Startovač - financování projektů

Třetí vydání historických kuriozit - crowfunding kampaň

Novinky - Třetí vydání historických kuriozit

Šest let v chodu přináší třetí knihu historických kuriozit a spolu s tím dotisk dvou předchozích souhrnů historických zajímavostí.

Knihy

Jdeme rozesílat

Knihy jsou konečně vytištěny, převzaty a dokonce i nabalíčkovány pro poštovní rozeslání. Jdeme rozesílat Obrázek

Balíčky budou postupně doručovány na poštu v průběhu následujících dvou týdnů, již brzy se můžete těšit na své objednané kuriozity.

Doufáme, že se vám budou líbit (aspoň stejně jako nám).

Díky vám se vybralo o víc jak polovinu víc, než bylo minimum nezbytné pro vydání. A jaký bude další postup?

Úvodem vám ještě jednou naše autorská dvojice děkuje. Těší nás váš zájem a doufáme, že si četbu třetího dílu (či těch předchozích) náležitě užijete.

V současné době jsou dotisky i nové vydání v tisku, a pokud se nestane nic mimořádného, v prvním zářijovém týdnu budou rozeslány. O všem budete informováni prostřednictvím e-mailu. Předem se omlouváme, pokud bude mít rozesílání určité prodlevy, ať už vlivem postupného podávání na poště, tak během doručování (není tak docela v kapacitách této dobrovolné činnosti odbavit vše najednou, tudíž nutně musíme jít po etapách, minimálně už pro odlišné váhy jednotlivých kombinací).

Předpokládáme, že snad v prvním zářijovém týdnu rovněž proběhne komorní křest publikace, kde bude možné si ji vyzvednout předem. Pozvánka na ní bude záhy též rozeslána e-mailem.

Rovněž budou záhy obepsáni ti z vás, kteří si objednali vícero výtisků, a nemají jasnou specifikaci o jejich skladbě. Nechtěli bychom ostatně při rozesílání hádat požadované kombinace. Podobně ti z vás, kteří si objednali trojici výtisků, dostanou drobný bonus z produkce Národního technického muzea.

Ještě jednou děkujeme a snad naviděnou na křtu.

Rozhodli jste se objednat si tři výtisky kuriozit? Máme pro vás navíc drobnou pozornost, která bude přiložena k výtiskům. K třem výtiskům drobný bonus Obrázek

Úvodem bychom rádi poděkovali těm z vás, kteří se rozhodli netroškařit a zvolit si rovnou variantu se třemi exempláři historických kuriozit. Ať už budete chtít po jednom kusu od každého z výtisků, či si zvolíte jinou kombinaci (pokud jste tak neuvedli do poznámky, budete po uplynutí lhůty zkontaktováni), dovolujeme si

Ježto oba autoři tohoto svazku za dobu jeho psaní zvládli dostudovat a započali profesní působení v muzejnictví, dovolujeme si k trojici výtisků přiložit po jednom ze zpravodajů z drobných výstav, konferencí, depozitářových zajímavostí či nových akvizic Národního technického muzea.

Sice to není přímo autorská kuriozita, nicméně formát popisu jednotlivých artefaktů - ať už se jedná o zkušební model letounu Praga E-51 či Tramvaj T-3 - je rozsahem a formou v české produkci asi nejblíže naší snaze popularizovat a přibližovat zajímavé detaily z minulosti.

A navíc, vedle velkých a malých příběhů nesmíme opomíjet, že dějiny poznáváme také (a mnohdy výrazně) prostřednictvím malých a velkých předmětů. Třeba vás výlet do světa techniky osloví, a to nejenom bohatou obrazovou přílohou.