Tralalí semínko pohádková kniha - crowfunding kampaň

Novinky - Tralalí semínko pohádková kniha

Pohádka o neobyčejném semínku, které se uchytí v našem lese. Pomozte mi vydat knihu a rozšířit radost a moudrost Tralalího semínka do světa mezi lidi.

Knihy

Děkuji

Tralalí semínko se ujalo. Děkuji vám všem a posílám závěrečnou děkovnou píseň v mém autorském podání. :)

Milí lidé,

dnes skončila 30-denní pouť klíčení Tralalího semínka a díky vám všem putuje do tiskárny. Jeho život pokračuje a brzy se rozletí do světa.

Teď bude zřejmě pár dní trvat, než se ke mně dostanou vaše kontakty, abych vám mohl poslat slíbené odměny.

Už jsem navázal kontakt s tiskárnou. Data jsou předána do tiskárny, tiskárna začíná "vařit". Přecenil jsem rychlost tisku. Včera jsem se dověděl termín zhotovení = 14.6. Původně jsem si myslel, že do 1.6. budu moct knihy poslat. (Kdyby toto zdržení bylo pro někoho z vás problematické, vrátím vám peníze zpět, protože s tím nic neumím udělat.) Elektronické odměny samozřejmě začnu posílat hned, jakmile dostanu kontakty.

Ale to hlavní zůstává, že se stále těším a raduji z knihy. A jako poslední příspěvek mám pro vás děkovnou píseň. Je to píseň z hudebního CD Duhový život, kterou jsem složil. Nazpívali Petr, Petr a Petr (to jako 3 různí Petři :))

Neumím ji sem dát jinak, než odkazem, tak tedy prosím: http://tralalamandala.cz/startovac/

Na píseň doporučuji 3 minuty klidu, kdy nikam nespěcháte a kdy máte čas se zastavit. Můžete si při ní klidně i sami poděkovat v duchu komu a čemu chcete.

s radostí,

Petr

Co bude dál?

V prezentačním videu jsem sdílel, že když se vybere více peněz, tak budou použity na další rozpracované projekty. Co tedy bude dál? Máte nějaké přání? Co bude dál? Obrázek

Stále jsem ve vděčnosti. A k tomu sleduji, jak přibývá další a další podpůrná energie v podobě vašich příspěvků. Otevírám tedy šuplík s dalšími projekty. Na obrázku vidíte Čendu na půdě z pohádky "Jak Čenda objevil nejlepší tón na světě". Je z kolekce kratších pohádek, která se bude jmenovat Pohádky do ranečku. (texty mé, ilustrace Barbora Šímová)

Co všechno tedy chystám:

1. Pohádky do ranečku - pohádky pro děti

2. Troleje bez kolejí - básnická sbírka

3. Duhový život - hudební CD s mými písněmi, hlasem, kytarou a kamarády s dalšími nástroji a sborem

4. Desková hra pro děti - se skřítkem Akorátníkem, s tématem zahrádky, přírodního života, se spoluprací hráčů za společným cílem.

5. Nosotros a Vosotros - velký příběh o kamarádství horského a pobřežního skřítka a o jejich dobrodružství při objevování starého tajemství jednoho zapadlého ostrova.

Kdybyste měli nějaké preference, berte to jako anketu a dejte mi vědět, co chcete, aby se dostalo do světa hned po Tralalím semínku...

 

 

Tralalí do světa

Protože o něj dobře pečovali, vyrostl Tralalí v nádherný strom. A pak i on dospěl a složil píseň pro svá semínka... Tralalí do světa Obrázek

Tvoř se, krásná písničko,

pro mé milé paraplíčko.

Vysílám tě do světa,

dej mi moudrá slova.

Ať mi přijde dobrá věta,

prosím tě teď znova.

Dám ti radost, něhu, lásku,

úsměv vřelý na provázku.

Dám ti sílu, pevnou vůli,

kamarády po okolí.

Hlavně věz, že patříš k nám,

že jsi stále milován.