Transparentní krása - crowfunding kampaň

Transparentní krása

Pojďme společně (ne)ukázat krásu ženského těla. Originální, lehce odhalující, modely budou představeny po novém roce na mé první autorské přehlídce.

Umění
Transparentní krása

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

I v současné době se stále většina českých žen bojí oblékat extravagantně a ukázat kus svého těla. Tvrdohlavě zastáváme názor, že žena má být zahalena a oblečena tak, aby zapadala do davu. 

S vaší pomocí to chci změnit a ukázat všem českým ženám, že bychom svou krásu měli dát světu na odiv. Proto vzniká projekt "transparentní krása", který bude po Novém roce završený první autorskou přehlídkou a dvěma z Vás umožní vyzkoušet si roli modelky alespoň na jeden večer. 

 

IMG_20170709_185703.jpg

 

Hlavní myšlenkou projektu je ukázat, že extravagance a určitá míra odhalenosti není trestná ani vulgární. Chce to pouze trochu odvahy a víru v sebe sama. 

 

IMG_20170728_220804_930.jpg

 

Každá z nás je krásná i se všemi nedokonalostmi, které jsou vidět na našich tělech. 

Jsou to znamení, která nám připomínají krásné i méně krásné okamžiky - píšou historii našeho života. 

Pojďte společně se mnou ukázat živou krásu našich těl. Objevte v sobě silnou ženu, odvážnou ukázat to nejkřehčí ze sebe samé. Probuďte nejen mužskou fantazii a nechte pohrávat všechny smysly pod taktovkou lehkých, splývavých a průhledných látek zahalujících Vaše těla. 

 

silver_dress_2nnn.jpeg      

Pro projekt "transparentní krása" bude vytvořena kolekce nejen společenských šatů. Použity budou materiály, jako je krajka, satén, tyl, šifon apod. Látky, které jsou průhledné, vyšívané a které lehce splývají po těle. Střihy šatů budou vytvořeny tak, aby (ne)bylo vidět ženské tělo. Objeví se hluboké výstřihy, vysoké rozparky, průstřihy apod. Celá kolekce bude vytvořena tak, aby vyzdvihla krásu žen, ukázala z jejich těla co nejvíce a zároveň co nejméně. 

Staňte se součástí projektu "transparentní krása" a pomozte změnit pohled českých žen na módu. 

 

IMG_20170822_181705.jpg        IMG_20170822_175835 (1).jpg

 IMG_20160701_083730.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?