TRANSFORMAČNÍ KARTY (78 karet + kniha) - crowfunding kampaň

TRANSFORMAČNÍ KARTY (78 karet + kniha)

Karty spolehlivě probouzejí intuici a pomohou Vám plnit si v životě Vaše sny.

Knihy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Počátek všeho ...

Před lety jsem měla silné tušení, že bych měla něco vytvořit, jak pomoci ostatním se lépe orientovat v životních situacích, které tu jsou proto, abychom se dostali do své autentické síly. Bylo to období, kdy mi přicházely vhledy formou záblesků, dokonce se mi i zdálo o tom, že něco tvořím ... možná to zní bláhově, až nepochopitelně, ale mně to dávalo hluboký smysl. Chvíli trvalo, než jsem nápad dokázala uchopit ve fyzickém pojetí ... a jednoho dne, v jednom okamžiku to bylo jasné, tak jasné, až jsem si sama říkala, jak jednoduché to vlastně bylo, a tak jsem začala …

Přesahem Transformačních karet je :

 • orientovat se v sobě sama,
 • pochopit souvislosti v životě,
 • posílit naději,
 • dokázat se pustit obav, jež blokují radost ze života,
 • odhalit příčiny stagnace v životě,
 • zesílit intuici,
 • měnit životní podmínky k lepšímu,
 • nalézt odvahu plnit si sny.

Jak Vám karty mohou dále pomoci?

Karty jsou vizuálně vytvořeny tak, aby probouzely schopnost intuitivního vedení. Je to hlas srdce, který Vás vede k uskutečnění toho, co je žádoucí změnit či udělat, abyste se těšili z každého dne Vašeho života. Rozum dále realizuje dané uvědomění.

Každá karta obsahuje krátký text, který pomáhá pochopit souvislosti dané situace, na níž hledáte řešení. Dále i dvě otázky, které bezpečně vedou ke zjištění, co máte v danou chvíli propustit, uvědomit si nebo změnit. Určitě Vás potěší i obrázek na kartě, který aktivuje představivost ... pomáhá vidět situaci z jiné perspektivy. A možná i samotný název karty Vám zprostředkuje AHA moment, o co vlastně běží.

Součástí sady je i výkladová kniha, jež Vám zprostředkuje nejen hlubší poznání každé jednotlivé karty, ale dočtete se více o celé sadě, jak karty používat v praxi.

Na čem jsem stavěla, když jsem karty tvořila?

Základním kamenem této sady je mystika Tarotu. Karty jsou rozděleny do 5-ti oblastí, které jsou barevně odlišeny a zastupují jednotlivé části celku tj. života.

 • Fialová barva - Vědomí života (Velká Arkána)
 • Růžová barva - City (poháry)
 • Hnědá barva - Intuice (hole)
 • Zelená barva – Finance a materiální svět (pentakly)
 • Oranžová barva - Myšlenky (meče)
 • Rub karty je výstižný k přesahu symboliky motýla, který představuje transformaci.

Transformační karty

Když to dává smysl ....

Smysl této sady ocení ti, kteří mají zájem o pochopení sebe sama; ti, jež vědí, že jsme to jedině my samotní, kdo má moc změnit v životě to, co je žádoucí ve prospěch vnitřního naplnění. Podporu v životě potřebujeme sem tam každý, ostatně od toho jsme i tady, abychom si vzájemně pomáhali. A jedna taková podpora Vám svítí přímo do očí a budu tajně doufat, že i do srdcí.

Sada karet se může hodit i terapeutům, psychologům, konzultantům, koučům a všem, kteří mají poslání pomáhat lidem. A nemohu opomenout mystičky a mystiky, kteří objevili svůj talent v práci s Tarotem.

 

Sadu nyní zakoupíte za zvýhodněnou cenu, a to včetně poštovného !!! A všechny další sady v odměnách jsou také cenově výhodnější. Běžná cena Transformačních karet bude 599 Kč + poštovné dle volby dopravce.

Všechny ceny jsou uvedeny i v Eur pro zájemce mimo Českou republiku.

V odměnách je zahrnuta moje další autorská tvorba - kniha Životní nadhled (tu dostanete s věnováním), Kalendář s posvátnými symboly, Karty Radosti a nová sada Karty s posvátnými symboly v úchvatné černo-bílé variantě.

    

 

 

Z celého srdce Vám děkuji za Vaši podporu a přeji, ať Vám (nejen) sada Transformačních karet přinese radost do Vašeho života !!!

Veronika

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?