Travní lyže pro školu - crowfunding kampaň

Travní lyže pro školu

Rozjeďte s námi vzdělávání pro 21. století a náš svah na travní lyže (grasski) a přijďte si je vyzkoušet. Sjezdovka bude na Strakonicku na jihu Čech.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Pomozte nám odstartovat naši školu jako jedinečnou příležitost k proměně vzdělávání. Když rozjedeme travní lyžování na Strakonicku, tak budeme moci snáze financovat podnětné prostředí pro naše děti ve škole. Přispějte nám na travní lyže a přijďte si je vyzkoušet na náš školní svah díky odměnám.

Od 1. září 2020 otevíráme Svobodnou lesní základní školu Ráj, z.s.. svobodnalesniskola.cz. Budeme základní školou v rejstříku MŠMT. Pro děti jsme zařídili budovu, 

budova školy

nádherné pozemky v přírodězahrada s budoucím mobilním zázemím

a 1 mobilní zázemí. Máme jeden pozemek, na kterém lze vybudovat sjezdovku (na protějším kopci pod lesem). Lyže na sníh má každý, ale sněhu je málo. Zjistili jsme, že je možné lyžovat u nás na travních lyžích (www.grasski.net). Náš svah je vhodný pro začátečníky a pokročilé.

Pořídili jsme z druhé ruky dětský vlek, ale na travní lyže už máme málo peněz. Když nám pomůžete, můžete si u nás také zalyžovat a půjčit si travní lyže. Přispějte nám z jakého důvodu chcete. Ať už podporujete pohyb dětí v přírodě,

výlet na Boží kameny

sportovní aktivity nebo si sami budete chtít vybrat odměnu v podobě zapůjčení travních lyží a denní jízdenky na našem vleku.

V případě, že překročíme vybíranou částku, tak ji použijeme na další sportovní náčinní nebo IT technologie do školy a mobilní zázemí nebo unikátní a první minibioplynku s generátorem elektřiny v ČR pro mobilní zázemí naší školy.

Moc Vám děkujeme za jakýkoli příspěvek a věřte, že je to na dobrou věc.

Co si o tomto projektu myslíte?