Trabantem napříč kontinenty - stolní hra - crowfunding kampaň

Novinky - Trabantem napříč kontinenty - stolní hra

Podpořte náš další nejlepší nápad! Stolní hru, kde si v kůži posádky žlutého cirkusu užijete naše cesty jako nikdy předtím.

Hry & Apps
Zpráva pro všechny, kdo mají hru s vyzvednutím!

Vážení přátelé a milí podporovatelé, tentokrát jen ti, kdo si vybrali odměnu za 950 korun, tedy hru s osobním převzetím. Rozeslali jsme vám e-mailem instrukce, kde se dá hra vyzvednout a co je k tomu potřeba, ale protože mnohým zpráva spadla do spamu, podívejte se do něj prosím. Pokud ani tam žádnou zprávu nemáte (a není samozřejmě ani ve schránce), napište nám prosím zprávu na trabantí facebook, kde uvedete e-mail, na který jste se na startovači hru pořizovali a pošleme vám instrukce.

Díky Dan a celý trabantí tým

První hry jsou na cestě k vám a záhy budou následovat další! Posílání her zahájeno! Obrázek

Vážení přátelé, naši milí podporovatelé
na šťastné datum v pátek 13. prosince jsme odeslali první 601 + 4 hry! Přes víkend 14. a 15. zabalíme další a pokud to půjde dobře, bude v pondělí 16. prosince většina odeslána.

Po dlouhém zvažování jsme využili služeb České pošty, protože nám nabídli několikanásobně zajištěné doručení. Jde o "balík do ruky", takže vám přijde e-mail s linkem, kde budete moci váš dáreček online sledovat . Je to nejvíce jištěná zásilka, jaká šla sehnat: Informují e-mailem, chodí pošťák, dávají výzvu do schrány a balík má mít prioritu v doručování. Teoreticky dokonce do druhého dne. To teď před Vánoci nečekáme, ale je to nejlepší volba, jakou jsme našli!

A pokud patříte mezi ty, kdo si zvolil osobní vyzvednutí, záhy začnou chodit e-maily i vám! Bude tam popsáno místo, kde na vás hry čekají.

Takže pokud půjde vše podle plánu, měli byste mít všichni hry do Vánoc doma!

Věříme, že to klapne!

Dan a celý trabantí tým

Právě finišujeme výrobu her a chystáme velkou odesílací operaci! Pokud půjde vše podle plánu, budou hry do Vánoc! Obrázek

Mnozí se ptáte, kdy vám přijde hra, že už jste si ji objednali před dlouhou dobou. Jak jsme slíbili, děláme vše proto, aby hry byly u vás doma do Vánoc. Hry jsme dali vyrábět hned po skončení kampaně na startovači, ale dříve to nešlo. Čekali jsme na to, kolik bude potřeba kusů. Nyní se výroba chýlí ke konci a během příštího týdne rozjedeme naši balicí a posílací manufakturu, která by měla zajistit, že všichni dostanete hry do Vánoc a pokud jste si vybrali osobní odběr, dáme vám okamžitě, jak hry budou vědět, kam si pro ně přijít. Bude to s velkou pravděpodobností kousek od metra Vyšehrad.

Tak nám i vám držte palce, ať to klapne!

Díky Dan