Toulavý ráj - crowfunding kampaň

Toulavý ráj

Pomozte nám otevřít v Kroměříži první kočičí kavárnu s karanténní záchytkou, kde si můžete adoptovat svého tuláčka!

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Jeden člověk nezvládne změnit celý svět, společně však můžeme otevřít Toulavý ráj!

Pomozte nám !

PhotoGrid_1472030036811.jpg

Co se stane, když milovníci kávy a zvířat chtějí spojit tyto dva světy dohromady?

Vznikne nápad udělat si kavárnu, která pomáhá. A ne ledajakou, kavárnu, kde si budete moci adoptovat opuštěného chlupáče. Navíc, s Vaší pomocí, postavíme nejen kavárnu, ale i nouzovou odchytovou karanténu pro kočky v nouzi. 

Naši kavárničku chceme otevřít nejdéle v říjnu - listopadu , aby jsme co nejdříve pomáhali kočičkám, které potřebují zachránit a samozřejmě těm, které k nám přijdou z depozit, najít svoje nové lidi:).

Chceme tohle krásné město vidět bez chlupatých uzlíčků na ulici a plné šťastných lidí, kteří u nás najdou klid při mazlení kočičích kožíšků. 

Kočičky.jpg

Co nám pomůže odstartovat?

Náš tým navázal spolupráci s šesti depozity pro kočičky a pejsky, které mají srdce na pravém místě. Proto po otevření v Toulavém ráji najdete kočičky, které potřebují svoje doma. Útulky praskají ve švech, a kočičky u nás uvolní místo těm, které potřebují okamžitou záchranu a nostop péči. 

Proto potřebujeme Vás, všechny lidi, kterým není lhostejné utrpení zvířat. Potřebujeme Vás, protože vybudovat kočičí kavárnu není jednoduché.

Potřebujeme Vaši pomoc, protože chceme vybudovat kvalitní a bezpečné kočičí zázemí a především nouzovou záchytku - karanténu, která bude schopna přijmout kočku v nouzi. Kočku, která v ten okamžik nemá kam jít. Poté po domluvě s depozity bude umístěna. A takových koček, které nemocné někde dobří lidé najdou, je spousta. A víte Vy, kam s takovou kočkou? Teď a hned? My jsme to nevěděli...dřív...

Bez Vás to nedokážeme, nedokážeme být stoprocentní.

V případě kočiček z ulice a jejich karantény není místo pro nedokonalá řešení. Ta mívají tragické následky. Co tedy musíme zabezpečit a s čím nám tak pomůžete? 

Potřebujeme vybudovat, včetně stavebních úprav, kočičí karanténní boxy a kotce, zázemí pro kočičky k adopci, nerezový stůl do karantény, kočičí nouzovou lékárnu, parní čistič, lampu likvidující bakterie, kočičí záchody, pelíšky, misky, škrábadla a ostatní kočičí vybavení.

 Za odměnu se u nás budete cítit jako v ráji.

Nechceme být jen kavárna, chceme být místo, kde budete rádi trávit čas. 

Chceme otevřít klubovou kavárničku, mléčný bar, plný domácích zákusků a dortů všech chutí ( i těch bezlepkových). U nás budete moci ochutnat úžasnou čokoládu s dokonalou domácí šlehačkou (třeba i oříškovou). Chceme udělat místo pro kurzy ručních prací, zázemí pro začínající umělce. Kde má děvče, co rádo kreslí, vystavit svoji tvorbu? Třeba u nás. Fotíte? Uděláme vernisáž. Píšete knihy? Udělejme autorské čtení. Zapojte se třeba do naší budoucí dílničky v kavárně. Realizujme sny! 

 Vyberte si nějakou z našich odměn, každá stojí za to, chcete masáž v kavárně plné chlupatých kožíšků? Chcete svůj obličej v zlatém rámu u dveří? Pomstít se sousedům  nebo ex tím, že jejich jméno napíšeme na kočičí záchod? Všechno můžete mít.

Prosíme jen o malou pomoc. Pomoc, která dokáže velké věci. 

Společně to zvládneme.

WWW.TOULAVYRAJ.CZ

 

logo ořez.jpg

Co všechno může být jen a jen Vaše?

Koláž cen.jpg

Rádi bychom poděkovali Pavlínce Martinkové za krásnou fotku jejího miláčka s dortem a kočičím maminkám Mirušce, Jarmilce, Michaele a Barbaře za fotečky jejich zachráněných chlupáčků. Děkujeme všem kočičím zachráncům.

Co si o tomto projektu myslíte?