Tournaments for Amateurs (TFA) - crowfunding kampaň

Tournaments for Amateurs (TFA)

První velká crowdfundingová akce na CZ/SK scéně League of Legends, a nejen to!

Hry & Apps

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Náš projekt je zaměřen na každého z  Vás amatérských hráčů, bez rozdílů Vašich herních dovedností. Rádi bychom Vám dali ty stejné zážitky, které prožívají Vaši hrdinové e-sportu. Profesionální komentátorské studio, Vaši oblíbení komentátoři z nejvyšších lig a každý týden turnaje o finanční ceny. Součástí tohoto projektu je velmi obsáhlý zábavný program, který zahrnuje podcasty, talk show, herní pořad ze světa e-sportu, animovaný seriál, 90 min. dokument, hru Rolf´s Adventure: The Stolen Treasure (PC, Android, iOS), TFA Camp, holografickou show a také první herní reality show z prostředí League of Legends! To vše na Vašich oblíbených online platformách vždy a pro všechny zdarma!

 

 

➥ Sezóna skládající se ze dvou splitů po třech měsících 

➥ Dělení turnajů na dvě divize Low/High elo 

➥ Možnost získat titul za jednotlivé dva splity  

➥ 2160 hráčů během jedné sezóny 

 

➥ Hlasování diváků o šanci na návrat jednotlivých týmů do turnaje 

➥ Finále sezóny živě na pódiu před zraky diváků o velký prize pool 

➥ Žádné kvalifikace, pouze registrace do turnaje 

 

➥ Pozápasové studio s rozbory klíčových situací 

➥ Pozornost komentátorů už v prvním kole turnaje 

Abyste se na všechny tyto turnaje dostatečně připravili, nabízíme Vám všem tréninky, které jsou určeny jak pro jednotlivce, tak i pro celé týmy

➥ Tyto tréninky pro nás zajišťuje organizace TAW Esport

 

➥ Talk show s hvězdami CZ/SK herní scény 

➥ Podcasty se slavnými osobnostmi  

➥ Herní pořad ze světa e-sportu  

➥ První herní reality show z prostředí League of Legends 

➥ Skupina streamerů pro každodenní zábavu

Rolf´s Adventure: The Stolen Treasure (PC, Android, iOS)

➥ Animovaný seriál z TFA backstage  

Dokument "E-sport není sport!"  

TFA Camp 

 

 

Připravili jsme si pro Vás souhrn turnajů o finanční ceny, které budou probíhat ve dvou skupinách dělící se na "Low elo" (iron – gold) a "High elo" (platina – master). Schopnosti grandmaster a challenger hráčů přesahují amatérskou úroveň, a proto jim z důvodu nevyváženosti nepovolujeme přístup do našich turnajů.

 

Tyto skupiny se utkají v turnajích střídajících se každý týden, ve dvou splitech, po třech měsících. Pro tohle rozdělení sezóny jsme se rozhodli proto, abychom měli tu možnost zapojit dostatečný počet hráčů, a zároveň aby nám na konci sezóny zbyl dostatek času pro organizaci velkého finále pro obě skupiny. Sezóna začíná prvním splitem, který bude zakončen finálem splitu, kde se utká 6 vítězů jednotlivých turnajů. Po kterém bude následovat druhý split, který proběhne ve stejném formátu, jako split první, včetně finále. Poté bude následovat velké finále sezóny, které bude probíhat na pódiu živě před zraky diváků, do kterého postoupí týmy z prvních dvou pozic z finále jednotlivých splitů.

 

2160 hráčů během jedné sezóny. To je slušné číslo, co říkáte? Díky promyšlenému systému organizace turnajů jsme tohoto čísla opravdu schopni dosáhnout. Nyní se pojďme společně podívat na formáty jednotlivých turnajů, jak vlastně fungují.

 

První kolo

V prvním kole, které se bude konat vždy v sobotu, se mezi sebou utká 18 týmů v  9 vyřazovacích zápasech ve formátu BO1, ze kterých dále postoupí 9 týmů do druhého kola. Číslo 9 je ale lichý počet, proto musíme přidat ještě desátý tým. A tohle je místo, kde zapojíme Vás, diváky. Z devíti vyřazených týmů pomocí hlasování vyberete dva týmy, které se mezi sebou utkají ve speciálním diváckém zápase, a jejichž vítěz se stane naším chybějícím desátým týmem.

Jak budou probíhat další kola?

Ve druhém kole bude probíhat 5 vyřazovacích zápasů taktéž ve formátu BO1, z nichž postoupí 5 týmů, ke kterým se opět stejným způsobem diváckého hlasování přidá šestý tým. Ve třetím kole se odehrají 3 zápasy, ze kterých výherci postoupí do semifinále. Chybějící tým se do semifinále dostane opět pomocí hlasování diváků, jak již bylo vysvětleno, ze kterého vzejdou 2 týmy postupující do finále. Ti se další den utkají ve formátu BO3 o to, kdo z nich zvítězí a získá právo zúčastnit se finále splitu.

Jak bude probíhat komentování jednotlivých zápasů?

Co se komentování jednotlivých zápasů týče, v prvním kole se všechny zápasy budou odehrávat, a tudíž i komentovat zároveň. Tato myšlenka vám nejspíš přijde zvláštní, proto vám ji nyní objasníme. V zákulisí turnajů bude náš tým sledovat jednotlivé zápasy a v kritických momentech mezi nimi přepínat do komentátorského studia. Tím pádem dostane každý tým už v prvním kole trošku té pozornosti, což je u nás na CZ/SK scéně v amatérských turnajích v současné době velmi ojedinělé.

 

Jaký bude průběh finále splitu?

Během finále splitu proběhne souboj mezi 6 vítězi týdenních turnajů. V prvním kole turnaje se mezi sebou utká 6 týmů, ze kterých nám po prvním kole zůstanou 3. No a zde opět se dostáváme k tomu, jak diváci budou mít možnost dát dvěma týmům ještě jednu šanci se vrátit do turnaje, a to tím způsobem, že budou hlasovat o dvou ze tří vypadlých týmů, kteří dostanou šanci v tomto diváky vytvořeném zápase bojovat o postup dále v turnaji, a tím získáme čtvrtého, který nám chyběl. V tuto chvíli nám zbývají 4 týmy, ze kterých po zápasech ve formátu BO3 zůstanou pouze dva, kteří nám vytvoří finále, které proběhne ve formátu BO5. Vítěz získá titul a pohár daného splitu.

 

Jaký bude průběh finále?

Nyní se dostáváme k samotnému velkému finále celé sezóny, které se bude odehrávat živě na pódiu před zraky diváků. Tohoto finále se zúčastní týmy, které se umístily na prvním a druhém místě ve finále jednotlivých splitů. Dohromady tedy budou 4 týmy, které se utkají o to stát se vítězem celé sezóny. V prvním kole proběhnou zápasy ve formátu BO3 a samotný boj o vítězství proběhne ve formátu BO5. Vítěz získá nejen slávu a uznání ostatních, ale také pohár a finanční odměnu.

 

Všechny tyto turnaje pro Vás budou komentovat nejen Vaši oblíbení komentátoři, kteří pro CZ/SK scénu komentují například LEC nebo Worlds, ale i naprosto nové talentované tváře, které do komentování dokáží dát stejné srdíčko, jako profesionálové. To vše pro Vás budeme vysílat z moderního komentátorského studia. Zároveň zde však pro Vás po každém kole turnaje budeme vysílat pozápasové studio, ve kterém budou probíhat rozbory jednotlivých her a také rozhovory s hráči z turnajů.

To, co jste si zatím přečetli rozhodně není vše. Součástí tohoto projektu je totiž velmi obsáhlá zábava. V prvé řadě přicházíme s něčím naprosto novým.

 

Touto novinkou je první hráčská reality show z prostředí League of Legends. Kde hráče nebo Vaše oblíbené streamery umístíme do game housu a postavíme je před nejednu složitou výzvu. Na konci zůstane pouze jeden, který si odnese finanční výhru a zároveň se stane prvním vítězem v reality show této kategorie. A co si budeme povídat, každý z Vás si jistě pamatuje vítěze prvních sérií takovýchto show, a to stejné zde čeká na Vás.

 

Dále jsme si pro Vás připravili Talk show s hvězdami CZ/SK i světové herní scény. Jedná se o zábavný druh pořadu, pojatý formou her, do kterých zapojíme známé osobnosti, které budete moci poznat i z jiné stránky, než je doposud znáte. Součástí tohoto pořadu budou také charitativní akce s různým zaměřením.

 

Podcasty s Vašimi oblíbenými osobnostmi ze světové i CZ/SK scény pojaté odlehčenou formou přátelského rozhovoru.

 

Také si pro Vás připravujeme pořad ze světa e-sportu, ve kterém se pravidelně dozvíte výsledky všech důležitých zápasů na e-sportové scéně, přechody hráčů a obecně veškeré zajímavé informace ze světa her. Zároveň se zde můžete těšit na zajímavé hosty.  

 

Animovaný komediální seriál plný černého humoru s naším maskotem Rolfem a celým naším týmem. Pojďte se s námi podívat do zákulisí TFA, kde každá postava v tomto seriálu reálně vyobrazuje člena týmu a naše zážitky z průběhu připrav. A jelikož vtipných situací bylo už příliš, rozhodli jsme se je touto formou prezentovat a natočit seriál o našich nezdarech, trapasech a všech vtipných situacích co jsme zažili. Všem tvrdíme že Rolf je hologram, ale jak zjistíte v seriálu není to tak úplně pravda.

Omlouváme se předem našim maminkám a všem citlivým duším za to co zde uvidíte. Varování! Sledování tohoto seriálu je na vlastní nebezpečí a nikomu ho nedoporučujeme!

 

Zažijte příběh našeho Rolfa, který se rozhodl navrátit rodinný poklad tam kam patří, naneštěstí byl ukraden tajemným zlodějem beze jména, a tak musíte právě Vy v naší hře zjistit kdo tento poklad ukradl a pomoci Rolfovi jeho nelehký úkol splnit. Jedná se o adventuru, kde budete postupně s dalšími levely vylepšovat svého Rolfa. Čekají vás speciální dovednosti jak na pohyb, tak útok, nové vybavení, tajné levely, easter eggy, obtížné skákačky, desítky různých monster, boss fighty a hodiny a hodiny zábavy.

 

Napadlo Vás si v létě někdy vyrazit na lolkařskou dovolenou? Na místo, kde tuto hru mají všichni rádi a chtějí se v ní zlepšit? Místo, kde poznáte nové přátele a naberete spoustu nových zkušeností od profesionálních trenérů a hráčů? Tak přesně pro Vás je TFA Camp! Jedná se o týdenní pobyt včetně plné penze a programu na celý týden, abyste se nenudili. Camp bude rozdělen na dvě věkové kategorie, abyste tu byli více se svými vrstevníky. Samozřejmostí jsou i aktivity mimo PC. Celý týden bude završen turnajem a následnou párty s hosty z CZ/SK e-sportu.

 

Tento dokument je zaměřen na otázku toho, jak je e-sport vnímán širokou veřejností v České a Slovenské republice. E-sport není sport! Máte pravdu, není. Je to e-sport! Jediné, co bychom si přáli je dostat e-sport více na mainstreamovou scénu a více uznání pro profesionální hráče, kteří tomu doslova obětovali život a zaslouží si za své výkony obdiv. Dokument plný úspěchů, zklamání, radosti, slz i štěstí. Otevřené zpovědi herních legend a historky ze zákulisí, které se jinde nedozvíte. To vše v 90 minut dlouhém dokumentu, který bychom rádi jakožto první dokument této kategorie dostali do našich kin a na světoznámé filmové online platformy.

 

V čase, který zůstane mezi již zmíněným programem jsme pro Vás zařídili tým streamerů, který pro Vás bude vysílat na našem kanálu další zábavný obsah, včetně hraní Vašich oblíbených her.

 

Stejně jako to znáte od ostatních společností, i my jsme si pro Vás připravili náš vlastní merchandise, který obsahuje například trička, mikiny, polštářky, batohy, hrníčky, náramky, a spoustu dalšího. Všichni, kteří nám přispějí určitou předem danou částkou, dostanou tento náš merch formou odměny.

MIKINA "TFA CRAZY" (limitovaná edice)

Jedná se o limitovanou edici mikiny s exkluzivním designem, kterým ohromíte své okolí. Prodej této mikiny bude ukončen zároveň s crowdfundingovou akcí a každá dostane certifikát s vyrobním číslem. To vše ve třech barevných variantách.

Velikosti XS-XXL

 

MIKINA "TFA" (klasická edice)

Klasická mikina s naším logem. To vše ve třech barevných variantách.

Velikosti XS-XXL

MIKINA "TFA MONSTRUM" (klasická edice)

Mikina, kde jsme se designově opravdu vyřádili, nechali naší fantazii naprosto volný prostor. A toto je výsledek.

Velikosti XS-XXL

 

TRIČKO "TFA" (klasická edice)

Naše trička s upravenou variantou loga ve stylu "crazy artu". To vše ve třech barevných variantách.

Velikosti XS-XXL

 

TFA POLŠTÁŘEK

Polštářek na gauč nebo jako doplněk do Vašeho bytu.

30x30 cm

TFA BATOH

Vak na záda s logem v našem "crazy artu".

TFA HRNÍČEK

Hrníček 250ml stavěný na vysoké teploty s výbornou stálostí barev.

 

TFA PLACKA

Každý je zná a každý je má, klasické placky na připnutí.

 

TFA SLUNEČNÍ BRÝLE

Blíží se nám léto a čím jiným si ho přiblížit než nákupem nových brýlí! Samozřemostí u těchto brýlí je certifikát s UV 400 ochranou.

 

 

Celý projekt si zakládá na přátelské komunitě, která má základnu na našem Discordu. Najdete zde nové přátele, spoluhráče, nebo se zde jen pobavíte. Zároveň se však tato komunita bude pravidelně scházet, a to až 4x ročně na námi pořádaných srazech.

 

Tohle vše je ale možné pouze s Vaší pomocí. Staňte se součástí našeho projektu a pomozte nám vylepšit a posunout CZ/SK League of Legends scénu vpřed. 

E-sport v posledních letech, jak si všichni jistě všímáte, nabírá neskutečných rozměrů napříč celým světem. A to samé, ne-li větší, chceme u nás tímto prvním crowdfundingovým projektem těchto rozměrů odstartovat.

Nenechte si ujít příležitost být součástí něčeho jedinečného a pojďte do toho s námi, protože jen spolu to dokážeme!

TFA není podporováno společností Riot Games a neodráží názory ani stanoviska společnosti Riot Games ani nikoho, kdo se oficiálně podílí na výrobě nebo správě hry League of Legends. League of Legends™ a Riot Games jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Riot Games, Inc.

Co si o tomto projektu myslíte?