Train Time - crowfunding kampaň

Train Time

Train Time, sportem k životní změně, jsme mezinárodní platforma která nabízí lidem možnosti vytváření sportovních událostí a služeb mezi lidmi.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 

Train Time je mezinárodní platforma určená pro lidi kteří mají zájem o sport, rádi vytvářejí nové událostí, tréninkové jednotky a chtěli by si touto formou vydělat peníze, nebo poznat nové trénery, poznat nové 

 

místa a dělat sport který mají rádi.

Cílem projektu zde je vybrat dostatek peněz na spuštění mobilní aplikace sloužící pro všechny lidi kteří chtějí pomoct chránit ovzduší, přispět k rozvoji alternativní dopravní infrastruktury a těm kdo chtějí přispět ke zdravější formě přepravy po městech, hledají důvod proč nechat doma auto a pro ty kdo mají alternativní dopravu rádi. 

Vybráním peněz nám umožníte spustit mobilní aplikaci která bude nabízet zajímavá místa pro lidi kde se mohou zdarma či s velkou slevou stravovat, zajít si na kafe, čaj či zajít /zajet do obchodu na levnější oblečení a boty. 

Tím že necháte auto doma a spustíte si naši aplikaci nejen že děláte něco pro sebe ale ještě dostanete možnost čerpat slevu po najetí určitých kilometrů a zjistit nová místa ve Vašem okolí a třeba najít nové oblíbené místo pro strávení volné chvilky. 

 

 

 

Přidejte se k nám 

 

Join us

 

Buďte součástí našeho projektu a dělejte radost ostatním 

Tak neváhejte a začněte s tréninkem, vytvářejte události, služby, potkávejte lidi a změnte si svůj život !

 

train time key phrases

Train Time 

Co si o tomto projektu myslíte?