TOMBRTINO: CHUDÉ BOHATSTVÍ - crowfunding kampaň

TOMBRTINO: CHUDÉ BOHATSTVÍ

Přicházíme s internetovým časopisem, který mluví pravdu a za nic se neschovává. Máme za cíl pomoci tvůrcům kreativního obsahu s jejich zviditelněním.

Ostatní
TOMBRTINO: CHUDÉ BOHATSTVÍ

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Seznamte se s projektem Tombrtino!

line-3.jpg

Vytvořili jsme unikátní webovou platformu, která má za cíl podpořit mladé tvůrce poutavého obsahu a ukázat, že i v této zhoubné době mají nápadité myšlenky své místo.

Uznáváme tvůrčí činnost lidí a usilujeme o její zachování. Rádi vidíme, když někdo věnuje svůj čas k vytvoření něčeho originálního. Proto jsme se rozhodli k vytvoření tohoto projektu, jehož cílem je pomocí zpětné odezvy a drobných příspěvků jejich zachování.

Naše aplikace je teprve v počátcích svého vzniku, nicméně na ni bylo odvedeno již hodně práce a aktuálně funguje v testovacím módu s předběžným přístupem, do kterého se můžete zapojit i Vy!

Zaujali jsme Vás? Podpořte naši myšlenku a navštivte nás na adrese: https://tombrtino.cz.

A v čem že tkví naše myšlenka?

Chudé bohatství skrývá víc, než si umíte představit. Našim záměrem není někoho urazit, ale každý jsme nějaký a cílem tohoto projektu je poukázat na to, že bychom neměli ostatní soudit podle toho, co mají a nemají, nebo umí či neumí. Každý z nás vidí bohatství jinak.

Základním pilířem naší myšlenky jsou tzv. Chechtáky, které mohou registrovaní uživatelé získat z předplatného, nebo si je mohou zakoupit samostatně. Tato naše virtuální měna slouží k podpoře určitého článku, knihy či jiného autorova díla, které se u nás objeví.

Co když přidělené chechtáky za daný měsíc nevyužiju?

Nevyužité chechtáky jsou na konci měsíce automaticky převedeny do balíčku, ze kterého jsou pak rozděleny mezi nejlepší příspěvky v daném měsíci. Chudé bohatství má mnoho podob a na další případy si budete muset počkat, vězte však, že jich bude dost.

Minulost

Tomuto projektu předcházelo mnoho neúspěšných, které bohužel skončili z důvodu nedostatku financí a dobrých lidí, kteří by jej udrželi. Několik dobrých lidí, kteří stojí za vznikem Tombrtina se však našlo a udrželi jej při životě až dodnes. Minulosti však nikdo neuteče a vynaložené finance se samy nevrátí, proto bychom Vás rádi poprosili a finanční podporu, abychom viděli, že naše snažení nebylo zbytečné.

Přítomnost

V současné době je Tombrtino stále v rané fázi vývoje, nicméně se pomalu, ale jistě blížíme do použitelné fáze. Funguje u nás unikátní administrátorská sekce, do které běžný uživatel nemá přístup, a který tvoří základ našeho CMS systému.

Klíčovou součást našeho systému tvoří články a knihy, které podléhají přísným kritériím pro jejich zveřejnění. Autory jednotlivých děl lze podpořit chechtáky, které tvoří součást našeho kreditního systému. Určitý počet chechtáků dostává každý uživatel s předplatným na začátku každého měsíce, ale je možné jejich zakoupení i bez předplatného.

Budoucnost

V případě našeho úspěchu máme do budoucna poměrně velké plány, ve kterých je zahrnuta možnost publikace vlastních programů a her. Dále bychom rádi přijali do našich řad další tvůrce, kteří by pravidelně přispívali originálním obsahem.

Rádi bychom spustili další fázi projektu, která by pod sebe zaštítila veškerou softwarovou aktivitu a přispěla ke spolupráci s nakladatelstvími, díky čemuž by byla možná publikace vybraných knih do hmotné podoby.

Oddělovač

Na závěr bychom moc rádi poděkovali všem podporovatelům naší dobré myšlenky a věříme, že se naše společná práce vyplatí. Pokud Vás náš projekt zaujal a rádi byste zjistili více, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím naši Facebook stránky: https://facebook.com/tombrtino.cz, nebo pomocí e-mailové adresy: dotazy@tombrtino.cz.

line-2.png

 

Co si o tomto projektu myslíte?