TŘI VYKŘIČNÍKY & JEJICH PRVNÍ ALBUM - crowfunding kampaň

TŘI VYKŘIČNÍKY & JEJICH PRVNÍ ALBUM

Mladá Ostravská folková kapela Tři Vykřičníky se chystá natočit své první debutové album! Pomůžete nám? :)

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Ahoj, 

jsme mladá Ostravská folková kapela s význačným názvem Tři Vykřičníky. Jednak protože jsme tři a druhak protože jsme z Ostravy, to dá rozum, žejo... :) Máme za sebou už nějaké dva roky života a nyní jsme se rozhodli natočit své první album. Pokud se vše povede, těšit se na něj můžete na podzim. Přestože jsme všichni tři rozbili prasátko, nemáme dostatek financí na zaplacení nahrávacího studia a pořízení profi nahrávek. Na to budeme potřebovat právě Vaši pomoc tady na Startovači. 

DSC_4135_3.jpg

V minulosti jsme již díky Vám mohli natočit náš v pořadí druhý videoklip k písni Globální splín. Ten se neskutečně povedl, sklízí skvělé ohlasy, za což jsme Vám obrovsky vděční.

Jak jsme již řekli, toto byl náš v pořadí druhý videoklip. Tím prvním byla, teď už legendární (alespoň pro nás), Ondatra! Videoklip s daleko menšími náklady, avšak velkým vtipem, silným příběhem, a hlavně dobrým koncem. :) A vlastně částečně i bajka, napůl z lidského a napůl ze zvířecího světa. 

Fungujeme asi od konce roku 2015, kdy jsme se jako parta tří kamarádů dali dohromady začali skládat a cvičit své vlastní písně. Postupně se začalo dařit, hráli jsme například jako předskokané známému herci Tomáši Matonohovi při jeho vystoupení s kabaretem Inspektor Kluzó v Ostravě. Postupem času začalo přibývat nejen písniček, ale také fanoušků, vznikly dva videoklipy, z 1/3 jsme obměnili sestavu, stále nás to baví a v poslední době se začínají ozývat hlasy fanoušků a lidí okolo, kteří začínají volat po prvním albu.

Tak jsme si řekli, že Vám uděláme radost, žejo. :) 

merchsoutez.jpg

Jako odměnu za Vaši štědrost a finanční podporu pro Vás máme nachystány různé odměny, jako například naše propisky a placky (možno vidět na obrázku výše), tak doufáme že si vyberete a pomůžete nám! Natočit a vydat své první album by byl náš velký sen a doufáme, že s Vaší pomocí se nám povede ho splnit! 

 

Předem děkujeme všem startérům, kteří přispějí a podpoří nás.

Vaše Vykřičníky :) 

 

- | GOALS | -

...aneb cíle, kterých bychom chtěli dosáhnout :) 

  • 40 000 Kč - ZÁKLAD
    • Základní finance na natočení a výrobu alba
  • 50 000 Kč - KLIP
    • Jako bonus natočíme v blízké době nějaký ofiko videoklip :) 

- | DĚKUJEME MOC! | -

Co si o tomto projektu myslíte?