Fotoprůvodce "Nejkrásnější ostrovy Thajska" | crowdfunding kampaň

Novinky - Fotoprůvodce "Nejkrásnější ostrovy Thajska"

Pomozte mi vydat knihu "Nejkrásnější ostrovy Thajska" a pokrýt náklady na její realizaci. Jako odměnu jí dostanete s 50% slevou z běžné ceny!

Knihy

  • Splněno 14 238 Kč (118 %)
  • 118 %
  • 12 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 34 Startérů

Autor projektu

Alef Pražský - obrázek
  • projekt od Alef Pražský
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

197 Kč

Kniha ve formě e-booku

Za tento příspěvek získáš knihu ve formě e-booku ve formátu PDF. Kniha je také k dispozici ve formátech Kindle a Epub (na vyžádání). Také získáš přístup na privátní blog, kde budu průběžně uveřejňovat report z cesty a fotografie.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
385 Kč

Papírová verze knihy

Pokud podpoříš projekt touto částkou, získáš papírovou verzi knihy a praktickou samolepku s mapou Thajských ostrovů k tomu! :) Samozřejmě také ti zašlu přístup na privátní blog, kde budu průběžně uveřejňovat report z cesty a fotografie.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
965 Kč

Kniha s osobním věnováním

Pokud mě chceš podpořit víc, dostaneš papírovou verzi knihy s osobním věnováním. Tedy nejen, že bude podepsaná, ale ještě pro tebe vymyslím krásné věnování (jsem přece jen spisovatel!). A samolepku k tomu! :)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 873 Kč

Číslovaný sběratelský výtisk knihy s věnováním

Pokud chceš projekt podpořit víc, získáš číslovaný sběratelský výtisk knihy s osobním věnováním. Pozor, počet těchto výtisků je omezen na 10 kusů, takže v budoucnosti to bude sběratelský unikát! Samozřejmostí je také přístup na privátní blog, kde budu postupně uveřejňovat report z cesty a fotky. A praktická samolepka k tomu! :)

Počet dostupných odměn: 8/10

Nelze podpořit
9 246 Kč

PADI Open Water Kurs na Ko PhiPhi

Za příspěvek v této výši získáš plný třídenní PADI Open Water kurs v češtině na ostrově Ko PhiPhi. Kurs je zajišťován "Českým potápěčským centrem Ko PhiPhi", pro představu video z tohoto kurzu můžeš shlédnout zde: http://www.vimeo.com/15217443 . Můžeš si vybrat jakýkoliv termín v otevírací době naší školy potápění, tedy mezi 8.12.2014 a 15.2.2015. A k tomu dostaneš ještě papírovou verzi knihy s osobním věnováním, přístup na privátní blog a praktickou samolepku k tomu! :)

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit