Train Time - crowfunding kampaň

Podpořit - Train Time

Train Time, sportem k životní změně, jsme mezinárodní platforma která nabízí lidem možnosti vytváření sportovních událostí a služeb mezi lidmi.

Ostatní

Upozornění: Zde můžete projekt podpořit Vámi zvolenou částkou, aniž byste po autorovi požadovali odměnu. Výměnou za to obdržíte certifikát dárce.
V případě, že máte zájem o odměnu, tak si ji, prosím, vyberte ze seznamu níže a stikněte u ní tlačítko Podpořit projekt.

Uživatel & příspěvek (User & contribution)
Výběr platební metody (Payment options)
Upřesnění odměny (Reward specification)

Upozornění/Notice: Pokud projekt nedosáhne v termínu cílové částky, bude Vám příspěvek vrácen v PLNÉ VÝŠI.
If the campaign does not reach its funding goal you get all your money back.

Odměny (Rewards)

1 000 Kč Výuka jazyků pro vás

jakožto cestovatel a kreativec a především milovníku jazyků vám můžeme nabídnout výuku jazyků , konkrétně 6 jazyků anj, frj, spj, ruj, ptj, indo. Čili pakliže vás baví jazyky, chcete se učit a nás podpořit tak neváhejte a napište nám a získejte hodiny jazyka

Počet dostupných odměn: 100/100

Podpořit projekt

1 500 Kč Podcast a VIP status v platformě

Máte rádi sport, rádi o něm mluvíte a rádi byste předali zkušenosti, názory či rady dalším.
Účastněte se tedy našeho podcastu,který děláme za účelem předání informaci, představení sportu, problematiky a nalezení řešení spojených s pozváním posluchačké obce k provozování daného sportu-aktivity.
Získejte rovněž VIP status,kde Vám osobně poděkujeme a budete mít svůj VIP status na našich stránkách. Všichni tedy uvidí jak moc si Vás vážíme a jak cool jste !! zároveň vám můžeme nabídnout poradenství v oblasti sportu, cestování, jazykových a kulturních bariér jako součást naší podpory.

Počet dostupných odměn: 50/50

Podpořit projekt

2 000 Kč Promo předměty

Jako poděkování za příspěvek získejte od nás naše promo tričko, které není jen promem našeho projektu a loga ale je také funkční a rozhodně Vám vydrží dlouhou dobu. My obecně preferujeme moderní technologie a např. Merino oblečení je jedním z toho o čem si myslím že je vynikající pro trénink. Chceme abyste byli spokojeni a náš projekt Vás bavil, proto Vám chceme poděkovat touto formou.

Počet dostupných odměn: 100/100

Podpořit projekt

4 500 Kč Promo mikina

Naše unikátní Train Time mikina vyrobená z unikátních technologii které definitivně ti budou příjemné v chladných měsících. Mikina pohltí vlhkost a zároveň odvádí pot, takže nebude ani mokrá ani nebude smrdět a vydrží ti několik dní bez praní.

Počet dostupných odměn: 50/50

Podpořit projekt

5 000 Kč Seznamte se s naším IT týmem a programujte s námi

Zajímá Vás programování, baví Vás si hrát s technologie, moderním software a aplikacema, jste zvědavý a chcete se podílet na našem projektu z technologického hlediska. Tak super využijte této nabídky a staňte se součástí našeho programátorského týmu.
Naučíte se Javascript, React, Front, BackEnd, Databáze a ještě využít Angličtinu v práci programátora. Tak neváhejte a přispějte nám.

Počet dostupných odměn: 10/10

Podpořit projekt

6 000 Kč Chcete Banner, foto či video reklamu ?

Máte zájem o speciální prezentaci kterou dostane speciální okruh lidí pro Vás relevantních. Pak využijte naší platformy a nabídky oslovení konkrétních lidi v ČR a zahraničí a nabídněte jim Vaše služby a možnosti dělání společných aktivit.
Jsme schopni pro Vás vytvořit banner, umístit fotky a reklamu do našich sekcí pro partnery a VIP klienty,
Takže neváhejte a oslovte.

Počet dostupných odměn: 10/10

Podpořit projekt