cf-kniha-otvirak.png

Trabantem napříč kontinenty - velká kniha Knihy

Podpořte vydání epické knihy o cestách žlutého cirkusu! Přes 600 stran těch nejlepších příběhů a fotek.

18. 12. 2020

Vše pro ČR a SK odesláno!

Všechny balíčky do Česka a na Slovensko byly odeslány

Včera večer jsme odvezli poslední balíčky do Česka přímo na centrální depo Pošty a jsou na cestě k vám. Vše na Slovensko jsme odelslali už v úterý. Pokud máte českou adresu, mrkněte do mailu, Pošta posílá upozornění. Na Slovensko bohužel ne, tak kdyby balíček dlouho nešel, poptejte se prosím na své pobočce pošty

Všechny knihy k osobnímu vyzvednuté jsou připraveny už od středy, v mailu máte instrukce kam se pro knížku vypravit.

Pokud máte balíček mimo Česko a Slovensko, prosíme ještě o chvilku strpení, ale záhy posíláme i ten váš.

Kdo má digitální odměny, tomu přijde nejpozději o víkendu email s linkem a heslem ke stažení.

Ať se vám knížka líbí!

Dan a celý trabantí tým

Vybráno4 287 192 Kč(1 429 %)

1 429 %
300 000 Kčpožadováno
3 102startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuDan Přibáň

Odměny

300 KčRozšíření stolní hry navíc (nelze samostatně)

Pro všechny, kdo chtějí některou z našich odměn a k tomu rozšíření trabantí stolní hry navíc! Pokud si vyberete nějakou z odměn posílaných poštou, můžete si k ní přihodit ještě tohle rozšíření stolní hry a pošleme vám to najednou. Samotně rozšíření neposíláme! Nelze přidat ke knize k vyzvednutí.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

601 KčRozšíření hry s poděkováním

Rozšíření pro vás, kdo opravdu nic jiného nechcete a přesto nás chcete podpořit. Původně jsme s touto odměnou nepočítali, ale na přání ji přidáváme. Úplně nový silikonový náramek + náčelníkem podepsané rozšíření stolní hry.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

880 KčVelký deník k vyzvednutí

Prostě Velký deník, k vyzvednutí v Praze.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 030 KčVelký deník poštou

Prostě Velký deník, ale poštou, takže o poštovné dražší.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 330 KčVelký deník a rozšíření hry

Velký deník a rozšíření stolní hry pro vás, kdo už máte trabantí stolní hru a chcete mít celou sadu.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 330 KčVelký deník s poděkováním

Děkujeme za podporu v přípravách na další cestu! Jako poděkování pošleme: výběr nejlepších fotografií ze všech cest v digitální podobě + všechny trabantí filmy jaké kdy vznikly ke stažení + dětskou knížku jako audioknihu + nový silikonový náramek + náčelníkem podepsanou knihu.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 400 KčStolní hra s rozšířením

Pro vás, kdo si chcete místo čtení hrát. Stolní hra + rozšíření stolní hry.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 530 KčVelký deník s novým výročním magnetem

Děkujeme za podporu v přípravách na další cestu! Jako poděkování pošleme: výběr nejlepších fotografií ze všech cest v digitální podobě + všechny trabantí filmy jaké kdy vznikly ke stažení + dětskou knížku jako audioknihu + nový silikonový náramek + nový výroční magnet "trabantem navždy" + náčelníkem podepsanou knihu.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 630 KčVelký deník a rozšíření hry s poděkováním

Děkujeme za podporu v přípravách na další cestu! Jako poděkování pošleme: výběr nejlepších fotografií ze všech cest v digitální podobě + všechny trabantí filmy jaké kdy vznikly ke stažení + dětskou knížku jako audioknihu + děkovnou samolepku + nový silikonový náramek + rozšíření stolní hry + náčelníkem podepsanou knihu.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 630 KčVelký deník a nový bytelný expediční plecháček

Děkujeme za podporu v přípravách na další cestu! Jako poděkování pošleme: výběr nejlepších fotografií ze všech cest v digitální podobě + všechny trabantí filmy jaké kdy vznikly ke stažení + dětskou knížku jako audioknihu + nový silikonový náramek + nový bytelný expediční plecháček + náčelníkem podepsanou knihu.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 700 KčStolní hra s rozšířením a poděkováním

Pro vás, kdo si chcete místo čtení hrát. I vám děkujeme za podporu v přípravách na další cestu! Jako poděkování pošleme: výběr nejlepších fotografií ze všech cest v digitální podobě + všechny trabantí filmy jaké kdy vznikly ke stažení + dětskou knížku jako audioknihu + nový silikonový náramek + rozšíření stolní hry + náčelníkem podepsanou stolní hru.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 830 KčVelký deník a nová výroční plechová cedule

Děkujeme za podporu v přípravách na další cestu! Jako poděkování pošleme: výběr nejlepších fotografií ze všech cest v digitální podobě + všechny trabantí filmy jaké kdy vznikly ke stažení + dětskou knížku jako audioknihu + nový silikonový náramek + novou výroční plechovou ceduli k "trabantem navždy" + náčelníkem podepsanou knihu.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 830 KčVelký deník a nekonečný trabantí kalendář

Děkujeme za podporu v přípravách na další cestu! Jako poděkování pošleme: výběr nejlepších fotografií ze všech cest v digitální podobě + všechny trabantí filmy jaké kdy vznikly ke stažení + dětskou knížku jako audioknihu + nový silikonový náramek + podepsaný (!) kalendář z cesty z Indie domů + náčelníkem podepsanou knihu.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 910 KčDva Velké deníky poštou

Prostě dva Velké deníky poštou, pro vás, komu jeden nestačí.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

2 280 KčVelká žlutá sada

Pro vás, kdo chcete mít celý set! Velký deník + trabantí stolní hra + rozšíření stolní hry.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

2 330 KčVelká vánoční sada

Děkujeme za podporu v přípravách na další cestu! Jako poděkování pošleme: výběr nejlepších fotografií ze všech cest v digitální podobě + všechny trabantí filmy jaké kdy vznikly ke stažení + dětskou knížku jako audioknihu + nový silikonový náramek + novou výroční plechovou ceduli + nový výroční magnet + nový expediční plecháček + náčelníkem podepsanou knihu.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

2 601 KčVelká žlutá sada s poděkováním

Děkujeme za podporu v přípravách na další cestu! Jako poděkování pošleme: výběr nejlepších fotografií ze všech cest v digitální podobě + všechny trabantí filmy jaké kdy vznikly ke stažení + dětskou knížku jako audioknihu + nový silikonový náramek + trabantí pexeso + stolní hru + rozšíření stolní hry + náčelníkem podepsanou knihu.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

5 300 KčVelký deník a podepsaný trabantí filmový archiv

Děkujeme za podporu v přípravách na další cestu! Jako poděkování pošleme: výběr nejlepších fotografií ze všech cest v digitální podobě + všechny trabantí filmy jaké kdy vznikly ke stažení + dětskou knížku jako audioknihu + nový silikonový náramek + DVD s podepsanými filmy: Trabantem Hedvábnou stezkou, Trabantem napříč Afrikou, Trabantem až na konec světa, Trabantem do posledního dechu, Trabantem tam a zase zpátky a seriály: Trabantem Jižní Amerikou, Trabantem z Austrálie do Asie a Trabantem z Indie až domů a jako bonus bluray s filmemTrabantem do posledního dechu + podepsanou knihu.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná