Top Ski Team - přidej se | crowdfunding kampaň

Top Ski Team - přidej se

Top Ski Team tvoří zatím tři cíleně připravované sportovní děti. Záměrem je rozšířit tým o další zájemce a získat finance na jejich sportovní přípravu

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Ahoj všem milovníkům sportovního (a závodního) lyžování, 

předkládáme vám POZVÁNKU ke spoluúčasti na naší cestě na lyžařský vrchol.  Jsme, ZATÍM, jen tři - 3B = Bibi + Boris + Beau (Bobík), máme rádi sport a muziku a divadlo a přírodu a... a milujeme lyžování. Založili jsme lyžařský závodní Top Ski Team do kterého ještě patří náš táta (a taky trenér) Milan a kamarád (a taky trenér) HOnza.

Časem se jistě náš tým ještě rozroste o další závodníky - a to je ostatně i jeden z cílů tohoto projektu na Startovači.

 Chceme být nejlepšími lyžaři nejen v Česku, ale patřit k nejlepším ve světě. Rozhodli jsme se nabídnout spoluúčast na naší cestě do Světového poháru alpských lyžařů všem nadšencům z Česka, které zajímá závodní lyžování, především pak:

- šikovným dětem ze sportovních rodin, jejichž rodiče asi tuší, jak obtížná to může být cesta

- lyžařům, kteří si s námi budou chtít zalyžovat, potrénovat v Česku i při přípravě na ledovcích

- těm, kteří budou věřit našemu záměru a rozhodnou se nás podpořit materiálně nebo finančně

Věříme, že to můžeme dokázat, protože:

- důvěřujeme našemu tátovi Milanovi, který profesionálně závodil na lyžích v USA a v Japonsku a podílel se trenérsky m.j. i na úspěších několika českých reprezentantů (Šárka Záhrobská, Tomáš Kraus, Stanley Hayer...)

- zázemí nám spolehlivě zajišťuje mamka Helena

- jistě nám dost pomůže kamarád HOnza, který rozumí lyžování a zabývá se i marketingem

- hodně spoléháme i na kamarády, kteří se k nám přidají, aby nám byli spojenci i konkurenty :-) ...

O tom kdo jsme, se můžete mnohé dozvědět na našich webových stránkách www.top-ski.cz , ale asi bude dobře, když tady uvedeme drobné ukázky:

- narodili jsme se v Česku, ale pět pět let jsme žili v Austrálii v buši a na východním pobřeží

- lyžovat jsme začali až teprve po návratu do Čech v sezóně 2013/2014

- celou sezónu 2014/2015 jsme se učili lyžovat ve francouzském Chamonix, kde táta pracoval jako hlavní metodik v Briské ski akademii

- na sezonu 2015/2016  jsme se vrátili do Česka a lyžovali hlavně v německé části Šumavy, kde jsme si na Arberu poprvé vyzkoušeli jízdu v brankách.

Protože jsme se rychle zlepšovali, začalo nás to moc bavit. Táta a HOnza se tedy, po dohodě s námi rozhodli, že do našeho lyžařského vývoje budou investovat vše co o lyžování, o sportu obecně a všech souvisejících činnostech vědí...

Ještě bychom zde chtěli zmínit, že nejsme vedeni zcela jednostranně k lyžování (trénujeme také judo, takewondo, hokej...) a moc nás baví muzika (klavír, trubka, bicí, divadlo...), Samozřejmostí je pro nás mluvit anglicky a česky, domluvíme se ale trochu i francouzsky.    

Při našem cestování po světě se setkáváme s mnoha zajímavými lidmi, kteří toho hodně umějí a ve svém oboru patří k nejlepším na světě - například Šárka Záhrobská-Strachová , Tomáš Kraus a Radek Raketa Čermák, se kterými se známe z lyžování a také Jaromír Jágr , se kterým jsme se několikrát potkali na hokejovém tréninku u nás v Kladně i jinde. V zahraničí máme také řadu významných přátel - odbornou pomoc nám například nabízí spolupracovník reprezentačního týmu sjezdařů USA , psycholog Jim Taylor , se kterým náš táta závodil v USA.

 

Zajímá vás naše nabídka? - využijte, prosím, svých možnosti a seznamte s ní své přátele

O co nám jde především? Na to není úplně snadná odpověď. Nás, děti - závodníky, zajímají především noví kamarádi, kteří, jak doufáme, se k nám ještě během podzimu připojí.

Víme dobře, že lyžování je hodně drahý sport. Náši trenéři, zodpovídající za naši přípravu, si tedy od této STARTOVACÍ PREZENTACE slibují také získání ALESPOŇ ČÁSTI financí na zajištění naší lyžařské přípravy (a samozřejmě i přípravy těch, kteří se k nám připojí). 

Náš táta a HOnza tímto způsobem nabízejí svoje zkušenosti a již ověřené mimořádně kvalitní know-how těm, kteří v této nabídce rozpoznají dobrou příležitost. Ptáte-li se tedy, co za svůj eventuelní finanční příspěvek na náš závodnický rozjezd můžete získat, pak si jistě pozorně pročtete, jaké odměny nabízíme.

Naše nabídka je určena:

1. především pokročilým lyžařům

a) těm, kteří (bez věkového omezení) mají zájem zdokonalit svoje lyžařské dovednosti tou nejúčinnější cestou ( víme jak )

b) těm, kteří (bez věkového omezení) si chtějí vyzkoušet tréninkovou trať obřího (ale i superobřího) slalomu třeba pro účast ve veřejných závodech

c) rodičům, kteří mají zájem svým dětem umožnit, třeba i celoročně, ty nejkvalitnější lyžařské tréninky

2. také začátečníkům, respektive "věčným začátečníkům":

Vzhledem k tomu, že naši frenéři převzali metodický partonát nad výukou v Lyžařské škole Paseky-Pizár, můžeme také garantovat kvalitní základní výcvik začátečníků v této škole - včetně možnosti pokračovat v lyžařském výcviku až třeba do úrovně špičkového závodního lyžování. Zejména pro pražské lyžaře je jistě zajímavou informací, že jsme navázali velmi úzkou tréninkovou spolupráci s Freestyle Kolbenka, kde jsou skvělé podmínky pro celoroční přípravu lyžařů. Naši trenéři zde mají, ze strany vedení haly, podporu a dostatečný prostor pro to, aby se mohli věnovat vážným zájemcům o závodní lyžování.

3. podnikatelům - firmám, které by měly zájem naším prostřednictvím propagovat svoje zboží nebo služby - naši vedoucí jsou připraveni uzavřít příslušné smlouvy o propagaci. 

Pokud bude náš letošní pokus ve Startovači úspěšný, připravíme pro příští rok do Startovače VIDEOprojekt, který zdokumentuje naši celoroční přípravu, naši závodní sezónu a zároveň bude dobrým metodickým návodem pro ty mladé lyžaře, kteří se budou chtít vydat naší cestou. 

Uložit

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 0 Kč (0 %)
  • 0 %
  • 200 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

TST - obrázek
  • projekt od TST
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

250 Kč

2 x ročně setkání na besedě = před a po sezoně

V Praze nebo, podle dohody i někde v lyžařském středisku uspořádáme setkání - besedu s námi, našimi sponzory a podporovateli. Pokud by to bylo na lyžích, bylo by to možná na rakouském ledovci Kaunertal (listopad + květen). V ceně samozřejmě nejsou cestovní ani jiné náklady - pouze vstup na setkání.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Triko TST

Tričko je klasika, která se na večer i na léto hodí vždycky... Počet kusů bude vyroben v množství přesahujícím počet podporovatelů

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
400 Kč

Návlek-čelenka TST

Každému lyžaři se hodí návlek-čelenka, která může sloužit na několik účelů - proti zimě i pro parádu na krk a na obličej jako protimrazová maska, na hlavu jako šátek, nebo čelenka... a třeba i ke svázání lyží :-)... Počet kusů bude vyroben v množství přesahujícím počet podporovatelů

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Foto a videoporadna

Někteří z lyžařů mohou mít problém se vzdáleností nebo s časem, potřebným k osobní konzultaci na svahu. Tato cena umožní těm, kteří projeví zájem, poslat na naši e-mailovou adresu svoji fotografii a nebo, ještě lépe, videozáznam své jízdy a my poradíme s odstraněním chyb, špatných návyků a doporučíme nejefektivnější způsob pro výrazné zlepšení jízdy. Čerpání této odměny = 15.12. 2016 - 31.5. 2017.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
800 Kč

Tréninková jednotka s TST+čelenka

Je to nabídka, která vám může poodhalit tajemství naší přípravy v tělocvičně, venku nebo s lyžema při volných jízdách na sněhu. Naše tréninková jednotka je zpravidla jedna až dvě hodiny. Poukázání příspěvku a čerpání této odměny opravňuje dárce k následnému sjednání opakovaných vstupů na tréninkovou jednotku za obdobných podmínek. Termíny čerpání této odměny je třeba předem dohodnout na dobu mezi 15.12.2016 - 31.5. 2017. . ( Standardní cena 1 200 Kč )

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Tréninková jednotka (OS) s TST+čelenka

Jedná se o tréninkovou jednotku obsahující trénink v trati obřího slalomu. Odměna obsahuje veškeré obvyklé služby trenéra a navíc i možnost zapůjčení závodních lyží. Součástí odměny není permanentka, ubytování atp.
Poukázání příspěvku a čerpání této odměny opravňuje dárce k následnému sjednání opakovaných vstupů na tréninkovou jednotku za obdobných podmínek. Termíny čerpání této odměny je třeba předem dohodnout na dobu mezi 15.12. 2016 - 31.5. 2017. ( Standardní cena 1 500 Kč )

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
4 000 Kč

3 dny tréninkového soustředění s TST+čelenka

Jedná se o účast na 3denním tréninkovém soustředění obsahující vylepšování techniky ve volné jízdě a tréninky v trati obřího slalomu (každý den nejméně 3 hodinový trénink rozdělený do 2 - 3 bloků). Odměna obsahuje veškeré obvyklé služby trenéra a navíc i možnost zapůjčení závodních lyží. Součástí odměny není permanentka, ubytování atp.
Poukázání příspěvku a čerpání této odměny opravňuje dárce k následnému sjednání opakovaných účastí na soustředěních za obdobných podmínek. Termíny čerpání této odměny je třeba předem dohodnout na dobu mezi 15.12. 2016 - 31.5. 2017 (Standardní cena 6 000 Kč)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
60 000 Kč

Sezóna s TST+sezónní permanentka+čelenka...

Jedná se o zařazení do předsezónního a sezónního tréninkového procesu. Odměna obsahuje veškeré obvyklé služby trenéra a navíc i možnost zapůjčení závodních lyží. Součástí odměny nejsou další přímé náklady (cestování, ubytování, stravování, permanentky mimo domácí skiareál Paseky-Pizár...). Termíny čerpání této odměny je třeba předem dohodnout na dobu mezi 15.12. 2016 - 31.10. 2017. ( Standardní cena 90 000 Kč )

Počet dostupných odměn: 7/7

Nelze podpořit
80 000 Kč

Vstup do TST s individuálním tréninkovým plánem

Jedná se o zařazení do předsezónního a sezónního tréninkového procesu. Odměna obsahuje veškeré obvyklé služby trenéra a navíc i možnost zapůjčení závodních lyží. Součástí odměny nejsou další přímé náklady (cestování, ubytování, stravování, permanentky mimo domácí skiareál Paseky-Pizár...). Termíny čerpání této odměny je třeba předem dohodnout na dobu mezi 15.12. 2016 - 31.10. 2017. (Standardní cena je 120 000 Kč)

Počet dostupných odměn: 4/4

Nelze podpořit