderna a různá cvičení - pilates, jóga, které pomáhají s rozvojem schopností, fyzické kondice a techniky břišních tanečnic a tanečníků. Chceme vychovávat silné a zdravé tanečnice a tanečníky s pevnými technickými základy a se schopností vlastního projevu.

train2.jpg

I tanec má své teoretické stránky...

A právě na ně se dost často zapomíná. Naším cílem je studenty a studentky vzdělávat i v oblastech s tancem souvisejících - historické, kulturní, hudební, zdravého životního stylu tanečníků a dalších. Důležité je vždy ve studentech probudit zájem a ten dále podporovat, rozvíjet a usnadnit jim přístup k vytoužený informacím. Škola klade důraz na to, aby tanečníci získali celkový přehled o tomto rozmanitém tanečním umění, jeho původu a kulturně-historických souvislostech.

study.jpg

To mě zajímá. Kde se můžu dozvědět více?

Během podzimu začneme sérií historických přednášek "Back to the tribal roots!". Jejich cílem bude především objasnit vznik a vývoj tribalu a také pomoci upřesnit, o co se vlastně jedná. Postupně společně projdeme jednotlivé vývojové etapy a ukážeme si, co kterou etapu ovlivnilo a inspirovalo. Přednášky jsou určeny nejen pro tanečnice, ale i pro širokou netaneční veřejnost.

ror.jpg

Uvidím někde výsledky vaší práce?

Několikrát ročně se budou v prostorách školy konat studentské hafly, které umožňují studentům získat zkušenosti s vystupováním před publikem a nadále je rozvíjet v přátelské a podporující atmosféře. Nejedná se o profesionální vystoupení, ale především o prostor pro studenty a studentky. Mohou si zde vyzkoušet své schopnosti a sledovat svůj progres. Všechny hafly jsou určené široké veřejnosti a já Vás na ně tímto zvu. Jedna se uskuteční v průběhu října, krátce po otevření nových prostor.

 

lvecirek.jpg

Jak bude vypadat zápisník, placka nebo třeba vystoupení, které nabízíte v rámci odměn?

Placky budou k dispozici ve dvou různých barevných variantách. Vlevo bíločerná varianta a vpravo černozlatá.

placky.png

(Jedná se pouze o návrhy. Skutečné provedení se může odlišovat.)

Malé akcentky ve tvaru kytičky s krystalem uprostřed se hodí pro ozvláštnění Vašeho líčení.

akcentky.jpg

Sáčky na činelky můžete vybírat ze tří variant: s bílomodrou horní částí (1 kus), s barevnou horní částí (2 kusy) a s kytičkou (1 kus). Množství těchto originálních látkových sáčků je omezené a více jich k dispozici nebude.

zillbag.jpg

Linkované zápisníky formátu A6 budou k dispozici také ve dvou barevných variacích, a to v bíločerné (vlevo) a také červenobílé (vpravo) variantě.zapisniky.png(Jedná se pouze o návrhy. Skutečné provedení se může odlišovat.)

Ukázka korálkové mandaly z mé dílný a assuitového šátku v procesu výroby. Kousky, které nabízím v rámci odměn budu vyrábět přímo pro vás dle současné inspirace, případně Vašich barevných požadavků.

mandala_assuit.jpg

Krásná elegantní trička v dámském střihu v černozlatém designu a různých velikostech. Trička jsou vyrobena z kvalitního bavlněného materiálu a hodí se pro všechny příležitosti.

tricko2.png

(Jedná se pouze o návrh. Skutečné provedení se může odlišovat.)

Skvěle padnoucí dámské tílko v krásné červené barvě s bílým logem na zádech je ideální volbou nejen pro taneční trénink, ale i k normálnímu nošení. Bavlněná tílka budou k dostání v různých velikostech tak, aby padla opravdu každému.

tilko.png

(Jedná se pouze o návrh. Skutečné provedení se může odlišovat.)

U vystoupení vždy záleží na společné domluvě a posouzení toho, co bude pro Vaši akci nejvhodnější. Vybírat lze z široké nabídky stylizací a rekvizit. Zde je například ukázka sólového vystoupení v podání Zafara:

Duo:

Vystoupení větší skupiny pak může vypadat třeba takto:

Co si o tomto projektu myslíte?