Other Faces - první deska kapely The Dust - crowfunding kampaň

Other Faces - první deska kapely The Dust

S Vaší pomocí bychom rádi vydali svou první desku. Od vytouženého cíle nás dělí už jen výroba samotných CD. Podpořte nás!

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 Naši drazí, staří a mladí, noví a stálí, velcí a malí posluchači, fanoušci, fandové a zastánci, prostě Vy všichni, kdo jste zabrousili až sem k tomuto textu.

Jak již samotný název projektu napovídá, chystáme se vydat naše první CD. A už je skutečně na čase, protože se tak děje po dlouhých 7 letech našeho působení. Za tu dobu naše kapela prošla spoustou obměn, ale myslím si, že nyní jsme se konečně naladili na tu správnou frekvenci a začínáme vysílat pozitivní vlny!

Jak nás to vlastně napadlo?

      S výjimkou 2 členů a občasného hosta jsme výhradně studentská kapela. A jak se tak o studentech proslýchá, mají dostatek mládí, možností a volného času, oproti tomu však zásadní nedostatek peněz. Naše kapela byla dlouhou dobu zářným příkladem této všeobecné pravdy, a proto jsme doposud vydali jediné "EP" o obsahu pouhých čtyř studiových nahrávek.
A to nám v poslední době přišlo jako zanedbávání našich fanoušků. Skutečně... Sáhněme si na srdce, je to trochu nefér, když vás na koncertech stále přibývá... A tak jsme se rozhodli udělat vám radost a vydat naše první CD! 

Bude vypadat přesně takto:

predni_strana_konecna01.jpg

Pozitivní vlny

     Samotnému nápadu nahrát CD předcházelo několik důležitých, pozitivních vln, které jsme spolu se svými skalními fanoušky zažili. Jednou z prvních byla účast na hudební soutěži Radegast Líheň, ve které se nám podařilo dostat až do semifinále.
Další pozitivní vlna nás doslova spláchla a vyplavila ve finále hudební soutěže Boomcup, kde se nám podařilo zvítěžit.

boomcup_foto.jpg

Úžasnou odměnou za toto vítězství pak byla možnost zahrát si na festivalu Colours of Ostrava vedle takových hvězd, jako třeba Mika, Björk, nebo Rudimental. No dobře... Přiznáváme, naše pódium sice nemělo na šířku 30 metrů, ale i tak to byl skvělý zážitek, na který jen tak nezapomeneme!
No a po takovém vlnobití jsme byli skutečně plní energie a odhodlání, tak jsme vzali všechny kapelní úspory, co jsme si za ta léta nastřádali v "klobouku" a dali se do nahrávání.

Co už máme hotové a na co šetříme?

     Tak pojďme trochu počítat. Ve studiu jsme strávili celkem 130 hodin, nahráli dvanáct písní a utratili 31 260,- Kč. Malou ukázku si můžete poslechnout zde:

Nyní už potřebujeme pouze CD nosiče, na kterých si budete moci naše písně odnést domů. 300 kusů takových CD nosičů stojí 20 000,- Kč a v "klobouku" máme momentálně 5000,- Kč. To znamená, že nám chybí ještě 15 000,- Kč a přesně takovou sumu bychom potřebovali vybrat pro dosažení našeho cíle.

Oko za zub, nos za bradu. Nebo to bylo jinak?

     Každopádně... Ruce za hlavu, nohy nahoru a sluchátka do uší! A za vaše příspěvky spousta lákavých cen. Tak si je vychutnejte! (A to myslíme doslova.)
Kromě samotného CD si můžete koupit například domácí těstoviny nebo úžasný provensálský koláč z kuchyně Lukáše Zubra.

kolac.jpg

A kdo by nás chtěl lépe poznat, může si s námi zahrát deskové hry, případně zajamovat v naší zkušebně. Nebo byste si přáli rovnou celý koncert?

Sledujte naše stránky      www.thedust.wz.cz
                    facebook      www.facebook.com/thedustvm
                   bandzone      www.bandzone.cz/thedust
              a soundcloud     www.soundcloud.com/the-dust-vm

 

Děláme to pro vás. A nás baví, když vás to baví!
Děkujeme za podporu!

The Dust

Co si o tomto projektu myslíte?