Tlumené barvy - kalendář konceptuálních fotografií - crowfunding kampaň

Tlumené barvy - kalendář konceptuálních fotografií

Prosím podpořte vydání kalendáře konceptuálních fotografií - Tlumené barvy.

Umění
Tlumené barvy - kalendář konceptuálních fotografií

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Tlumené barvy - kalendář a limitované edice fotografií

Pomozte vytvořit sběrateskou edici kalendáře pro rok 2017 vytvořenou z konceptuálních fotografií. 

Jak to všechno vzniklo 

Co bych Vám to nepřiznal - mám rád černobílou fotografii. Dlouhé roky jsem na černobílý negativ fotil, sám si fotky vyvolával a byl jsem s nimi spokojený. Pak ale přišla éra digitální fotografie a už bylo příliš složité babrat se chemií, když jste měli fotku na jedno cvaknutí. Ale ta kvalita... Nebylo to ono. Po nějaké době bylo barevných fotek všude moc, a tak jsem se pokorně k černobílé vrátil a experimentoval jsem s natíráním fotografické emulze na plátno a keramiku. Vypadalo to takto:

krepenice_small.jpg

Bylo pár výstav, ale až na pár nadšenců to nikoho moc neoslovilo. 

Nová technologie

V té době jsem změnil technologii a analogové fotografie nafotografované na černobílý negativ jsem nechal naskenovat a v počítači jsem je digitálně koloroval. To bylo ono! Mohl jsem si hrát s barvami podle libosti, přidávat nereálné barvy, prostě skvělé. Ostatně podívejte se sami:

  

 

Kalendář

Nyní Vám tedy předkládám signovaný kalendář ve formátu A4 vytištěný na kvalitním fotografickém papíře (gramáž 170g) s výběrem fotografií. Kalendář je oboustranný, obsahuje tedy 6 listů + úvodní poloprůhledný list a kartón vzadu.

 

Limitované edice fotografií

Pro opravdové nadšence jsou určeny originály - limitované edice fotografií. Od každé fotografie je vytištěno pouze 30 kopií a poté se již fotografie nebude prodávat. Fotografie se prodává zarámovaná ( pouze po ČR) se signovaným certifikátem pravosti a číslem výtisku v edici.

postava_pwyw.jpg

 

Podrobnější náhled fotografií na webu www.photoheger.com

Co si o tomto projektu myslíte?