The Scoffers New Album - crowfunding kampaň

Novinky - The Scoffers New Album

Ahoj všem milovníkům rockový muziky ;-) Tohle je náš projekt pro všechny, kdo si chtějí předplatit naše nové album a tím pomoct naší kapele.

Hudba

Teaser

Připravili jsme vám teaser ;-) Teaser Obrázek

Ahoj všem startovačům :-)  Album se nám už úspěšně lisuje, za pár dní ho konečně obdržíme a začneme ho distribuovat mezi vás. V mezičase jsme si pro vás připravili takový malý teaser, ochutnávku toho, co můžete čekat :-) Jako obvykle moc děkujeme za vaši podporu a budeme moc rádi, když teaser přepošlete svým kamarádům, kolegům, rodinným příslušníkům, známým... prostě všem :-) Těšíme se na vás na našich budoucích koncertech!

Tak a je to tady přátelé... jdeme proti proudu do finále naší kampaně. Startovač video No.3 Obrázek

Ahoj všem startovačům i všem v jejich okolí. Máme už jen pár dní do konce kampaně a zbývá nám posledních pár desítek procent k vysněnému cíli. Všechny ještě jednou prosíme o podporu. A všem kdo už přispěli děkujeme, bez vás bychom to nezvládli.

Vaši The Scoffers

Děkujeme všem, kdo nás v první polovině naší kampaně na startovači podpořili. A tady je od nás maličká odměna v podobě krátkého samodomo klipíku :) Náš nový singl & klip - Dělej Obrázek

Asi zhruba takhle to vypadá, když nás Pospy nabírá před zkouškou. Všimněte si Ondry, který se rozhrává už v autě. No a Vítek má rád kvalitní stereoposlech na svých nových sluchátkách, takže se k audiosystému v Pospyho autě připojuje zásadně pomocí Media-In vstupu na klasický 3,5mm jack :)