Debutové EP kapely The Probe - crowfunding kampaň

Novinky - Debutové EP kapely The Probe

JSME THE PROBE A CHCEME POSLAT HUDEBNÍ SONDU PŘÍMO K VÁM!

Hudba
Povedlo se to a my vám představujeme nové EP BEL MONDO! EP BEL MONDO je venku!!! Obrázek

100 kousků je tu a poletí za vámi, kteří jste si je předplatili hned zítra!  Zn. Voněj novotou!
Obrovské díky patří studiu BIOTECH & Ecsonovi Waldesovi za jeho lásku a péči o hudbu, Karlovi von Hwozdnitzovi za skvělé fotky a Honzovi Loukotovi, který nám pomohl se vůbec do téhle fáze dostat díky skvělýmu videu... Všem, co jste nám poslali korunky, strašně moc děkujeme! :-D Dneska budeme slavit nadeposováním obálek, které poletí za vámi... ;-)

Přijďte s námi oslavit vydání EP do klubu Rock Café - už 14. 10. 2014 od 20:30! Bude to velký! :-D

https://www.facebook.com/events

 

JE TO TAM! :-D

EP už se vaří, protože vy jste nám dali šanci! :-* JE TO TAM! :-D Obrázek

WoW! :-) Děkuju vám všem, kteří nám věříte a podpořili jste sbírku na 1. EP The Probe. Tohle je začátek velkýho dobrodružství! Dva měsíce jsme se intenzivně modlili a snažili oslovit všechny milovníky alternativní hudby – a dopadlo to SKVĚLE!!! Tohle budeme muset oslavit a hned potom pracovat na sobě a na skvělým EP, který pokřtíme 14. 10. 2014 v Rock Café a to budou chvíle, pro který stojí za to žít! :-D Ze srdce děkuju všem kamarádům - vím, že pro spoustu z vás je i stovka hodně peněz a neskutečně si vážím toho, že jste ji věnovali na náš projekt. Já už se nemůžu dočkat, až budu to vymazlený EP vkládat do obálky s vašimi jmény. Řekli jste ANO hudbě, takže ji dostanete a krásnou!

 :-* ♥

Vše ohledně křtu našeho EP je tady:

https://www.facebook.com/events/568045949972415/

Astrid

 

IT´S DONE!

WoW! :-) Thank you all who believe us & who supported our collection for the 1st EP of The Probe. This is the beginning of a big adventure! For two months we prayed intensely and tried to address all alternative music lovers - and it turned out GREAT!!! We have to celebrate it and then just work on ourselves and on the great EP, which will be released 14. 10. 2014 in Rock Café and it will be time for a life worth living! :-D My sincere thanks to all my friends - I know that for many of you also 100 CZK is a lot of money and I appreciate so much the fact that you donated it to our project. I already can not wait for putting the beautiful EP in an envelope with your name. You said YES to music, so you get a beautiful one!

:-* ♥

Everything about the EP release here:

https://www.facebook.com/events/568045949972415/

Astrid

Strašně moc děkujeme 32 lidem, kteří nám poslali penízky na naše první EP! ♥ Máme půlku!!! :-) Obrázek

Je to tady, máme půlku a 2 týdny do konce sbírky. Každý den děláme všechno proto, aby se první EP podařilo natočit. Budeme neskutečně vděční, pokud náš projekt doporučíte svým kamarádům a známým, kteří milují hudbu! Nezapomeňte, že kapela The Probe má srdce! ♥

It´s here we have 1 half & 2 weeks before the end of the crowdfunding campaign. Every day we do as much as we can so the debut EP could be produced. We'll be incredibly grateful If you´ll recomend our project to you friends who love music! Remember that The Probe band has a heart! ♥