Tři Grácie - crowfunding kampaň

Tři Grácie

Mám pocit, že smutku je všude kolem nás dost. Když jsem příběh psala, smála jsem se. A mým cílem je, aby se smáli i budoucí čtenáři této knížky.

Knihy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Taky jste ještě nenašli tu pravou životní lásku? Nepropadejte panice, prosím! 

 

... podrobněji o knize

Kniha popisuje příběh devětadvacetileté Gréty, která stále nemá žádný vážný vztah. Za to má matku a babičku, které se ji snaží provdat - a to co nejdříve! 

Gréta se seznamuje s novými potencionálními partnery, popisuje "exoty" na které naráží a také, většinou krátkodobé vztahy, které svatbou nikdy nekončí (a to i přes zaručeně osvědčené rady její babičky). Poslušně dochází na schůzky "s kapacitami", které jí domluvila její matka, zdravotní sestra.

Přestože nic nevychází tak, jak by hrdinka příběhu chtěla, Gréta své vztahové neúspěchy bere s nadhledem a vypráví humorně všechno to, co ji za bezmála třicet let potkalo.

... jak celý příběh vznikl

Ve 12 ti letech mi vyšla prvotina (Blízko smrti), kniha o dívce nemocné anorexií. Bylo to smutné téma, ale v rámci této knihy dodnes pořádám besedy, které slouží jako prevence těchto nemocí.

takto vypadá prvotina (2008)

abc.jpg

Tehdy jsem netušila, že sama jednou onemocním. V den mých 18tých narozenin mě postihla těžká mozková příhoda. O průběhu mé nemoci jsem napsala druhou knihu (I za mraky je obloha stále modrá).

druhá kniha (2014)

def.jpg

 

A už dost! Mám pocit, že toho smutku už bylo dost! Chci se zase smát a radost ze svého života předat dalším lidem!

Pochopila jsem tedy, že za těmi mraky, obloha vážně modrá je! Proto jsem napsala příběh třetí. Mám ráda humor, ráda se směji a když jsem příběh "Tři Grácie" psala, usmívala jsem se pořád. A přeji si, aby se budoucí čtenáři při čtení příběhu Gréty smáli taky! 

... proč hledám podporu

Sehnala jsem nějaké sponzory v mém blízkém okolí, kteří můj projekt podpořili. Kniha tak nyní může vyjít v nákladu asi 800 knih. Touto cestou se snažím o to, abych mohla celkový náklad zvýšit. Mým cílem je, aby se dostala dál, než za hranice okresu Blansko, kde bydlím.

... ukázka z knihy

"Hele. Co tohle stahovací prádlo? Vždycky mně parádně vyrýsuje postavu!" pohladila mě po vlasech babička, jakože - nic ještě není ztraceno.

"Beztak tam budeš sama. Ta, bez té matury, ta má toho s tím bavorákem, co?" babička si zásadně pamatovala, kdo co má, od majetku počínaje, po školy konče. Nic mezitím. Jména "cizích" jí nic neříkala. 

"Jen do mě," kývla jsem, protože jsem věděla, že má pravdu. A vzhledem k tomu, že ji známí za jejími zády tajně oslovovali "lektorkou taktu", nepřekvapilo mě, že si svou pravdu nenechávala pro sebe. 

... jak bude kniha vypadat? 

 Formát 180 x 210 mm, něco málo přes 100 stran, pevná vazba.

A tohle je obálka knihy :) 

 

Tri_gracie.jpg

 ... co ještě chystám

V rámci mé knihy v období duben - červen bude zveřejněno několik vtipných traillerů na tento příběh. Možná vám to přijde trochu divné - trailler na knihu? Mně to ale přijde docela originální a věřím, že už samotné videa vás pobaví! 

už se o mém psaní něco napsalo :-) (Časopis Vlasta)

život.jpg

 

fotografie z křestu druhé knihy 

foto z křestu.jpg

 

Věřím, že se mi můj sen díky Vám podaří uskutečnit. 

Co si o tomto projektu myslíte?