Tribellis, škola nejen pro vaše břicha | crowdfunding kampaň

Tribellis, škola nejen pro vaše břicha

Podpořte vznik specializované taneční školy v Praze poskytující komplexní vzdělávání v oblasti břišních tanců a vychovávající Tanečnice a Tanečníky.

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Podílejte se spolu s námi na vybudování nové tanečně-vzdělávací instituce. Mým cílem je vybudovat v Praze specializovanou školu, která bude poskytovat komplexní vzdělávání pro všechny břišní tanečnice i tanečníky (ano, máme i jednoho skvělého tanečníka a lektora :)).

A také bude sloužit jako nezbytné zázemí pro všechny studenty a studentky - prostor umožňující jejich růst a rozvoj, poskytující místo pro trénink, nezbytné informace pro studium. Prostor, který bude náš - prostě vše pod jednou střechou.

hafla.jpg

Na co budu přispívat?

Především na vybudování kvalitního zázemí nezbytného pro výuku. Po dlouhém hledání se mi v  Praze podařilo najít prostory ladící k celkové představě taneční školy Tribellis, bez rekonstrukce to však nepůjde. Jedná se hlavně o vybudování tanečního sálu, který bude potřeba vybavit speciální podlahou vhodnou pro tanec, zrcadlovou stěnou, kvalitní hudební aparaturou a dalšími pomůckami.

 

train.jpg

Není to moc? 200 000 Kč mi přijde jako přehnaná částka.

Je to právě naopak. Částka odpovídá ceně za vybudování kvalitní odpružené dřevěné podlahy, která je jedním z nejlepších řešení nejen pro tanec, ale i další sportovní aktivity. Díky svému konstrukčnímu řešení snese vysokou zátěž a zároveň také tlumí nárazy vznikající v průběhu pohybu a tím šetří klouby a pomáhá prodlužovat zdraví tanečníků. Část projektu financuji s pomocí svých nejbližších sama, ale celková částka je bohužel mimo naše možnosti.

19667918_1811445868871720_327440075320773411_o.jpg

Lekcí břišních tanců je všude spousta, proč zakládat další?

Cílem naší školy není jen poskytovat další lekce břišních tanců. K rozmanité škále břišních tanců přistupujeme stejně, jako se přistupuje k jiným formám tanečního umění, a podle toho je chceme také prezentovat a vyučovat. Základem výuky jsou samozřejmě hodiny zaměřené čistě na techniku břišních tanců. Tyto hodiny však budou doplňovat nejrůznější stylizace jako jsou American Tribal Style, tribal fusion a další. Kromě toho výuku doplňují tanečně-pohybové lekce - balet, jazz, moderna a různá cvičení - pilates, jóga, které pomáhají s rozvojem schopností, fyzické kondice a techniky břišních tanečnic a tanečníků. Chceme vychovávat silné a zdravé tanečnice a tanečníky s pevnými technickými základy a se schopností vlastního projevu.

train2.jpg

I tanec má své teoretické stránky...

A právě na ně se dost často zapomíná. Naším cílem je studenty a studentky vzdělávat i v oblastech s tancem souvisejících - historické, kulturní, hudební, zdravého životního stylu tanečníků a dalších. Důležité je vždy ve studentech probudit zájem a ten dále podporovat, rozvíjet a usnadnit jim přístup k vytoužený informacím. Škola klade důraz na to, aby tanečníci získali celkový přehled o tomto rozmanitém tanečním umění, jeho původu a kulturně-historických souvislostech.

study.jpg

To mě zajímá. Kde se můžu dozvědět více?

Během podzimu začneme sérií historických přednášek "Back to the tribal roots!". Jejich cílem bude především objasnit vznik a vývoj tribalu a také pomoci upřesnit, o co se vlastně jedná. Postupně společně projdeme jednotlivé vývojové etapy a ukážeme si, co kterou etapu ovlivnilo a inspirovalo. Přednášky jsou určeny nejen pro tanečnice, ale i pro širokou netaneční veřejnost.

ror.jpg

Uvidím někde výsledky vaší práce?

Několikrát ročně se budou v prostorách školy konat studentské hafly, které umožňují studentům získat zkušenosti s vystupováním před publikem a nadále je rozvíjet v přátelské a podporující atmosféře. Nejedná se o profesionální vystoupení, ale především o prostor pro studenty a studentky. Mohou si zde vyzkoušet své schopnosti a sledovat svůj progres. Všechny hafly jsou určené široké veřejnosti a já Vás na ně tímto zvu. Jedna se uskuteční v průběhu října, krátce po otevření nových prostor.

 

lvecirek.jpg

Jak bude vypadat zápisník, placka nebo třeba vystoupení, které nabízíte v rámci odměn?

Placky budou k dispozici ve dvou různých barevných variantách. Vlevo bíločerná varianta a vpravo černozlatá.

placky.png

(Jedná se pouze o návrhy. Skutečné provedení se může odlišovat.)

Malé akcentky ve tvaru kytičky s krystalem uprostřed se hodí pro ozvláštnění Vašeho líčení.

akcentky.jpg

Sáčky na činelky můžete vybírat ze tří variant: s bílomodrou horní částí (1 kus), s barevnou horní částí (2 kusy) a s kytičkou (1 kus). Množství těchto originálních látkových sáčků je omezené a více jich k dispozici nebude.

zillbag.jpg

Linkované zápisníky formátu A6 budou k dispozici také ve dvou barevných variacích, a to v bíločerné (vlevo) a také červenobílé (vpravo) variantě.zapisniky.png(Jedná se pouze o návrhy. Skutečné provedení se může odlišovat.)

Ukázka korálkové mandaly z mé dílný a assuitového šátku v procesu výroby. Kousky, které nabízím v rámci odměn budu vyrábět přímo pro vás dle současné inspirace, případně Vašich barevných požadavků.

mandala_assuit.jpg

Krásná elegantní trička v dámském střihu v černozlatém designu a různých velikostech. Trička jsou vyrobena z kvalitního bavlněného materiálu a hodí se pro všechny příležitosti.

tricko2.png

(Jedná se pouze o návrh. Skutečné provedení se může odlišovat.)

Skvěle padnoucí dámské tílko v krásné červené barvě s bílým logem na zádech je ideální volbou nejen pro taneční trénink, ale i k normálnímu nošení. Bavlněná tílka budou k dostání v různých velikostech tak, aby padla opravdu každému.

tilko.png

(Jedná se pouze o návrh. Skutečné provedení se může odlišovat.)

U vystoupení vždy záleží na společné domluvě a posouzení toho, co bude pro Vaši akci nejvhodnější. Vybírat lze z široké nabídky stylizací a rekvizit. Zde je například ukázka sólového vystoupení v podání Zafara:

Duo:

Vystoupení větší skupiny pak může vypadat třeba takto:

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 10 990 Kč (5 %)
  • 5 %
  • 200 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Bára Mólová - obrázek
  • projekt od Bára Mólová
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Úsměv na tváři

Děkujeme za Váš příspěvek, kterým jste nám vykouzlili úsměv na tváři. Přispějte 100 Kč nebo klidně i víc.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
150 Kč

Akcentky

Pár malých akcentů, ideální k doplnění Vašeho make-upu. Přímo pro Vás vyrobím jeden pár ve tvaru kytičky s malým krystalem uprostřed. K vyzvednutí bude osobně v Praze nebo doručení v rámci ČR.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
150 Kč

Odznáček

Malá placka s průměrem 2,5 cm s logem taneční školy Tribellis. Na výběr jsou dvě barevné varianty bíločerná a černozlatá. K vyzvednutí bude osobně v Praze nebo doručení v rámci ČR.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
200 Kč

Pořádný odznak

Velká placka s průměrem 5,6 cm s logem taneční školy Tribellis. Můžete si vybrat jednu ze dvou barevných variant - bíločernou nebo černozlatou. K vyzvednutí bude osobně v Praze nebo doručení v rámci ČR.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Malá korálková mandala

Originální ručně vyrobená korálková mandala s průměrem v rozmezí 6 - 7,5 cm. Mandalu vyrobím přímo pro Vás a pokud budete chtít, můžete si určit barevnou kombinaci, nebo se můžete nechat překvapit. K vyzvednutí bude osobně v Praze nebo doručení v rámci ČR.

Počet dostupných odměn: 19/20

Nelze podpořit
333 Kč

Video poděkování

Osobně Vám poděkuji ve speciálním vysílání na facebooku z nových prostor. Vysílání proběhne krátce po jejich otevření. Navíc si můžete vybrat jednu placku z nabídky (malá - 2,5 cm nebo velká 5,6 cm, barevné varianty: bíločerná, černozlatá). Uvidíme jak dlouhé vysílání to nakonec bude ;)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
350 Kč

Děkovná pohlednice

Originální pohlednice vytvořená z momentky z nových prostor školy (z kurzů, seminářů, hafly, ...) s osobním poděkováním přímo pro Vás. Žádnou momentku nepoužijeme vícekrát, každá pohlednice tedy bude originální. Doručení v rámci ČR.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
400 Kč

Originální sáček na činelky

Originální sáček na prstové činelky, uvnitř z příjemného hebkého materiálu. K dispozici je pouze 1x s bílomodrou horní částí, 2x s barevnou horní částí a 1x s dekorem kytičky. K vyzvednutí bude osobně v Praze nebo doručení v rámci ČR.

Počet dostupných odměn: 2/4

Nelze podpořit
400 Kč

Zápisník

Linkovaný zápisník formátu A6 s logem taneční školy Tribellis. Vybírat můžete ze dvou barevných variant a to bíločerné nebo červenobílé. K vyzvednutí bude osobně v Praze nebo doručení v rámci ČR.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
420 Kč

Velká korálková mandala

Originální, ručně vyrobená velká korálková mandala, kterou pro Vás ráda vyrobím. Průměr mandaly v rozmezí 9 - 10,5 cm. Pokud budete chtít, můžete si určit barevnou kombinaci, nebo se můžete nechat překvapit. K vyzvednutí bude osobně v Praze nebo doručení v rámci ČR.

Počet dostupných odměn: 18/20

Nelze podpořit
500 Kč

Back to the tribal roots!

Volný vstup na jednu přednášku z cyklu Back to the tribal roots! Série historicky zaměřených přednášek začne na podzim tohoto roku a pokračovat bude až do jara 2018.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
700 Kč

Školní fanda

Jako správný fanoušek se budete moci pochlubit malou plackou, velkou plackou a zápisníkem s logem Tribellis. Pro každou placku můžete vybírat z barevných provedení bíločerná či černozlatá. U zápisníků je pak na výběr buď červenobílá nebo bíločerná varianta. Balíček si můžete vyzvednout přímo v novém studiu nebo Vám jej v rámci ČR zašleme poštou.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
950 Kč

Černozlatá elegance

Krásné a elegantní tričko v dámském střihu a černozlatém designu z kvalitní bavlny. K dispozici v různých velikostech. Možnost osobního odběru v nových prostorách školy nebo doručení poštou po ČR.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Taneční lekce

Jedna soukromá taneční lekce v délce 60 minut pod vedením jednoho z lektorů školy (Bára Mólová, Zafar, Treize). Téma z oblasti břišních tanců je na domluvě (technika, ATS, tribal fusion, činelky a další). Doručení odměny dle dohody.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Soukromá lekce jógy

Soukromá lekce jógy v délce 60 minut s kvalifikovanou lektorkou Terezou Sebesta. Vybírat můžete z kategorií powerjóga, těhotenská jóga, vinyasa flow jóga a jóga pro tanečnice. Doručení odměny dle dohody.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 250 Kč

Hit sezóny

Skvěle padnoucí originální dámské tílko v červenobílé barevné variantě zhotovené z kvalitní bavlny. K dispozici v různých velikostech. Možnost osobního odběru v nových prostorách školy nebo doručení poštou po ČR.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 000 Kč

Pořádná nálož tančení

Jedna soukromá taneční lekce v délce 120 minut pod vedením jednoho z lektorů naší školy (Bára Mólová, Zafar, Treize). Téma z oblasti břišních tanců je na domluvě (technika, ATS, tribal fusion, činelky a další). Doručení odměny proběhne dle dohody.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 000 Kč

Soukromá lekce jógy

Soukromá lekce jógy v délce 120 minut s kvalifikovanou lektorkou Terezou Sebesta. Vybírat můžete z kategorií powerjóga, těhotenská jóga, vinyasa flow jóga a jóga pro tanečnice. Doručení odměny dle dohody.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 600 Kč

Správná studiová fanynka

V rámci tohoto balíčku pro všechny správné fandy školy dostanete jedno tričko v dámském střihu v černozlatém provedení, jedno dámské tílko v červenobílé barevné variantě, dále zápisník A6, placku a originální děkovnou pohlednici. Oblečení je k dispozici v různých velikostech, zápisník můžete vybírat jeden ze dvou barevných varianta a pro placku jsou také k dispozici různé varianty (dvě velikosti a dva barevné designy). Možnost osobního odběru v nových prostorách školy nebo doručení poštou po ČR.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
3 000 Kč

Assuit - bílý trojcípý šátek

Originální trojcípý šátek z ručně vyráběného assuitu v barevné kombinaci ivory-stříbrná, který pro Vás zhotovím. Na krajích bude šátek ozdoben korálky/mincemi/třásněmi/... podle toho, co bude nejvíc ladit k jeho celkovému designu. K vyzvednutí bude osobně v Praze nebo doručení v rámci ČR.

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit
3 000 Kč

Assuit - černý trojcípý šátek

Originální trojcípý šátek z ručně vyráběného assuitu v barevné kombinaci černá-stříbrná, který vytvořím přímo pro Vás. Na krajích bude šátek ozdoben korálky/mincemi/třásněmi/... podle toho, co bude nejvíc ladit k jeho celkovému designu. K vyzvednutí bude osobně v Praze nebo doručení v rámci ČR.

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit
3 500 Kč

Břišní tance od A do Z

Speciální taneční den uspořádaný pro naše přispěvatele. V rámci tohoto dne si vyzkoušíte techniku břišních tanců, provedeme Vás některými stylizacemi, vyzkoušíte si hru na prstové činelky a mnoho dalšího. Čeká Vás také speciálně upravená hodina jógy a další cvičení. Během jednoho dne tak budete mít možnost si vyzkoušet, co všechno vlastně děláme. Termín bude upřesněn s předstihem alespoň 2 měsíců - některý víkendový den v 1. pololetí roku 2018. Pokud bude hodně zájemců, termínů vypíšeme více ;).

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
5 000 Kč

Sólové taneční vystoupení

Zpestřete svou akci či firemní večírek sólovým vystoupením břišní tanečnice či tanečníka. Na výběr jsou různé taneční stylizace, atmosféra a používání rekvizit - vše na míru Vaší události. Cena zahrnuje dopravu po ČR, doručení odměny proběhne dle dohody.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
10 000 Kč

Taneční vystoupení menší skupiny

Vystoupení menší skupiny (2 - 4 tanečníků) vytvořené na míru přesně pro Vaši událost (vybírat můžete z pestré škály stylizací, témat a rekvizit). V ceně je zahrnuto cestovné v rámci ČR. Doručení odměny proběhne dle dohohy.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
20 000 Kč

Taneční vystoupení velké skupiny

Rádi přijedeme a zpestříme Vaši událost naším tanečním vystoupením. Vystoupení velké skupiny (5 a více tanečníků) vytvoříme na míru přímo pro Vás. Vybírat můžete z pestré škály stylizací, témat a rekvizit a možná je také kombinace sólových a skupinový vstupů. V ceně je zahrnuto cestovné v rámci ČR. Doručení odměny proběhne dle dohohy.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
55 555 Kč

Hlavní sponzor

Na celý rok 2018 budete mít své místo v hlavičce našeho webu - uvedení loga/názvu firmy jakožto hlavního sponzora. Osobní poděkování ve speciálním vysílání na facebooku. Po celý rok 2018 logo/název firmy + krátký popisek + odkaz na Vaši společnost umístěný v patičce webových stránek a také jedenkrát měsíčně poděkování na facebooku naší školy. Osobní poděkování jakožto hlavnímu sponzorovi na studentských haflách konaných po dobu 12 měsíců od října tohoto roku. A uvedení loga/názvu firmy ve všech zveřejněných videích v roce 2018. Možnost další spolupráce.

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit