To si piš! A kresli taky - crowfunding kampaň

Novinky - To si piš! A kresli taky

Rád píšeš a kreslíš? Dobrodružství na tebe čeká doslova na každém rohu? Rád pozoruješ ulici, kde žiješ? Pak je tato kniha právě pro tebe!

Knihy

To si piš DVOJKA

Milí Startéři, spustili jsme To si piš... a kresli taky II, opět na Startovači. Budeme rádi, když nám zachováte přízeň nebo dáte vědět blízkým a známým. Autorky To si piš DVOJKA Obrázek

CHCETE DRUHÝ DÍL?

Šuplík je téměř plný... CHCETE DRUHÝ DÍL? Obrázek

Vaše autorky nelenily a poslední měsíce pilně pracovaly. Máme "předpřipraveno" na druhý díl "tosipiše", tentokrát na téma letů do vesmíru, sportovních událostí, cest Marca Pola, detektivky inspektora Kleinwächtra, vraždy (či pokusu o ni) ve filharmónii, a další zapeklité výzvy.

První díl počmáraný, dopsaný, rozmuchlaný? Chcete pokračování? Koupili byste si další díl "v předprodeji" opět na Startovači?

Prosíme vás o odpověď. Je pro naše rozhodnutí důležitá.

Děkujeme!
Vaše autorky J + K

Tuto sobotu a neděli (19. a 20. 3.) se na Vás těšíme na piazzetě Národního divadla v Praze, kde bude probíhat velký dyzajnmarket. Přijďte se pochlubit, jak vypadá Vaše kniha právě teď a prožijte příjemný den mezi pěknými výrobky! Vaše autorky Těšíme se na dyzajnmarketu! Obrázek

https://www.facebook.com/dyzajnmarket?fref=ts