Tralalí semínko pohádková kniha - crowfunding kampaň

Novinky - Tralalí semínko pohádková kniha

Pohádka o neobyčejném semínku, které se uchytí v našem lese. Pomozte mi vydat knihu a rozšířit radost a moudrost Tralalího semínka do světa mezi lidi.

Knihy
Posílám pár důležitých informací pro poslední dny. Projekt končí ve středu v 8h ráno! Pro lidi, kteří váhají: do pátku bude ještě bezpečné poslat peníze převodem. Později už pouze pokud máte FIO, nebo posílat platby kartou či PayPal.

Pár kamarádů mi řeklo, že mě chtějí podpořit, ale nedošlo jim, že je potřeba počítat s prodlevou na převod peněz. Pro úspěch projektu musí být v den skončení částka připsána na účtu, ne jen odkliknuta podpora! Proto prosím případné váhavce, aby se přidali dříve, než bude pozdě. Protože pokud se nedosáhne cílové částky, všechny peníze se budou vracet a knížka nebude.

A všem neváhavcům moc děkuju za dosavadní podporu. Jsem opravdu vděčný a věřím, že to dotáhneme do krásného konce!

Blížíme se ke konci. Tralalí poznává Jedličku, vylekanou ze svého prvního mateřství. Pořád sbírá všude rady, až Tralalí nakonec pro ni složí písničku... Píseň pro Jedličku Obrázek

... Mám pro tebe písničku

chci potěšit dušičkou

tvou vylekanou.

Pár let, co tu rostu z hlíny,

vidím, že jsme každý jiný.

Můžeme si nechat radit,

můžeme se s někým vadit.

Nakonec však musíš sama,

říct si, jaká budeš máma.

Nedívej se tolik ven,

poslouchej svůj vlastní kmen.

Poslouchej svůj vlastní hlásek,

neboj se už ani vlásek.

Buď zkrátka jen Jedličkou,

svých semínek matičkou.

Takto ožila pohádka o Skřítku Akorátníkovi na festivale v Semenci. Divadlo nabízím též jako jednu z odměn pro vás, tak konečně můžete mít představu, jak to vypadá, když má pohádka ožije. Moje pohádky ožívají Obrázek