Debutové EP kapely The Probe - crowfunding kampaň

Debutové EP kapely The Probe

JSME THE PROBE A CHCEME POSLAT HUDEBNÍ SONDU PŘÍMO K VÁM!

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Jsme čtyři a děláme indie-soul alternativní muziku. Naše kapela funguje už několik let a teď nazrál ten správný čas pro vydání prvního EP. Chceme vypiplat 3 skladby v nahrávacím studiu Ecsona Waldese, který je velmi zkušený zvukový inženýr a producent. Věříme tomu, že díky opravdu kvalitní nahrávce dokážeme oslovit mnohem větší publikum a hrozně se na to těšíme. Hudba nás neskutečně baví a dáváme hraní maximum.

16 ku 9.jpg

Vybrané peníze chceme použít na nahrávání, mix, mastering a samotnou výrobu EP. Pokud se vybere víc peněz, natočíme i klip k jedné z písniček.

Víte co je to thalamus? Jedná se o část mozku, které se říká "brána do vědomí". Chceme ho s naší hudební sondou nepozorovaně obejít a způsobit nevratné změny přímo ve vašem podvědomí! :-)

Za vaši podporu od nás dostanete nejenom změny v mozku a vřelé díky, ale i skvělé ceny, které vám budou připomínat, že jste pomohli partičce neskutečně nadšených muzikantů! ;-)

Uvidíme se na křestu EP! ;-)

ZAČÍNÁME PRÁVĚ TEĎ! Mrkni na náš thriller a rozhodni o tom, jak příběh dopadne!

Víc o nás najdete na www.theprobe.cz.

Sleduj nás na Facebooku! https://www.facebook.com/probeband

 

For our friends from abroad! ♥

We are four doing indie-soul-alternative music. Our band has been existing for several years and just now comes the right time for the release of the first EP. We want to bring up 3 tracks with great care of the recording studio Biotech led by Ecson Waldes who is very experienced sound engineer and producer. We believe that thanks to a really good record, we can reach a much larger audience and we really look forward to it. We enjoy music very much and want to give it maximum.

We will use the collected money for recording, mixing, mastering and production of the EP. If you ́ll give us more money, we will shoot music video for one of the recorded songs.

You know what thalamus is? This is the part of the brain that is called the "Gateway to consciousness." We want to walk around it unnoticed and cause irreversible changes within your subconscious! :-)

You will get not only changes in the brain and a warm thanks, but also great prices that will remind you that you helped to a bunch of incredibly enthusiastic musicians! ;-)

See you at the launch of the new EP! ;-)

GETTING STARTED RIGHT NOW! See our thriller and decide how the story ends!

For more information about us visit www.theprobe.cz.

 Follow us:

Facebook: https://www.facebook.com/probeband

Twitter: https://twitter.com/theprobeband

You can send us money by bank transfer, PayPal, but the card payments are only for czech & slovak card holders.

Co si o tomto projektu myslíte?