The Hardy Principle | crowdfunding kampaň

The Hardy Principle

2D Pixel Platform Shooter (akčni, survival, logická, adventura) Pro Windows.

Hry & Apps

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Welcome.png

 

 

 

Děkuji, že jste zavítali na stránku mého projektu!!

 

 

 

Storyline.png

Od tvůrce (prozatím ničeho) se zrodí počítačová hra, která vás zavede do malebného údolí v kanadských horách, kde hlavní hrdina Brian Hardy slaví své 30té narozeniny. Mezitím na vojenské základně v USA probíha poslední test nové utajované biochemické zbraně. Při pokusu vědci odhalí vedlejší účinky, které by měly katastrofální dopad globálního charakteru, a proto se rozhodnou zbraň zničit. Nepoužité bomby obsahující chemikálie jsou naloženy na vojenské nákladní letadlo a poslány na Aljašku, kde mají být v utejení zlikvidovány.
Při přeletu nad kanadskými horami letadlo z neznámých důvodů exploduje, obsah nákladového prostoru se vysype nad Kanadou a zasáhne turistickou oblast ve které se nachází i Brian (hráč) se svými přáteli. Celé údolí je vzápětí obklíčeno kanadskou a americkou armádou a z rušné turistické oblasti se stává karanténa. Jakékoliv spojení s okolním světem je přerušeno a vláda USA se
snaží celý incident v údolí zamaskovat. Lidé, zvířata, rostliny vše začiná mutovovat a narozeninová párty se mění v boj o přežití.
 Proč Brian a někteří dalši lidé nezmutovali? Proč letadlo explodovalo a proč byla zbraň vyvíjena se dozvíte ve strhujícím přiběhu plném akce, konspirace a humoru s názvem The Hardy Principle. Pomozte sobě a přeživším uniknout z údolí smrti nebo se zapojte do tajného projektu, který ani nebyl plánován...To už je na vás...

 

TheHardyPrinciple2.png

 

GoodOrBad.png

Hra je pro jednoho hráče a nabídne dva konce, závisí pouze na hráči, jestli zvolí cestu dobra a nebo zla. Za způsob, jakým (ne)plníte úkoly ve hře, dostávate karma body, které ovlivní dalši dialogy s NPC postavami a postup v příběhu. Ať už záporné či kladné číslo karmy, v obou případech se hráč dostane ke speciálním předmětům a perkum jak pro Mirky Dušíny, tak i pro správné záporáky.Mimo karmy budete odměňováni i zkušenostmi, které vás posunou na další úroveň a umožní tak vylepšit vlastnosti postavy.

Screenshot1.png

 

 

Experience.png

I v této na první pohled nenápadné hře se ukrýva skromný systém "levelování" postavy plný zajimavých schopností a dovedností. Za nasbírání dostatečného množství zkušeností (zabijtí nepřátel, plnění vedlejších úkolů) postoupíte na další ůroveň a zpřístupníte si tak nové perky ve stromu dovedností.

 

 

 

Screenshot2.png

 

Craft.png

Aby toho nebylo málo, hra umožní hráči vyrábět si vlastni zbraně a předměty z harampádí, na které při své cestě narazíte. Napřiklad zápalné láhve, oštěpy, lekařské vybavení , nebo i paklíče k odemykání dveří, za kterými se skrývá (a nebo taky ne) něco speciálního. K výrobě dané zbraně či předmětu je zapotrebí mít u sebe ten správný blueprint. Ty obdržíte při dosažení nové ůrovně postavy nebo je potkáte při prozkoumávání lokací. Blueprinty se ukládají do tabletu.

Inventáři je ztvárněn v podobě tabletu, který běží na operačním systému shidroid. Neleznete zde obsah vašeho batohu, blueprinty, vše o postavě a deník s úkoly.

Blueprint.png

               

Screenshot8.png

Screenshot9.png

KillorKilled.png

 

Aby procházení hrou nebylo moc jednoduché, do cesty se vám postaví několik nepřátel a překážek (zombie, mutace fauny a flóry, vojáci, looteři). Každá kapitola se odehrává v jiné lokaci a je zakončena unikatním "bossem" a animací. Navíc Brian dokáže zemřít několika způsoby. Krvácení, otrava, zlomeniny, oheň, nemoci, hlad a žízeň to vše vás může položit, pokud nemáte ten správný blueprint nebo dostatek zásob;)...

screen5.png

screen6.png

 

Developing.png

Hra běží v enginu Unity a píšu ji v programovacím jazyce C# (90%). Grafiku kreslím v programu paint.NET. Mým cílem je uvést projekt na herní platformu Steam do října/listopadu letošního roku v anglickém a českém jazyce. Na hře se pracuje ve dne v noci:).

 

 

 

Money.png

Jelikož o hře ví zatím jen málo lidí, použiji prvni třetinu získaných peněz na propagaci a zbývajíci dvě třetiny na ozvučení hry a animací (efekty a doprovodná hudba). Můj velký sen je dostat do hry alespoň dva nebo tři songy od skupin jako jsou Kasabians nebo Jammie & Commons, které by do animací přidaly filmový nádech.

Pokud se Vám projekt líbi a chtěli byste přispět na jeho realizaci, budu Vám velice vděčný!!:)

Odměny

Jsou tu pro Vás připraveny i odměny v podobě dárkových předmětů "life is hard, but im hardy", které budou k mání pouze pro startéry!!

RewardsStart.png

 

 PS: Během kampně přibudou další motivy na dárkové předměty!

                   

 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 950 Kč (3 %)
  • 3 %
  • 25 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Tomáš "lazy" Lazar - obrázek
  • projekt od Tomáš "lazy" Lazar
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

50 Kč

Donation

Touto částkou přispějete na jeden zvukový effekt a ode mne máte velké díky!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
100 Kč

Propaganda

Touto částkou pomůžete projektu s propagací na internetu a ode mne máte ještě větší díky!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
250 Kč

Alpha Beta Demo

Za příspěvek 250kč obdržíte (kromě největšího díky) také link na stažení demo verze hry (která bude přístupná pouze pro startéry). Po obsáhlých titulkách na konci hry proběhne poděkování všem co se na hře nějakým způsobem podílejí. A to i pro ty, kteří projektu věnují částku 250kč a výše. (Link na demoverzi hry bude zaslán formou emailu a bude obsahovat: Úvodní videosekvence, tutorial odehrávající se ve snu a 1.kapitola s názvem "Afterparty".Demo bude přístupné 30.4.)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
350 Kč

Veteran Soldier

Za příspěvek 350kč obdržíte odměnu Alpha Beta Demo a k tomu Steam CD klíč k finálnímu produktu.
+ Placka "Life is hard, but im Hardy".

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
450 Kč

Mechanic

Za příspěvek 450kč obdržíte odměnu Alpha Beta Demo, Steam CD klíč k finálnímu produktu.
+Magnet "Life is hard,but im Hardy".

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
650 Kč

Pro Gamer

Za příspěvek 650kč Vás čeká odměna Alpha Beta Demo, Steam CD klíč k finálnímu produktu.
+ Podložka pod myš "Life is hard, but im Hardy".

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
850 Kč

Survivalist

Za příspěvek 850kč Vás čeká odměna Alpha Beta Demo, Steam CD klíč k finálnímu produktu.
+ Benzínový zapalovač "Life is hard, but im Hardy" pro správné zálesáky.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Blueprint Designer

Chceš si ve hře vyrobit svou vlastní zbraň nebo jinou užitečnou vychytávku, která ti pomůže přežít? Potom tu na tebe čeká stůl návrháře a možnost navrhnout svůj vlastní blueprint!
(pro více informací k odměně pište na lazypixelstudio@email.cz)

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit
1 250 Kč

Man In Suit

Za příspěvek 1250kč Vás čeká odměna Alpha Beta Demo, Steam CD klíč k finálnímu produktu a vaše jméno bude zvěčněno v záložce Credits v menu hry u speciálního poděkování.
+ Triko "Life is hard, but im Hardy".
(velikost a barvu si samozřejmě můžete vybrat)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 000 Kč

Collector

Za příspěvek 2000kč Vás čeká odměna Alpha Beta Demo, Steam CD klíč k finálnímu produktu a vaše jméno bude zvěčněno v záložce Credits v menu hry u speciálního poděkování.
+ Placka "Life is hard, but im Hardy".
+ Magnet "Life is hard, but im Hardy".
+ Podložka pod myš "Life is hard, but im Hardy".

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
3 000 Kč

Conspiracy

Za příspěvek 3000kč Vás čeká odměna Alpha Beta Demo, Steam CD klíč k finálnímu produktu a vaše jméno bude zvěčněno v záložce Credits v menu hry u speciálního poděkování.
+ Libovolný předmět z nabídky dárků "Life is hard, but im Hardy".
+ TOP SECRET dárek.

Počet dostupných odměn: 7/7

Nelze podpořit