Tour de putik - Europe | crowdfunding kampaň

Tour de putik - Europe

Pěšky od hospody k hospodě, z východních Čech až na Gibraltar.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Pít v Čechách je nám už málo. Jdeme pěšky na Gibraltar, budeme ochutnávat, hodnotit, a dělit se s vámi o zážitky.

startovač.png

Není moc historek, co by začínaly slovy „když jsme jednou jedli salát,“ a proto i první návrh na cestu po Evropě vznikl v hospodě. Pojem „Tour de putik“ pro nás do té doby znamenal jen obejít všechny hospody v jednom městě, ale během tohohle večera se změnil ve vizi putování nejen mimo město, ale taky mimo Čechy – tento projekt jsme proto pracovně pojmenovali „Tour de putik – Europe.“

12921914_1173137392696315_767635763_o.jpg

 Kromě toho, že chceme dojít pěšky z východních Čech až na Gibraltar, máme v plánu ochutnat tamější tekuté speciality, známkovat je a psát o nich, abychom se s vámi o tyto zkušenosti podělili. Jinak je naše vize dost nízkonákladová, takže počítáme se spaním venku a vařením ve vlastním stylu – prostě žádné zbytečné výdaje.

12935445_10204499473486869_58994939_n.jpg

Když pomineme fakt, že jsme měli upito, rozhodli jsme se podniknout tuhle výpravu hlavně proto, že i když nám je dvacet, jsme jako mrtvé ryby, co plují s proudem. A tak jsme řekli dost! Dali jsme výpověď, koupili ešus, natočili tohle video a pomalu balíme věci. Nebyl to jednoduchý krok, ale to asi nebudou ani ty další. Kroky, které nás dostanou z domu až na Gibraltar, tedy cca 3100 kilometrů, během zhruba sedmi měsíců.

Víme, že nevypadáme jako sportovci - to taky nejsme.  Ale nehodláme to vzdát, za žádnou cenu!

12941238_1071747566222975_786255139_o.jpg

I přesto, že už nějakou dobu plánujeme a šetříme, zatím to vypadá, že budeme přinejmenším půl roku jíst polívky z pytlíku (když to dobře půjde) a zážitky vám budeme muset kreslit (nebo v lepším případě fotit starým mobilem), protože skrz ešusy, vařiče, spacáky, stan a oblečení jsme zazdili koupi foťáku. Pokud bychom vybrali dostatek peněz, koupili bychom obyčejný foťák, trochu jídla, a zbytek bychom vzali s sebou, abychom měli na nákup surovin na vaření v kotlíku.

12721945_1181170755226518_990503909_n.jpg

Zda nám přispějete či nikoliv je samozřejmě na Vás. Někomu se náš plán bude líbit, někomu ne, s tím počítáme. Kromě finanční pomoci nám uděláte radost i tím, že nás budete sledovat na facebooku („Tour de putik - Europe“), kam plánujeme pravidelně přidávat fotky a nejzajímavější zážitky.

Takže zatím díky,
Adam a Tonda

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 4 900 Kč (8 %)
  • 8 %
  • 60 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Adam a Tonda - obrázek
  • projekt od Adam a Tonda
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Placka

Poděkujeme Vám na své stránce na Facebooku a k tomu Vám pošleme placku s naším logem.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
200 Kč

Jdete s námi

Poděkujeme Vám na své stránce na Facebooku, pošleme placku s naším logem a Vaše jméno nás bude doprovázet celých (více než) 3100 km na vybavení, které poneseme s sebou.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Pohled z Gibraltaru

Poděkujeme Vám na své stránce na Facebooku, pošleme placku s naším logem, Vaše jméno nás bude doprovázet celých (více než) 3100 km na vybavení, které poneseme s sebou, a jakmile dorazíme na Gibraltar, pošleme pohled (jako důkaz, že jsme to zvládli).

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Tričko

Poděkujeme Vám na své stránce na Facebooku, pošleme placku s naším logem, Vaše jméno nás bude doprovázet celých (více než) 3100 km na vybavení, které poneseme s sebou, jakmile dorazíme na Gibraltar, pošleme pohled (jako důkaz, že jsme to zvládli) a k tomu od nás dostanete tričko s naším logem.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 500 Kč

Video z Gibraltaru

Poděkujeme Vám na své stránce na Facebooku, pošleme placku s naším logem, Vaše jméno nás bude doprovázet celých (více než) 3100 km na vybavení, které poneseme s sebou, dostanete od nás tričko s naším logem a pozdravíme vás ve videu, které natočíme přímo na Gibraltaru.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
5 000 Kč

Party

Poděkujeme Vám na své stránce na Facebooku, pošleme placku s naším logem, Vaše jméno nás bude doprovázet celých (více než) 3100 km na vybavení, které poneseme s sebou, dostanete od nás tričko s naším logem a pozdravíme vás ve videu, které natočíme přímo na Gibraltaru. A teď to nejdůležitější: pozveme vás na uvítací party, kde oslavíme náš návrat a patřičně Vás pohostíme (all you can eat and drink :-)). Jeden příspěvek v této výši znamená pozvánku pro jednu osobu.

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
5 000 Kč

Budeme vám vyprávět...

Poděkujeme Vám na své stránce na Facebooku, pošleme placku s naším logem, Vaše jméno nás bude doprovázet celých (více než) 3100 km na vybavení, které poneseme s sebou, dostanete od nás tričko s naším logem a pozdravíme vás ve videu, které natočíme přímo na Gibraltaru. A teď to nejdůležitější: přijedeme k vám domů se spoustou fotek a hlavami plnými zážitků, které vám budeme vyprávět.

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit