Other Faces - první deska kapely The Dust | crowdfunding kampaň

Other Faces - první deska kapely The Dust

S Vaší pomocí bychom rádi vydali svou první desku. Od vytouženého cíle nás dělí už jen výroba samotných CD. Podpořte nás!

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 Naši drazí, staří a mladí, noví a stálí, velcí a malí posluchači, fanoušci, fandové a zastánci, prostě Vy všichni, kdo jste zabrousili až sem k tomuto textu.

Jak již samotný název projektu napovídá, chystáme se vydat naše první CD. A už je skutečně na čase, protože se tak děje po dlouhých 7 letech našeho působení. Za tu dobu naše kapela prošla spoustou obměn, ale myslím si, že nyní jsme se konečně naladili na tu správnou frekvenci a začínáme vysílat pozitivní vlny!

Jak nás to vlastně napadlo?

      S výjimkou 2 členů a občasného hosta jsme výhradně studentská kapela. A jak se tak o studentech proslýchá, mají dostatek mládí, možností a volného času, oproti tomu však zásadní nedostatek peněz. Naše kapela byla dlouhou dobu zářným příkladem této všeobecné pravdy, a proto jsme doposud vydali jediné "EP" o obsahu pouhých čtyř studiových nahrávek.
A to nám v poslední době přišlo jako zanedbávání našich fanoušků. Skutečně... Sáhněme si na srdce, je to trochu nefér, když vás na koncertech stále přibývá... A tak jsme se rozhodli udělat vám radost a vydat naše první CD! 

Bude vypadat přesně takto:

predni_strana_konecna01.jpg

Pozitivní vlny

     Samotnému nápadu nahrát CD předcházelo několik důležitých, pozitivních vln, které jsme spolu se svými skalními fanoušky zažili. Jednou z prvních byla účast na hudební soutěži Radegast Líheň, ve které se nám podařilo dostat až do semifinále.
Další pozitivní vlna nás doslova spláchla a vyplavila ve finále hudební soutěže Boomcup, kde se nám podařilo zvítěžit.

boomcup_foto.jpg

Úžasnou odměnou za toto vítězství pak byla možnost zahrát si na festivalu Colours of Ostrava vedle takových hvězd, jako třeba Mika, Björk, nebo Rudimental. No dobře... Přiznáváme, naše pódium sice nemělo na šířku 30 metrů, ale i tak to byl skvělý zážitek, na který jen tak nezapomeneme!
No a po takovém vlnobití jsme byli skutečně plní energie a odhodlání, tak jsme vzali všechny kapelní úspory, co jsme si za ta léta nastřádali v "klobouku" a dali se do nahrávání.

Co už máme hotové a na co šetříme?

     Tak pojďme trochu počítat. Ve studiu jsme strávili celkem 130 hodin, nahráli dvanáct písní a utratili 31 260,- Kč. Malou ukázku si můžete poslechnout zde:

Nyní už potřebujeme pouze CD nosiče, na kterých si budete moci naše písně odnést domů. 300 kusů takových CD nosičů stojí 20 000,- Kč a v "klobouku" máme momentálně 5000,- Kč. To znamená, že nám chybí ještě 15 000,- Kč a přesně takovou sumu bychom potřebovali vybrat pro dosažení našeho cíle.

Oko za zub, nos za bradu. Nebo to bylo jinak?

     Každopádně... Ruce za hlavu, nohy nahoru a sluchátka do uší! A za vaše příspěvky spousta lákavých cen. Tak si je vychutnejte! (A to myslíme doslova.)
Kromě samotného CD si můžete koupit například domácí těstoviny nebo úžasný provensálský koláč z kuchyně Lukáše Zubra.

kolac.jpg

A kdo by nás chtěl lépe poznat, může si s námi zahrát deskové hry, případně zajamovat v naší zkušebně. Nebo byste si přáli rovnou celý koncert?

Sledujte naše stránky      www.thedust.wz.cz
                    facebook      www.facebook.com/thedustvm
                   bandzone      www.bandzone.cz/thedust
              a soundcloud     www.soundcloud.com/the-dust-vm

 

Děláme to pro vás. A nás baví, když vás to baví!
Děkujeme za podporu!

The Dust

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 21 650 Kč (144 %)
  • 144 %
  • 15 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 61 Startérů

Autor projektu

The Dust - obrázek
  • projekt od The Dust
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

(ne)CD

CD Other Faces v elektronické podobě vám pošleme přes internet a to ve formátu mp3 i wav.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
200 Kč

CD Other Faces

Pokud jste nenapravitelní materialisté a nestačí vám pouze elektronické nahrávky, pak je tato odměna stvořena právě pro vás. Získáte totiž fyzické CD včetně bookletu s texty písní, věnováním a podpisem všech stávajících členů kapely.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
200 Kč

Posezení u deskovek se členy kapely

Hrajete rádi deskové hry? My taky! Co si někdy zahrát společně?

Počet dostupných odměn: 3/4

Nelze podpořit
250 Kč

Lekce bicích s Markem Plesníkem

Dobrých bubeníků je na světě málo. My máme štěstí, že jeden z nich je členem naší kapely. A rád se vám bude celou hodinu věnovat.

Počet dostupných odměn: 2/3

Nelze podpořit
300 Kč

Jam session + (ne)CD

Rádi byste si s námi zahráli? Není problém! Zkušebnu máme velkou, tak si přijďte zajamovat. A cvičit můžete i doma, protože součástí odměny je i CD v elektronické podobě!

Počet dostupných odměn: 3/5

Nelze podpořit
300 Kč

0,5 kg domácích těstovin + (ne)CD

Jste-li milovníci těstovin, tak už nemusíte nad ničím váhat. A až si budete vychutnávat skvělé domácí těstoviny z kuchyně Lukáše Zubra, pusťte si k tomu i svou oblíbenou muziku. Dostanete totiž i naše CD v elektronické podobě.

Počet dostupných odměn: 4/5

Nelze podpořit
350 Kč

Kousek francie + (ne)CD

Pro milovníky francouzské kuchyně máme připravenou specialitu. Provensálský pomerančový koláč od Lukáše Zubra. A protože tahle dobrota nelze poslat poštou, dovezeme vám ji až domů! (Ovšem pouze v okruhu 30 km od Valašskémo Meziříčí). A abyste si ho mohli vychutnat ještě více, dostanete k němu i naše CD v elektronické podobě.

Odměna vyprodána: 0/5

Nelze podpořit
400 Kč

CD + zpěvník

Posloucháte rádi naše písničky? A chtěli byste si je zahrát a zazpívat i u sebe doma? Tak přesně pro vás je tahle odměna! Dostanete podepsané CD s věnováním, včetně bookletu a k tomu zpěvník se všemi texty a akordy písní z našeho nového CD.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
400 Kč

Triko - motiv other faces

Podle trika se pozná pravý fanoušek! Na tomhle budete mít motiv našeho nového CD Other Faces.

Počet dostupných odměn: 13/20

Nelze podpořit
400 Kč

Lahůdka nakonec

Na posledních 8 dnů jsme si pro Vás připravili speciální akci v podobě vynikajícího čokoládovo-piškotového Dobošova dortu. Malou ochutnávku najdete v sekci "novinky".
A protože tato pochoutka nejde poslat poštou, dovezeme Vám ji až domů! (Ovšem pouze v okruhu 30 km od Valašského Meziříčí).

Počet dostupných odměn: 2/4

Nelze podpořit
500 Kč

Gastropárty + (ne)CD

Kromě svých sluchových buněk můžete potěšit i buňky chuťové. A to spolu s námi na originální letní gastropárty!

Odměna vyprodána: 0/4

Nelze podpořit
800 Kč

Kombo

Máme tady také něco pro naše nejvěrnější fanoušky. Dostanete totiž novou placku, tričko s motivem Other Faces, zpěvník a podepsané CD s věnováním.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
4 000 Kč

Domácí koncert

Pro ty nejnáročnější zahrajeme osobně a to kdekoliv na Moravě nebo ve Slezsku. Bude ovšem nutné zajistit ozvučení a předem se domluvit na termínu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
7 000 Kč

Světový koncert

Pro ty nejnáročnější a ještě k tomu z daleka zahrajeme osobně a to kdekoliv v Čechách, na Slovensku, v Dolních Rakousech a nebo v Mentonu.

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit