Trabantem tam a zase zpátky - crowfunding kampaň

Novinky - Trabantem tam a zase zpátky

Pomozte nám natočit náš nejlepší film a nejdelší seriál! Dokončujeme cestu kolem světa a vyrážíme s plnou parádou se žlutým cirkusem z Indie až domů!

Film & Video
Spousta z vás nám píše, že byste chtěli mít na kapotách jako odměnu jiné jméno, než jste uvedli při odesílání peněz. Tady je návod, jak jej změnit. Pokud chcete použít jméno, které současně nelze použít v doručovací adrese při posílání odměn, pište do položky "nick". Budeme postupovat tak, že pokud bude vyplněn "nick" půjde na kapotu "nick", pokud ne, půjde tam jméno z položky "jméno". Pokud se vám to povedlo zradkovat a zadat se jako anonym, piště prosím na info@startovac.cz a kluci ze startovače vám pomůžou. Díky moc, že to změníte sami, pokud bychom to dělali ručně, je velké riziko, že to zradkujeme my! JAK ZMĚNIT JMÉNO NA KAPOTĚ! Obrázek

POZOR!: Jestli jste napsali to, co chcete mít na kapotě do políčka "Upřesnění odměny", tak to prosím přepište do políčka "nick" podle návodu. Budeme brát jména jen (!) z kolonky "nick" a pokud nebude vyplněný, tak z kolonky "jméno". Odnikud jinud! Díky za spolupráci :)