Točíme EP a klip - crowfunding kampaň

Točíme EP a klip

Electric Lady točí nové písně a klip na připravované EP, které s Vaší pomocí budeme schopni dotáhnout do konce ! Buďte s námi u toho <3

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Vydáváme EP a točíme nové písně, tohle album bude víc rockové, ale najdou se na něm i popovější songy. Rozhodně si nenechte ujít přípravy k písni P.R.O.D.U.C.E.R, tohle je totiž Rock 'N' Rollový groovy song, ve kterém se těšte na akční i zároveň vtipnou dějovou linkou. Umíte si představit v hlavní roli oplzlého producenta s přehazovačkou, zlatými prsteny v kontrastu s Electric Lady. Proč to to zmiňujeme,.. no protože

POKUD CHCETE BÝT U TOHO, MŮŽETE ROVNOU ÚČINKOVAT V NAŠEM KLIPU, JESTLI SE UMÍTE TROCHU HÝBAT A NEBOJÍTE SE ZATANČIT S DAVEM PŘED KAMEROU, POKUD JSTE FANOUŠKEM  ELECTRIC LADY - TAK SE NEVÁHEJTE  OZVAT!

---

dějová linka klipu Producer:

Bude to o muzikantech a producentovi, který dává možnosti jenom vybraným hudebníkům, a to jen těm, ze kterých má peníze, nebo si vybírá mladá děvčátka, ošklivec jeden... Na dobrou muziku ho nikdo nepřiláká, tak proto je děj postaven na tom, že do kanceláře producenta vtrhne Eelectric Lady a bude se dít tóčo, připravujeme originální kostými a jednáme o úžasných prostorách... Ale více Vám už prozradit nemůžeme, abyste byli napnutí. Byť v případě Vašich dotazů nám klidně napište :)

--------

Electric Lady je kapela založená r. 2013 (www.electriclady.cz) s frontmankou v čele Terezou Rays, která je kytaristkou, zpěvačkou, kapelu tvoří s Markem Cábou "MarC", který písničky produkuje a aranžuje, od letošního roku hrají s bubeníkem Lukášem Tričlerem.

Minulý rok jste podpořili natáčení klipu k písni A Part Of My Heart, na které se vybralo bezmála 40tis. Písničku pro Electric Lady napsal proslulý Ivan Kral, píseň se ale doposud neobjevila na žádné kompilaci. A proto nyní příchází doba, kdy by mohly být vydané singly plus nové písně konečně na jednom disku.

----

 

Při Vaší podpoře natočíme klip na EP udržíme dostatečnou kvalitu, kterou chceme zachovat. Nyní už nám chybí "pouze" 30 tis, jelikož jsme všechno už nainvestovali, pomozte nám projekt dotáhnout do konce!

 

------

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?