The Tap Tap klip Moje Volba - crowfunding kampaň

Novinky - The Tap Tap klip Moje Volba

Animovaný pirátský klip k písničce Moje Volba od kapely studentů s hendikepem - The Tap Tap. Kreslené postavy pirátů se jmenují Chromáci.

Hudba
Je to doma! Děkujeme Moje Volba - NEWS 04 Obrázek

Wau, tak to je jízda!!!

Na klip jste přispěli o 20 tísíc více, než byla cílová částka a my díky strašně moc! Můžeme se tedy společně těšit na náš první animovaný klip, který by bez Vaší podpory nevzniknul. Hurááááá!

TTT_Klip_Moje-volba_Startovac_diky.jpg

Trička UŽ JSME TROCHU DÁL Moje Volba - NEWS 03 Obrázek

Pozor aktualita přátelé!

Kamarádi náš grafik (také) Honza právě navrhnul kolekci triček UŽ JSME TROCHU DÁL. Jak se Vám líbí? Získat je můžete podporou vzniku našeho animovaného pirátského klipu k písničce Moje Volba.

Mimořádný koncert UŽ JSME TROCHU DÁL, který proběhne 21.2. od 15:00 přímo pod sochou Svatého Václava na Václavském náměstí v Praze. Vstup je pro všechny zdarma. Kromě muziky The Tap Tap Vám Láďa Angelovič a další hosté představí nejlepší příklady integrace a inkluze v České Republice.

Pomozte nám prosím se šířením události mezi všechny Vaše přátele a známé ať je nás aspoň 10 000, Václavák je velké náměstí.

Více na https://www.facebook.com/events/393470324154628/

Těšíme se na setkání s Vámi!

Děti s hendikepem by neměly být ve třídě s těmi bez něj, řekl Zeman. Sklidil kritiku Moje Volba - NEWS 02 Obrázek

Pozor aktualita přátelé! 

Děti s hendikepem by neměly být ve třídě s těmi bez něj, řekl Zeman. Sklidil kritiku

V souvislosti s výroky prezidenta nám herec a výtvarník Jiří Maryško věnoval svůj vtip o Stephenu Hawkingovi.Tričko s tímto vtipem můžete získat jako odměnu za podporu klipu k písničce Moje Volba.