TRALALI_obalka4.jpg

Tralalí semínko pohádková kniha Knihy

Pohádka o neobyčejném semínku, které se uchytí v našem lese. Pomozte mi vydat knihu a rozšířit radost a moudrost Tralalího semínka do světa mezi lidi.

Tralalí semínko pohádková kniha

Vybráno93 483 Kč(134 %)

134 %
70 000 Kčpožadováno
179startérů
Podpořit projektZobrazit odměny

TRALALI_obalka.jpg

Tralalí semínko je moje srdeční záležitost. Pohádková kniha, ze které mám radost a věřím, že nadchne i vás. Ve skromnějším provedení jsem si už vydal pár knih vlastním nákladem. Této knize už bych chtěl dopřát profesionální grafiku, přírodní papír, pevnou vazbu a potřebuji zaplatit tisk. Na obrázku vidíte grafickou vizualizaci, jak bude kniha vypadat. Budu moc rád, pokud mi pomůžete dostat knihu do světa.

Příběh

Tralalí semínko přilétlo z neznámých krajů a zahnízdilo se v našem lese. Na začátku jej opatruje skřítek Stromík, díky kterému poznává svět kolem sebe. Z Tralalího se vyklube veselý, zvídavý a vnímavý kamarád. Postupně se seznámí se dvěma Boučky, kterým pomůže v jejich bratrských hádkách. Starému Dubovi pomůže přijmout stárnutí. Jedličce pomůže od starostí s mateřstvím. Jeho kamarádi jej zase ochrání od nevědomých dvounožců.

Tralalí je kamarád, který se umí radovat. Také umí soucítit a být smutný, avšak v každé situaci hledá radost ze života, kterou překypuje a šíří jí všude kolem sebe.

obrázek Starého Duba, kterému v zimě upadla větev...

Tralali_Stary_Dub.jpg

 

Nové prvky

Mé předchozí knihy "Jemné pohádky pro děti Země" a "Aby děti kvetly" jsou sérií kratších pohádek. Tralalí semínko je s nimi podobné v tom, že prostředím je opět příroda, pohádka je jemná a inspiruje dětskou duši k lásce k druhým i k přírodě a k radosti ze života.

Nové prvky:

1. souvislý příběh - jedná se o jeden delší příběh semínka, které přilétne odkudsi, vyklíčí v našem lese a postupně poznává všechny své sousedy, prožívá radosti i smutky, je dobrým kamarádem a nakonec vyroste a pošle svá semínka zase dále do světa.

2. zpracování - vyšší kvalita grafického zpracování i knižní vazby a přírodního papíru. Kniha je ve formátu A5, plnobarevná, 52 stran, pevné desky, odolná proti dětem, příjemná na cesty i na chvíle klidu.

3. vlastní ilustrace - měl jsem své vlastní náčrtky. Když je viděly moje děti, zakázaly mi oslovit ilustrátora. Tak jsem na nich zapracoval a jsou tu. :)

skřítek Stromík hraje na schovku :)

Tralali_Stromik.jpg

Více o příběhu

Všechny moje projekty podporují utváření hezkého vztahu k přírodě, nacházení způsobů, jak ve všedním životě žít lásku, radost, kamarádství, svobodu, jak tvořit svůj originální osobní příběh. Pohádky sytí duši dětí - nabízejí jim obrazy života, jaký mohou samy prožívat a tvořit. U Tralalího semínka je to inspirace k radosti ze života, pochopení kamarádství, vnímání věku a cyklu života od narození po stáří. Inspirace k důvěře, naději a vnitřní moudrosti. To ostatně vyhledávají i dospělí, protože se ve svém shonu taky potřebují občas nasytit...

ukázka z vizualizace knihy - takto bude kniha vypadat

TRALALI_A5_nahled_str5_6a.jpg

 

Více info a odměny

Na svém webu mám mám i ukázky Tralalího semínka v mp3. Pokud mě chcete více "načuchat", podívejte se na mé předchozí knížky a na všechny projekty, které dělám: www.tralalamandala.cz

V odměnách je Kromě odměny v podobě knihy, nabízím pro větší pestrost i další věci, které by se vám mohly líbit. Některé se těžko vlezou plně do okénka popisu. Klidně zabrouzdejte na můj web pro více informací, nebo mi napište - rád odpovím.

ještě jedna ukázka

TRALALI_A5_nahled_str33_34a.jpg

Co když...

Moc se těším, až budu držet v ruce balík knih a budu je rozesílat všem, kteří mi pomohli je vytisknout. :) Protože vidím, že jsou i projekty, kde se nasbírá více peněz, tak vám chci říct, co udělám, pokud překročím cílovou částku. Dám ji do dalších věcí, které už dychtivě čekají v šuplíku na svou příležitost:

Pohádky do ranečku - kniha pohádek, která už má text i ilustrace a moc se těší na vytisknutí.

Troleje bez kolejí - výběr z mých básní nasbíraných za posledních 12 let.

Desková hra - několik her už jsem vymyslel. V souladu s pohádkami chci podpořit, aby bylo více her s prvkem spolupráce namísto soutěže, se společným tvořením namísto boje s nepřítelem. Jo, i taková hra může být zábavná. :) Provázet vás bude skřítek Akorátník, který má cit pro to, kolik je akorát...

Nosotros a Vosotros - velký příběh o různých vrstvách přátelství, které mohou děti zažívat... neboť vidím mezi nimi mnoho hádek, konfliktů, odsuzování, srovnávání, zlosti a pomlouvání, ale také osamocení, ublížení... a že kolikrát neví, jak hezky projevit náklonnost, co vlastně znamená přátelství a jak se žije. Horský skřítek Vosotros a plážový skřítek Nosotros se o přátelství dozví hodně, když začnou spolu objevovat tajemství ostrova, na které všichni lidé dávno zapomněli...

 

obrázek setkání s Dvounožci

Tralali_Dvounožci.jpg

 

 Díky vám i Startovači.

 

 Toto jsou náhledy rozkládacích přáníček 12x18cm, které najdete v odměnách. Vlevo Duháček, vpravo Dub.

prani.png

Vybráno93 483 Kč(134 %)

134 %
70 000 Kčpožadováno
179startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuPetr Kubala

Odměny

100 KčTralalí semínko v mp3

Autorsky namluvená pohádka v mp3 - emailem zaslaná k potěšení vašeho ucha a oblažení duše. Příjemné na dlouhé cesty nebo na chvíle zklidnění. Ukázku můžete najít na mém webu.

Očekávané doručení odměny: červen 2017

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

300 KčTralalí semínko kniha

Kniha autorsky podepsaná, s láskou odeslaná. V ceně je samozřejmě balné a poštovné.

Očekávané doručení odměny: červen 2017

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

400 KčTralalí semínko kniha + mp3

1 kniha s láskou podepsaná (zaslaná poštou) + autorsky namluvená pohádka v mp3 (zaslaná emailem). Ukázku mp3 najdete na mém webu.

Očekávané doručení odměny: červen 2017

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

450 KčTralalí semínko + mp3 + přáníčko Dub

Podepsaná kniha Tralalí semínko + autorsky namluvená kniha v mp3 + přáníčko Dub na přírodním papíře. Jedná se o Starý Dub z pohádky, ovšem v době, kdy byl ještě mladý a měl všechny větve :) Náhled přáníčka najdete na konci u popisu projektu.

Očekávané doručení odměny: červen 2017

Počet dostupných odměn: 29/30

Odměna nedostupná

450 KčTralalí semínko + mp3 + přáníčko Duháček

Podepsaná kniha Tralalí semínko + autorsky namluvená kniha v mp3 + přáníčko Duháček na přírodním papíře. Přáníčko je rozkládací, rozměru 12x18cm. Náhled přáníčka najdete na konci u popisu projektu.

Očekávané doručení odměny: červen 2017

Počet dostupných odměn: 29/30

Odměna nedostupná

500 KčTralalí semínko + Nejkrásnější příběhy

1 s láskou podepsaná kniha Tralalí semínko + emailem zaslaný ebook "Nejkrásnější příběhy pro vaše děti". Ebook navazuje na knihu Nejkrásnější slova pro vaše děti. Po 4 letech vedení seminářů prohlubuje téma komunikace a tvoření příběhů a ještě více odpovídá na otázky co, proč, jak... viz zde: http://tralalamandala.cz/produkt/ebook-nejkrasnejsi-pribehy-pro-vase-deti/

Očekávané doručení odměny: červen 2017

Počet dostupných odměn: 41/50

Odměna nedostupná

600 KčTralalí semínko 2 knihy

Dvě knihy autorsky podepsané, s láskou odeslané (včetně poštovného a balného).

Očekávané doručení odměny: červen 2017

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

700 KčKolekce knih a CD

Kolekce mých dosud vydaných knih a CD. kniha Nejkrásnější slova pro vaše děti (inspirace pro rodiče). kniha a CD Jemné pohádky pro děti Země kniha a CD Aby děti kvetly Pohádky jsou vhodné pro lidi, kteří mají vztah k přírodě, baví je množit lásku a tvořit se svou rodinou laskavý, veselý a moudrý život. Knihy do křesla či do postýlky, audio na dlouhé cesty nebo kde je vám libo. Více o knihách a CD zde: http://tralalamandala.cz/prodej/

Očekávané doručení odměny: červen 2017

Počet dostupných odměn: 34/50

Odměna nedostupná

900 KčTralalí semínko 3 knihy

Tři knihy podepsané a s láskou odeslané (včetně poštovného a balného).

Očekávané doručení odměny: červen 2017

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 200 KčAby děti kvetly - kurz

Online kurz Aby děti kvetly je určen zejména rodičům a lidem, kteří se potkávají s dětmi. Inspiruje v oblasti komunikace, náhledu na běžné denní situace. Zabývá se pláštíky, zaklínadly a tvořením kouzelných vět. Umožní vám ujasnit si, jaký svět chcete tvořit pro své děti a nabídne vám jednoduchý návod, jak tvořit své vlastní originální pohádky pro své děti. Více info zde: http://abydetikvetly.cz/online-kurz/

Očekávané doručení odměny: červen 2017

Počet dostupných odměn: 27/30

Odměna nedostupná

3 000 Kčdivadelní představení pro děti

Do vaší školky, školy, klubu či mateřského centra přijedu udělat divadelní představení "O skřítku Akorátníkovi". Dosud nejoslavovanější z mých pohádek, nyní už i v anglické verzi, se dočkala divadelního zpracování - pro jednoho herce s kouzelným kufrem... a několik pomocníků z řad diváků :). (Termín po vzájemné dohodě.)

Počet dostupných odměn: 2/5

Odměna nedostupná

4 000 KčTralalí semínko 15 knih

15 knih do vaší školky - všechny autorsky podepsané. A k tomu Tralalí semínko v mp3 autorsky namluvené. Skvělý dárek na den dětí nebo na prázdniny... Pokud byste měli zájem o jiný větší objem knih, třeba na zateplení domu, tak se ozvěte. :)

Očekávané doručení odměny: červen 2017

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

4 000 KčPůl dne se mnou

Jedinečná příležitost pro jednotlivce, rodiny, malé skupiny. Můžete si vybrat z pestrosti, co je vám milé a vydá na 4h, (v ceně je i moje příprava a doprava v ČR): Zážitková pedagogika a přírodní výchova - naučím vás hry, zpracovávání zážitků, pomůžu vytvořit koncept tábora, Urychlovač snů - pokud přemýšlíte o přestěhování do přírody a chcete ušetřit... Workshop o síle slova a komunikaci, kde se naučíte, jak tvořit příběhy, které obohatí život vašich dětí Žonglovací workshop, na kterém se to fakt naučíte a budete šťastnější a chytřejší (2 půldny je možné sdružit do 1 dne, termín dohodou)

Počet dostupných odměn: 5/6

Odměna nedostupná