Tetovačky po staru - crowfunding kampaň

Tetovačky po staru

Pomozte mladé studentce splnit si svůj obrovský sen - stát se profesionální handpoke tatérkou v stověžaté Praze.

Umění
Tetovačky po staru

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Milujete tetování, ale strojek vám nepřijde tak výjimečný? Chtěli byste si zkusit tetování tradiční, staletí starou metodou? Handpoke je tedy pro Vás!

Cíl projektu

Cílem mého projektu je vysbírat dostatečné množství peněz, abych si mohla splnit svůj velký sen a stát se profesionální handpoke tatérkou v nejkrásnějším z míst - v Praze. Peníze využiji na zaplacení potřebného tetovacího kurzu, kterému předchází rekvalifikační kosmetický kurz. Pro provádění profese tatéra je potřebná licence, kterou je nutné získat absolvováním obou těchto kurzů.

Handpoked ouško


V dnešní době jakoby se roztrhl pytel s tatéry. Obrovský vzestup tetování má však za následek, že obyčejná kérka strojkem Vám může připadat méně zajímavá a přitažlivá. Pro ty, kterých se to týká je zde handpoke. Staletí stará metoda, kde se inkoust do kůže dostává obyčejnou jehlou. Není to však jen o výsledném tetování. Handpoke je vlastně takový rituál, při kterém se čas několikanásobně zpomalí a vy budete mít čas nejen vidět, jak váš motiv vzniká tečku po tečce, ale budete mít také čas na příjemný pokec či nápoj. Ve zkratce, stejně jako o finálním výsledku je to i o zážitku.

Rozkvetlá nožka

Něco málo o mně


Jako mladá studentka si na mnohé věci musím vydělat sama. Výjimkou není ani tetovací kurz. Při studiu je však velmi náročné naspořit tak velkou částku peněz, zvláště když musí člověk platit i běžné věci jako je jídlo a nájem. V žádném případě se nestěžuji, avšak otevřeně poprosit o pomoc se v dnešní době považuje spíše za slabost, než za přiznání svých limitů. Proto si Vás dovoluji požádat touto cestou o podporu, za kterou se Vám poté velice ráda odměním svým uměním.

Poesie pro milovnici poezie

Co musíte o handpoke vědět


*Handpoke je forma trvalého tetování, které se tvoří bez strojku, pouze jehlou a barvou. Hand - ruka, poke - šťouchnout.


*Tato technika je návrat k časem, kdy se v minulosti ve světě lidi tetovali pouze jehlou, příp. bambusem a barvou. 


*Tetování bez strojku je vždy unikátní, žádná linka není stejná, ani dokonale rovná.
Stejně jako život - ten není o dokonalosti,ale o unikátnosti a jedinečnosti.

Další květinový motív- tentokrát oblíbená monstera.

Jak jsem se k handpoke vlastně dostala


Od malička jsem milovala všechno, co souvisí s uměním. Kreslení, tanec, divadlo či malování.
Postupem let se však můj zájem o malování změnil z koníčku na životní vášeň. S plynoucími lety jsem se stala faninka tetování, a netrvalo dlouho, a už jsem jehlu držela ve vlastní ruce. Dnes mám množství fantastických klientů, pravidelně tetuji na charitativních akcích v Praze a na Slovensku. Právě pohled na rozzářené lidi s novým tetováním, jejich radost, jejich životní příběhy, které se dozvídám během vpichování jejich příběhů pod kůži mi dokázali, že toto je to, co chci dělat po zbytek života. K tomu však potřebuji Vaši pomoc.

Spirála pro klientku, z níž se stala kamarádka.

Velmi doufám, že vás můj projekt zaujme, a že se rozhodnete mi pomoci jakoukoli částkou, kterou uznáte za vhodnou. Již nyní Vám z celého srdce děkuji!

Jedno z mých prvních tetování.

Koláž

Koláž n2

 

Co si o tomto projektu myslíte?