Startovač - financování projektů

Mezinárodní filmový festival Teenfilmfest - crowfunding kampaň

Podpořit - Mezinárodní filmový festival Teenfilmfest

Pojďme spolu nabourat ten mýtus o pasivní a netvůrčí mladé generaci a dostaňme filmovou tvorbu mladých tvůrců na velké plátno!

Film & Video

Upozornění: Zde můžete projekt podpořit Vámi zvolenou částkou, aniž byste po autorovi požadovali odměnu.
V případě, že máte zájem o odměnu, tak si ji, prosím, vyberte ze seznamu níže a stikněte u ní tlačítko Podpořit projekt.

Uživatel & příspěvek (User & contribution)
Výběr platební metody (Payment options)
Upřesnění odměny (Reward specification)

Upozornění/Notice: Pokud projekt nedosáhne v termínu cílové částky, bude Vám příspěvek vrácen v PLNÉ VÝŠI.
If the campaign does not reach its funding goal you get all your money back.

Odměny (Rewards)

123 Kč Nic nechci!

Chceš podpořit vznik festivalu a pomoci nám dostat tvorbu mladé generace na velké plátno jen tak? Děkujeme za krásné gesto! Částku lze libovolně navýšit.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

190 Kč Placka Teenfilmfestu

Za tvou podporu festivalu získáš originální modrobílou placku s logem Teenfilmfestu jako připomínku tvé zásluhy na jeho vzniku. Cena zahrnuje poštovné.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

250 Kč "EARLY-BIRD" akreditace na 2. den Teenfilmfestu

Kup si celodenní akreditaci "čestný host Teenfilmfestu II." na neděli 15.12., která ti zajistí vstup na všechny filmy promítané tento den včetně závěrečného vyhlášení vítězů, na kterém budou známé osobnosti. Pozor, akreditace je k dostání jen tady na Startovači! Pouze 25 kusů se slevou 100 Kč.

Počet dostupných odměn: 25/25

Podpořit projekt

250 Kč "EARLY-BIRD" akreditace na 1. den Teenfilmfestu

Nejrychlejší ušetří 100 Kč. Pouze 25 kusů za tuto cenu! Celodenní akreditace "čestný host TFF I." ti zajistí vstup na všechny filmy promítané v sobotu 14.12.2019. Filmových bloků po 90 minutách bude pět. Pozor, tato akreditace je k dostání jen tady na Startovači! Pouze 25 kusů se slevou 100 Kč.

Počet dostupných odměn: 25/25

Podpořit projekt

280 Kč Podepsaný plakát formátu A2

Získej festivalový plakát ve formátu A2 podepsaný celým realizačním týmem jako připomínku tvé zásluhy na jeho prvním ročníku. Cena zahrnuje poštovné.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

295 Kč Podepsaný festivalový katalog

Získej katalog s přehledem veškerých filmů, které se budou promítat v rámci prvního ročníku festivalu. Zároveň zde nalezneš i medailonky porotců festivalu a informace o tom, jak celý projekt vznikl. Katalog ti podepíše celý realizační tým.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

350 Kč Oficiální sliz festivalu

Hit mezi mladšími teenagery, sliz na hraní, který pro vás připravily slimerky ze @SpinyMonkey. Balení obsahuje 2 slizy a extras a cena zahrnuje poštovné (mezi odměnami najdete také větší set s 5 slizy a malým překvapením).

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

350 Kč Akreditace "čestný host" na 2. den Teenfilmfestu

Celodenní akreditace "čestný host Teenfilmfestu II." ti zajistí vstup na všechny filmy promítané v neděli 15.12.2019. Filmových bloků po 90 minutách bude pět. Pozor, akreditace je k dostání pouze tady na Startovači! Prvních 25 podporovatelů se slevou 100 Kč (viz odměny "EARLY BIRD" více nahoře).

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

350 Kč Akreditace "čestný host" na 1. den Teenfilmfestu

Celodenní akreditace "čestný host Teenfilmfestu I." ti zajistí vstup na všechny filmy promítané v sobotu 14.12.2019. Filmových bloků po 90 minutách bude pět. Pozor, akreditace je k dostání pouze tady na Startovači! Prvních 25 podporovatelů se slevou 100 Kč (viz odměny "EARLY BIRD" více nahoře).

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

450 Kč Festivalová plátěná taška

Pořiď si praktickou plátěnou tašku s naším originálním hastagovým logem a podílej se tak na vzniku Teenfilmfestu. Taška je bílá s modrým potiskem.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

490 Kč Podepsaná fotka Morgany McKenzie

Za svou podporu festivalu získáš podepsanou fotku od hlavní hvězdy festivalu, talentované režisérky a kameramanky Morgany McKenzie z kanadské Ottawy, která natočila svůj první film ve 12 letech.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

490 Kč Oficiální festivalové tričko

Potěš sebe nebo své blízké festivalovým tričkem s modrým hashtagem, který je symbolem Teenfilmfestu. Tričko je unisex, bílé, s kvalitním modrým potiskem. Vyber si velikost S, M nebo L a napiš nám svoji volbu do poznámky.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

550 Kč Sliz set EXTRA

Sada festivalových slizů od slimerek ze @SpinyMonkey. Balení obsahuje 5 slizů, extras a malé překvapení od realizačního týmu festivalu. Cena zahrnuje poštovné. Mezi odměnami najdete také menší set se dvěma slizy a extras.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

580 Kč VIP akreditace na oba dva dny Teenfilmfestu

Kup si zvýhodněnou dvoudenní akreditaci "čestný host Teenfilmfestu" na sobotu i neděli, která ti zajistí vstup na všechny filmy promítané oba dva dny za zvýhodněnou cenu. Navíc budeš mít přednostní přístup na doprovodný program. Pozor, tato akreditace je k dostání pouze tady na Startovači!. Pouze 25 kusů!

Počet dostupných odměn: 25/25

Podpořit projekt

590 Kč VIP vstup na slavnostní vyhlášení vítězných filmů

Získáš vstup na závěrečný ceremoniál vyhlášení vítězů a setkej se s filmovými tvůrci a osobnostmi. Exkluzivně pouze pro pozvané hosty a naše nejbližší podporovatele! Vstupenka se nebude dát sehnat nikde jinde, než tady na Startovači.

Počet dostupných odměn: 149/150

Podpořit projekt

640 Kč Tričko "special edition"

Krásné modré tričko "special edition" extra kvality s originálním hashtagem, který je symbolem Teenfilmfestu. Tričko je unisex, modré, s kvalitním bílým potiskem. Pouze velikost M. Potěš tímto tričkem sebe nebo své blízké a podílej se tak s námi na realizaci festivalu.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

1 190 Kč Zarámovaný podepsaný obří plakát (formát A1)

Získej větší festivalový plakát formátu A1 podepsaný celým týmem a alespoň třemi známými osobnostmi z řad poroty a moderátorů. Můžeš si ho hned pověsit na zeď. K vyzvednutí pouze v Praze v době festivalu a nejpozději do 15. ledna 2020. Budeš mít krásnou připomínku na svou zásluhu o vznik festivalu.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

1 290 Kč VIP vstup na After party

Získáš vstup na závěrečnou festivalovou After party, kde se můžeš osobně setkat se zajímavými osobnostmi z řad filmařů, YouTuberů, hudebníků a mnoha dalších. Exkluzivně pro pozvané hosty a naše podporovatele! Tato vstupenka se nebude dát sehnat nikde jinde, než tady na Startovači.

Počet dostupných odměn: 49/50

Podpořit projekt

12 000 Kč Workshop "Staň se filmařem!"

Zúčastni se 5denního kreativního workshopu se dvěma profesionálními filmaři, který se uskuteční počátkem roku 2020. Vytvoříte společně krátké filmy na různá témata. My zajistíme prostor a potřebné vybavení. Workshop není omezen věkem, ale počet míst je omezen pro maximálně 7 zájemců, takže neváhej!

Počet dostupných odměn: 7/7

Podpořit projekt

15 000 Kč VIP pass + meet & greet s Morganou McKenzie

Budeš naším VIP hostem v rámci celého festivalu a osobně se setkáš s hvězdou festivalu Morganou McKenzie. Dostaneš se do zákulisí, na všechny projekce, vyhlášení i After party. Ale hlavně se zúčastníš neformálního setkání s Morganou McKenzie, kde se jí můžeš zeptat na cokoliv budeš chtít. Maximálně 10 lidí!

Počet dostupných odměn: 10/10

Podpořit projekt

35 000 Kč Originální šaty od české návrhářky Šárky Strnadové

Kup si originální večerní šaty od oděvní designérky Šárky Strnadové, ke kterým získáš i vstupenku na závěrečný ceremoniál a After party. Šaty vzniknou speciálně k příležitosti uspořádání prvního ročníku Teenfilmfestu jako jediný kus a budou ve festivalových barvách - modré s bílou aplikací. Šaty budou upravené speciálně pro Tvoji postavu a designérka vyjde vstříc tvým přáním.

Počet dostupných odměn: 1/1

Podpořit projekt

50 000 Kč Natoč si vlastní film!

Získáš produkční zázemí pro natočení vlastního krátkometrážního filmu (do 10 min.), který může být součástí příštího ročníku festivalu. Postaráme se o zdárný vznik Tvého filmu a poskytneme ti potřebné vybavení (kameru, zvukovou techniku, střižnu...), ale i odborného konzultanta - profesionála ve filmovém oboru a střihače.

Počet dostupných odměn: 2/2

Podpořit projekt

50 000 Kč Mecenáš Teenfilmfestu

Jsi soukromá osoba, přeješ si nezištně podpořit zdárný vznik našeho originálního festivalu a záleží Ti na jeho kvalitě? Staň se mecenášem Teenfilmfestu a získej originální šerpu s logem festivalu! Dostane se Ti od nás také speciálního poděkování. Neplatí pro firmy, pro ty máme mezi odměnami sponzorský balíček.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

125 000 Kč Partner festivalu

Sponzorský balíček "Partner festivalu". Vaše firma nebo značka, pod kterou podnikáte, se stane oficiálním partnerem Teenfilmfestu. Bližší informace na emailu info@teenfilmfest.cz

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

250 000 Kč Hlavní partner festivalu

Sponzorský balíček "Hlavní partner festivalu". Vaše firma nebo značka, pod kterou podnikáte, se stane oficiálním hlavním partnerem Teenfilmfestu. Bližší informace na emailu info@teenfilmfest.cz

Počet dostupných odměn: 2/2

Podpořit projekt

500 000 Kč Generální partner festivalu

Sponzorský balíček "Generální partner festivalu". Vaše firma nebo značka, pod kterou podnikáte, se stane oficiálním generálním partnerem Teenfilmfestu. Bližší informace na emailu info@teenfilmfest.cz

Počet dostupných odměn: 1/1

Podpořit projekt