Tomas J Holy - EP Refuge - crowfunding kampaň

Tomas J Holy - EP Refuge

Podpořte natočení druhé části příběhu Refuge "Útočiště" a pomozte mi tak splnit si svůj sen.

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Aktualizace po 15 dnech :)

Přesně po 15ti dnech se podařilo vybrat 149 procent částky :) Opravdu nemám slov a děkuju !!!

Jelikož projekt poběží ještě dalších 15 dní, rád bych se s vašší pomocí pokusil vybrat 200 procent částky.

K čemu? 

V momentě kdy by se podařilo vybrat 200 procent umožnilo by mě to nákup vybavení díky kterému bych byl schopen nahrávat živě svoje vlastní klipy :) Např. v přírodě apod. :)

Vím že jsem strašnej s tím děkováním poslední dobou :) Ale opravdu nemůžu jinak :) Tohle jsem opravdu nečekal :) Jste skvělí děkuju !!! :)

Nezapoměňte se podívat na facebook https://www.facebook.com/TomasJHoly :) nebo na youtube https://www.youtube.com/channel/UCb_MM4qFkO12hjQ_-q6uXjA aaaa nebo taky na bandzone http://bandzone.cz/tomasjholy .

Mějte se krásně :) Ahoj :)

Tomas J Holy

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pomozte mi splnit si sen a vydat druhou část příběhu Refuge :)

Kdo měl možnost mě vidět hrát naživo ví, že kytaru nerozeznívám klasickým způsobem. V Česku by se to dalo nazvat perkusivní akustická kytara, v podstatě do nástroje všelijak bouchám a drnkám, takže si sám zastanu bicí, basu i hlavní melodii. Tento způsob hraní nemá, alespoň pro mě, daná pravidla a naskýtá naprostou svobodu ve vyjádření, možnost hrát čistě srdcem. A tak vzniklo první ep. Útočiště část první "Refuge Part 1".

Refuge, v překladu Útočiště, je příběh rozdělený do tří koncepčních EP, třech různých nálad, třech období. Všechny písně z první části Refuge vznikly na ulici díky lidem, co se zastavili a poslouchali. Doslova mi je pomohli stvořit a ucelit jako část příběhu :)

Ukázky z první části můžete slyšet v úvodním videu. Je nahrávaná s pomocí kamarádů a  Paliárky, kde jsem našel útočiště pro hraní i žití :)

Refuge part 1, tedy prvn části příběhu, je pro vás už připravena. Její pomocí bych rád získal prostředky pro nahrání části druhé. Většina materiálu na druhé ep. je už připravena, aby se dostal mezi lidi, ale na dokončení potřebuji vaši pomoc, bez které to nepůjde.

Rád bych vybral částku 15 555,- ?, která by mi pomohla dodělat a vydat album Refuge part 2 a  posunout se zase dál. Druhá část bude pro všechny přispěvatele, kteří přispěli  150 korun a víc zaslána zdarma ihned po dokončení nahrávání.

Samozřejmě jsem pro vás připravil celou řadu odměn. Můžete si vybrat nejen podle částky, ale i podle smyslu, který chcete potěšit. Například hudba pro uši, jídlo pro chuť, lekce pro hmat a samozřejmě nejdůležitější smysl – dobrý pocit :)

Kdyby jste měli jakékoliv otázky, velice rád vám je zodpovím :)

Budu moc rád, když se podíváte na moje stránky na facebooku, na bandzone nebo youtube :) (najdete v odkazech).

Moc bych vám chtěl poděkovat za zájem a za případnou podporu, ať už to bude finančně, sdílením, nebo "lajkem" :)

Bez vás to tentokrát opravdu nepůjde.

Váš,

Tomáš J. Holý :)

V současné době hraju na ulici a různě po klubech. Všude tam, kde se najde někdo, kdo poslouchá :).

Další Videa:

 

 

 

 

Odkazy:

https://www.facebook.com/TomasJHoly

https://www.youtube.com/channel/UCb_MM4qFkO12hjQ_-q6uXjA

http://bandzone.cz/tomasjholy

http://www.tomasjholy.com/

Co si o tomto projektu myslíte?