Flétny jedou do Japonska - crowfunding kampaň

Novinky - Flétny jedou do Japonska

Dětský flétnový soubor TIKARI dostal obrovskou příležitost vystoupit na mezinárodním hudebním festivalu a dalších významných koncertech v Japonsku.

Hudba

Jsme v cíli!!!

Dosáhli jsme svého vysněného cíle a rádi bychom Vám touto cestou ještě jednou poděkovali..!

Krásný dobrý večer,

právě skončila naše kampaň, ve které jsme vybrali od lidí 258.758 (129% požadované částky).

Děkujeme všem za podporu, bez Vás by to nešlo.

Ale jak to vlastně celé začalo?

Bláznivým nápadem bylo už jen založení souboru jako takového. Všichni oceňujeme odvahu Andrey Rosíkové a Jany Kasanové zorganizovat (a hlavně naladit!) tolik flétnistů. Po úspěchu v Belgii si troufly na ještě větší výzvu, vystupování v Japonsku.

Proto jsme taky kampaň založili – abychom se do Japonska vůbec dostali. Samotnou kampaň jsme připravovali několik měsíců, radili se s mnoha lidmi a odměnou byla i pochvala od týmu startovače, který velmi ocenil přípravu první takové kampaně.

Ale i tak jsme se setkali s mnoha pochybnostmi. Hodně lidí nám fandilo, ale mnoho z nich ani nevěřilo, že se nám povede vybrat celá, poměrně vysoká, částka.

Ale díky VÁM VŠEM se to nakonec podařilo! Dokonce jsme vybrali o čtvrtinu peněz více, než potřebujeme na cestu, takže si budeme moci dovolit koupit do souboru novou altovou příčnou flétnu. Což je skvělé!

Jsme Vám opravdu zavázáni a těšíme se, jakou radost Vám udělají odměny, které jste si od nás vybrali. Do Japonska jedeme v listopadu, tak doufáme, že suvenýry dorazí alespoň jako vánoční dárek :)

 

Děkujeme!

Vaše TIKARI.

 

Děkujeme všem startérům za podporu! Doufáme, že si nakonec pořídíme i vysněnou altovou flétnu, už stačí jen kousek! Pomůžete nám? :) Zbývá jen 48 hodin! Podaří se nám ještě získat vysněnou altovou flétnu? Obrázek

Prosíme, pokud byste nás ještě chtěli podpořit, nepoužívejte již platbu bankovním převodem. Může se stát, že tato platba již nebude připsána a vrátí se Vám zpět na účet.

Tisíceré díky!

Vaše šťastné TIKARI!

Ještě není konec! Kampaň běží ještě týden! Jste ÚŽASNÍ, máme 100% - ALE JEŠTĚ NEKONČÍME Obrázek

Moc Vám všem děkujeme za podporu, dosáhli jsme svého cíle. Opravdu pojedeme do Japonska! 

Ale kampaň běží ještě celý týden! Jak už jsme dříve napsali, chybí nám do našeho souboru altová flétna. Zbývající týden kampaně bychom proto chtěli věnovat HONBĚ ZA NOVOU FLÉTNOU
Prosíme Vás, přispívejte dále, šiřte náš projekt ve Vašem okolí, abychom si ji mohli dovolit. 
Pak budeme znít ještě lépe a snadněji okouzlíme japonské posluchače.

DĚKUJEME