Točíme EP a klip | crowdfunding kampaň

Točíme EP a klip

Electric Lady točí nové písně a klip na připravované EP, které s Vaší pomocí budeme schopni dotáhnout do konce ! Buďte s námi u toho <3

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Vydáváme EP a točíme nové písně, tohle album bude víc rockové, ale najdou se na něm i popovější songy. Rozhodně si nenechte ujít přípravy k písni P.R.O.D.U.C.E.R, tohle je totiž Rock 'N' Rollový groovy song, ve kterém se těšte na akční i zároveň vtipnou dějovou linkou. Umíte si představit v hlavní roli oplzlého producenta s přehazovačkou, zlatými prsteny v kontrastu s Electric Lady. Proč to to zmiňujeme,.. no protože

POKUD CHCETE BÝT U TOHO, MŮŽETE ROVNOU ÚČINKOVAT V NAŠEM KLIPU, JESTLI SE UMÍTE TROCHU HÝBAT A NEBOJÍTE SE ZATANČIT S DAVEM PŘED KAMEROU, POKUD JSTE FANOUŠKEM  ELECTRIC LADY - TAK SE NEVÁHEJTE  OZVAT!

---

dějová linka klipu Producer:

Bude to o muzikantech a producentovi, který dává možnosti jenom vybraným hudebníkům, a to jen těm, ze kterých má peníze, nebo si vybírá mladá děvčátka, ošklivec jeden... Na dobrou muziku ho nikdo nepřiláká, tak proto je děj postaven na tom, že do kanceláře producenta vtrhne Eelectric Lady a bude se dít tóčo, připravujeme originální kostými a jednáme o úžasných prostorách... Ale více Vám už prozradit nemůžeme, abyste byli napnutí. Byť v případě Vašich dotazů nám klidně napište :)

--------

Electric Lady je kapela založená r. 2013 (www.electriclady.cz) s frontmankou v čele Terezou Rays, která je kytaristkou, zpěvačkou, kapelu tvoří s Markem Cábou "MarC", který písničky produkuje a aranžuje, od letošního roku hrají s bubeníkem Lukášem Tričlerem.

Minulý rok jste podpořili natáčení klipu k písni A Part Of My Heart, na které se vybralo bezmála 40tis. Písničku pro Electric Lady napsal proslulý Ivan Kral, píseň se ale doposud neobjevila na žádné kompilaci. A proto nyní příchází doba, kdy by mohly být vydané singly plus nové písně konečně na jednom disku.

----

 

Při Vaší podpoře natočíme klip na EP udržíme dostatečnou kvalitu, kterou chceme zachovat. Nyní už nám chybí "pouze" 30 tis, jelikož jsme všechno už nainvestovali, pomozte nám projekt dotáhnout do konce!

 

------

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 31 601 Kč (105 %)
  • 105 %
  • 30 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 19 Startérů

Autor projektu

Tereza Electric - obrázek
  • projekt od Tereza Electric
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

150 Kč

digitální stream EP

digitální stream alba

Počet dostupných odměn: 1000/1000

Nelze podpořit
300 Kč

CD + plakát s podpisem + digitální stream

vydané CD s podpisem a plakátem Electric Lady

Počet dostupných odměn: 15/20

Nelze podpořit
1 000 Kč

CD + plakát s podpisem + tričko + dig. stream

CD + plakát s podpisem + tričko od Electric Lady + digitální stream EP

Počet dostupných odměn: 8/10

Nelze podpořit
1 500 Kč

viditelný herecký výkon v klipu

Chceš se zvyditelnit v klipu? Rádi Ti příležitost dáme :) Několik klíčových postav již obsazených máme, pokud ale máš zájem zahrát si konkrétní roli, neváhej se ozvat...

Odměna vyprodána: 0/3

Nelze podpořit
3 000 Kč

hodiny zpěvu nebo kytary s Terezou

za tři tisíce můžete dostat hodiny zpěvu nebo kytary s Terezou Rays v rámci jejího provozování School Of Voice.

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
5 000 Kč

Jam s kapelou v Plzni

Jestli si chceš dát "rande" s kapelou, nebo jen se členem kapely, konzultační hodinu anebo si chceš jen tak poklábosit, tak vlastně můžeš tímto balíčkem jen podpořit naší činnost. Zde máš šanci :)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
10 000 Kč

10 ks EP, plakátů s podpisem, 4ks triček+ stream

Můžete si koupit "partnerství" s Electric Lady a dostat tak vydaná EP s dalšími odměnami za 10 tis.

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit
20 000 Kč

partnerství, VIP vstupy na shows, CD, trika, ...

za 20 tis se stáváš naším partnerem a máš možnost býs námi kdykoliv v backstage, naším hostem při koncertech, můžeš s námi i na koncert jet v dodávce, můžeš za námi přijet do studia anebo třeba přijít na zkoušku, můžes s námi zajít na pivo, dostaneš také od nás EPčka, trička, podpisy, plakáty i Ti veřejně poděkujeme za podporu :)

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit